Avon, Satin Deluxe Eyeshadow Duo (Podwójny satynowy cień do powiek)

Avon, Satin Deluxe Eyeshadow Duo (Podwójny satynowy cień do powiek)

Satynowy blask spojrzenia. Cień może być stosowany na sucho - nada satynowy, lekki kolor lub na mokro - intensywny, lśniący kolor.
Cień jest w 4 odcieniach:
- Moody Blues
- Chocolate Cherry
- Plum Pair
- Teal Appeal

ok

bardzo fajny kosmetyk , o wiele lepszy niż cienie avonu które kupiłam kiedyś tamte to były kamienie !! fajnie się rozprowadza , można uzyskać dwa rodzaje odcieni jaśniejszy i bardziej delikatny na sucho lub ciemniejszy , bardziej intensywny na mokro . Mam dwa opakowania w różnych odcieniach i jestem zadowolona z zakupu :)

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 opakowania

Świetny na mokro

Ja również wybrałam odcień Teal Appeal i tak: nakładanie go na sucho jest dosyć ciężkie i nie daje zbyt ciekawych efektów - aplikator radzi z nim sobie lepiej niż pędzelek, ale i tak trzeba się naskrobać i owszem, osypuje się w trakcie nakładania na powiekę. Kolor nie jest jednolity, przebija przez niego kolor skóry.
Sytuacja zmienia się gdy cień nakładany jest na mokro, ładnie nabiera się na aplikator i rozprowadza, oczywiście nic już się wtedy nie kruszy na policzki, a efekt jest naprawdę olśniewający. Intensywny lśniący kolor, który utrzymuje się na powiece przez wiele godzin.
Cena jak na Avon solidna, ale cień jest bardzo duży (7 gram), tak więc używany na specjalne, wieczorowe okazje, starczy z pewnością na pare lat ;)