Pharmaceris, H, Sensitonin, Specjalistyczny szampon kojący do skóry wrażliwej

Pharmaceris, H, Sensitonin, Specjalistyczny szampon kojący do skóry wrażliwej

Szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry głowy skłonnej do podrażnień oraz włosów cienkich i delikatnych. Bogata formuła szamponu przywraca równowagę w funkcjonowaniu skóry i łagodnie myje włosy uzyskując puszystość i połysk potwierdzony przez 80% użytkowniczek. Ekstrakt z mięty w połączeniu z olejem rzepakowym, intensywnie koi podrażnienia, zaś łagodzący wyciąg z lnu i witamina E skutecznie regeneruje skórę i zapobiega jej dalszym uszkodzeniom. Polimery kationowe i emolienty ułatwiają rozczesywanie włosów i zabezpieczają je przed rozdwajaniem. Szampon posiada pH neutralne dla skóry. Szampon łagodzi podrażnienia skóry, wzmacnia strukturę włosów na całej długości i dodaje im objętości. Po zastosowaniu włosy odzyskują siłę i energię, mają naturalny połysk i łatwo się rozczesują.

Warto kupić!

od zawsze miałam wrażliwą skórę - również na głowie. i od zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego szamponu do skóry wrażliwej, bo niestety takich specjalistycznych kosmetyków u nas jak na lekarstwo. na szczęście odkryłam biały szampon Pharmaceris i mój problem zniknął. ten kosmetyk jest ekstra! począwszy od tego, ze świetnie się pieni i delikatnie pachnie, nie podrażnia skóry głowy, ma neutralne pH, nie zawiera obciążających włosy substancji, więc włosy nie są po nim ciężkie i oklapnięte, a skończywszy na tym, że nadaje włosom miękkość i ładnie je wygładza kojąc przy tym wszelkie podrażnienia i stany zapalne na skórze głowy.przyznam szczerze, że jeszcze nie miałam tak dobrego szamponu do włosów. kupię na pewno kolejne opakowanie!

Używam tego produktu od:3,5 miesiąca