Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask (Maska regenerująca) (stara wersja)

Produkt przeznaczony do włosów i skóry zniszczonej po wszelkich zabiegach fryzjerskich. Maska zawiera jedwab i wyciąg z pestek słonecznika i innych roślin. Polecana do włosów cienkich słabych i zniszczonych. Bardzo silnie regeneruje,

Zawiera filtr uv, chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty działania. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

plusy przewazaja na tak

Maske kupilam u mojej fryzjerki, bo zachwalala ja bardzo. Maska jest dobra, nawilza wlosy, wygladza, sa lsniace i sypkie, czyli producent nie klamie. Do tego jest wydajna. Moje krecone i suche wlosy odzywaja i wygladaja lepiej.
Jednak ma jeden minus, zapach. Ja naprawde nie jestem jakas strasznie wybredna jesli chodzi o zapachy kosmetykow, zwracam raczej uwage na dzialanie, ale zapach tej maski mnie odrzuca. Nie jest brzydki, ale bardzo intensywny, przeszkadza mi i utrzymuje sie na moje nieszczescie do nastepego mycia. Zdaje sobie sprawe, ze to akurat rzecz indywiduaalna.
Kupie ja pewnie ponownie, bo dzialanie ma na 5, a zapach jakos przecierpie.
Zostaje tylko polecic, mimo wszystko.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

uwielbiam ją:)

Wspaniała odzywka godna polecenia:)
Ja osobiście zauważyła w niej same plusy:
+ piękny i długotrwały zapach,
+ bardzo wydajna,
+ włosy są miękkie i bardzo dobrze się rozczesują,
+ tania,
+ włosy są odżywione i zregenerowane,
Gorąco polecam do kupienia!
W sklepach jej nie widziałam ale na allegro można ją bez problemu znaleść. POLECAM!!!!!

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1L

Bardzo dobra

Mam zle doswiadczenia z szamponem z tej serii, za to maska jest naprawde bardzo dobra.
Wlosy robia sie po niej delikatne, miekkie, dosc gladkie, rozczesywanie jest latwiejsze i przyjemniejsze.
Zapach jest cudny, konsystencja produktu tez w porzadku po nalozeniu nie splywa z wlosow.
Jakis cudow niebywalych nie zauwazylam, ale produkt jest godny polecenia. :)

Używam tego produktu od:1,5m-ca
Ilość zużytych opakowań:

TAK ! - polecam ! ! !

kupiona z polecenia pani sprzedwczyni, ktora wiedziała co dobre polecając mi tę maseczkę

maseczka ta uratowała mój sklap po domowym rozjasnianiu, kiedy z głowy sypało mi się jak śnieg.
używałam głowniie z myślą o skorze głowy i jak najbardziej podołała temu zadaniu.
dodatkowo włosy są cudownie mięciutkie i pachnące.

PEREŁKA: spójrzcie na ten skład (same dobroci i to na górze listy) + cena-cenka! ja zapłaciłam 12, słownie dwanaście złotych w sklepie fryzjerskim.

gęsta, niespływająca maseczka, o intensywnym, słodkim zapachu, który utrzymuje się na włosach. można używać jak zwykłej odżywki, jak również jako maseczki na włosy. bardzo wydajna.

jedynym minusem tego kosmetyku jest opakowanie - ten słoiczek/pudełko jest nieszczelny i dostaje się tam łazienkowa wilgoć.

mimo to i tak KWC !

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

lubię ją

Bardzo fajna maseczka do włosów. Nawilża, wygładza, trochę regeneruje, na pewno lepiej niż te wszystkie Pantene czy LOreal. Włosy są miękkie, lepiej się układają i ładnie pachną. Polecam

Używam tego produktu od:1 rok

niedoceniona:D

miałam ją jakiś rok temu
+ cena: zapłaciłam 20 zł za 1000 ml:D
+ zapach- przypomina mi cukierki takie pudrowe:)
+ konsystencja- gęsta, nie spływa z włosów
+ po umyciu włosy są gładkie, miękkie, jeżeli za długo się ją potrzyma to również delikatnie obciążone, ale wolę to niż napuszoną szopę:/
używałam jej od razu po ścięciu włosów, po każdym myciu na kilka minut. byłam święcie przekonana, że moje włosy po prostu się nie niszczą:D (prostuję) do czasu aż mi się znudziła i zaczęłam używać jakiejś odżywki, nie pamiętam już nawet jakiej. po pewnym czasie moje włosy wyglądały okropnie... całe przesuszone, końcówki porozdwajane... przypomniałam sobie wtedy o niej z myślą że zużyję w końcu i wyrzucę wielkie opakowanie:D po kilku użyciach moje włosy zaczęły wracać do siebie:D
polecam, sama kupię jeszcze bo mam silne postanowienie aby zapuścić trochę włosy:)Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1000 ml