Tołpa, Huminea Rosacal, Lekki krem wzmacniający SPF 10 dla skóry wrażliwej, naczyniowej i zaczerwienionej normalnej i mieszanej

Specjalistyczny, hypoalergiczny preparat do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i mieszanej z problemem kruchych i rozszerzonych naczynek krwionośnych. Usprawnia mikrocyrkulację, przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń i działa wzmacniająco na ścianki naczyń. Wyraźnie niweluje rumień i zaczerwienienia. Dzięki delikatnym właściwościom chłodzącym zapewnia komfort pielęgnacji, przynosi ulgę i wycisza skórę. Skutecznie zabezpiecza przed negatywnym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych oraz promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki lekkiej konsystencji doskonale nawilża nie pozostawiając na skórze tłustego filmu.
Substancje aktywne: humino-kompleks TOŁPA, kompleks wzmacniająco - uszczelniający z arniki, kasztanowca, oczaru, bluszczu i winorośli, ekstrakt z nasion hibiskusa i perełkowca japońskiego, kompleks wody morskiej i ekstraktu z nasion dyni.

Skład: Aqua, Titanium Dioxide (and) Diethylhexyl Carbonate (and) Polyglyceryl-6 (and) Polyhydroxystearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-C15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Glyceryl Stearate (and) PEG-100 Stearate, Peat Extract, Sea Aqua (and) Aqua (and) Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Extract, Propylene Glycol (and) Aqua (and) Hedera Helix (Ivy) Extract (and) Arnica Montana Flower Extract (and) Hammamelis Virginiana (With Hazel) Extract (and) Hypericum Perforatum Extract (and) Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract Seed (and) Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Aqua (and) Hibiscus Esculentus Seed Extract Hexyldecanol (and) Hexyldecyl Laurate, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Menthyl PCA, Cetyl Alcohol, Hexyldecanol, Propylene Glycol (and) Sophora Japonica Flower Extract, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Carbomer, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer (and) Isohexadecane (and) Polysorbate 80, Trtrasodium EDTA, Magnesium Aluminium Silicate, Xantan Gum, Sodium Hydroxide, parfum, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Butylparaben (and) Propylparaben (and) Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, CI 19140, CI 42090

Cena: ok. 40zł / 40ml
/pa/

bardzo dobry

Jest to pierwszy krem, który zniwelował zaczerwienienie na twarzy. Naczynka też jakby mniej widoczne, a co najważniejsze krem mnie w ogóle nie podrażnił. Jak dla mnie lepszy od Avene.
Zdecydowanie na TAK!

Zaogniał pryszcze.

Krem odżywczy, za to +.

Jednak przy mojej cerze mieszanej suche miejsca potraktował odpowiednio, jednak resztę obszarów "zapchał" co spowodowało wystąpienie licznych zaskórników.

Niestety nie dla mnie mimo, że doceniam jego odżywcze właściwości.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

fajniutki

calkiem fajniutki kremik ;)
plusy:

-nawilża
-łagodzi podrażnienia i lekko wybiela naczynka
-jest wydajny
-ma zielony pigment, świetny pod makijaż
-doskonała cena

Daje tylko 3 gwiazdki, bo moglby jeszcze bardziej skutecznie niwelowac zaczerwienienia i popekane naczynka, choc i tak nie jest zle ;)Moze nie widac od razu oszałamiających rezultatów, ale jest zdecydowanie lepszy od kremu Oligo25 z Vichy, ktory wogole NIC nie robil z moim zaczerwienieniem na twarzy i kosztowal zdecydowanie wiecej...
Używam tego produktu od: 2mies.
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Wydajny,nic ponadto

Przykro mi, iż muszę zepsuć recenzje tego kremu.
Kupiłam przy promocji w zestawie z micelem (ten jak najbardziej polecam).
Zalety:
- bardzo wydajny
- estetyczne i funkcjonalne opakowanie
Wady:
- wywołuje początkowo zaczerwienienie na mojej (bardzo) wrażliwej skórze
- długo się wchłania
- nawet po długim stosowaniu (tubka wystarczy na 3-4 miesiące) nie widać żadnych efektów postaci uspokojenia naczynek
Nie kupię ponownie, nie polecam.

prawie idealny

Pierwszy krem na naczynka, który faktycznie wycisza cerę, łagodzi zaczerwienienia i zapobiega ich powstawaniu. Opakowanie bardzo fajne, cena przystępna, wydajny. Jedyne zastrzeżenia mam do konsystencji. Można jednak powiedzieć, że mogłam się z nimi liczyć - krem jest przeznaczony do cery normalnej i mieszanej, a ja mam tłustą (powiedziałąbym nawet, że bardzo tłustą). O ile przy niższych temperaturach nie stanowiło to znacznej przeszkody (choć i tak nie wchłaniał się tak jak bym chciała i nie reagowałna matowienie pudrem sypkim tak jak bym tego oczekiwała), tak teraz po prostu się błyszczę. Mimo to nie zapycha porów.
Gdyby producent stworzył jeszcze lżejszą wersję dla cery tłustej (która baaaardzo często, jako wymęczona preparatami przeciwtrądzikowymi, boryka się z problemem rozszerzonych naczynek), byłby to KWC. Niezależnie od tego kupię go ponownie, ponieważ jakna razie nie znalazłam nic lepszego i szczerze mówiąc nieszczególnie mam ochotę na poszukiwania:)

super;)

jest to mój pierwszy krem na naczynka więc nie mam porównania do innych...i już chyba nie będę miała,ponieważ rosacal jest super-lekki, nietłusty, rzeczywiscie zmniejsza naczynka/rumience/zaczerwienienia..jasne ze nie po pierwszym uzyciu, ale w dlugotrwalym stosowaniu sie sprawdza! naprawde godny polecenia! opakowanie praktyczne i higieniczne, nic sie do srodka nie dostanie:) i jest wydajny!

Używam tego produktu od:3m-ce

dobry!

Mam wersję lekką. Używam go rano pod makijaż.
plusy:
-nawilża
-zdecydowanie łagodzi podrażnienia i lekko wybiela naczynka
-jest wydajny
-ma zielony pigment, świetny pod makijaż
-nie zapycha porów
-ma bardzo delikatny zapach
-mega plus za wspaniałe opakowanie
-doskonała cena

nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ jeszcze szukam, ale ten krem jest zdecydowanie lepszy niż Avene i La Roche Posay

Używam tego produktu od: miesi ąca
Ilość zużytych opakowań:

prześwietny :)

Wspaniały kosmetyk, zakupiłam go na promocji w superpharmie za jakieś 30 złotych, miał w zestawie płyn micelearny ( mam nadzieję, że nie zrobiłam literówki ;))), jako oszczędnościowy zastępnik dla kremu odżywczego avene. nie używałam wcześniej żadnych specyfików na naczynka, chociaz powinnam, działanie tego jest dla mnie niezwykła niespodzianką. wspaniale ukoił moją skórę- mniej się czerwienię, czy to z nerwów, czy od temperatury, nawet nacodzień mam mniej różową skórę, jestem tym zachwycona :). wiadomo- problem nie zniknął a istniejące pajączki nie wyparowały, ale jest dużo, dużo lepiej. krem wspaniale nadaje się pod makijaż, dobrze odżywia, nie przetłuszcza, likwiduje punktowe przesuszenia, nie zapycha, jest wydajny i delikatnie perfumowany, ma higieniczną tubkę. jestem BARDZO na tak ! mam nadzieję, że skóra się do niego nie przyzwyczai, pozatym liczę, że skuteczność będzie się pogłębiała, bo podobno w pielęgnacji skóry prawdziwe efekty widać po kilku tygodniach :).

Używam tego produktu od:miesiąca