Fusswohl, Fussfeile (Pilnik do pielęgnacji stóp)

Fusswohl, Fussfeile (Pilnik do pielęgnacji stóp)

Pilnik ze stroną grubo i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

tarki i pumeksy do stóp

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

zdecydowanie najlepszy

Juz myslalam, ze cale zycie bede miec takie nieladne piety ;-) Peelingi do kitu, pumeks tez nic nie dawal. Zachęcona opiniami tutaj kupilam za 3,30 zl ten pilnik w rossmannie i oniemialam! Mam znowu miekkie i gladkie piety :-)

+ poreczny
+ latwo sie czysci wodą i szczoteczką
+ wydaje sie byc niezniszczalny
+ cena
+ delikatny nawet na gruboziarnistej stronie, nie robi krzywdy pietom

Po prostu najlepszy.

Używam tego produktu od:tydzien

Najlepszy

Przyłączam się do zachwytów, pilnik jest świetny, pozostawia stopy gładkie i miękkie, a jednocześnie nie podrażnia, jak się wysłuży to z pewnością kupie kolejny:)

Używam tego produktu od:paru tygodni

najlepsza na rynku

Przede wszystkim spełnia wszystkie oczekiwania.
- idealnie ściera
- wygładza
- jest łatwa w uzyciu
- łatwo utrzemać ją w czystości

Odkąd jej używam nie mam problemów ze zrogowaciałą, nierówną skórą stóp.
Szczerze POLECAM!

genialna

Jak w tytule :D
Pilnik jest lepszy niż wszelkie pumeksy i peelingi jakich do tej pory używałam razem wzięte.
Wystarczy użyć jej 1-2 razy w tygodniu żeby stopy były różowiutkie i gładkie.
Jest bardzo skuteczna, a zarazem delikatna - nawet przy intensywnym tarciu mocniejszą stroną nie da się przesadzić.
Jest dość wydajny, jeden wystarcza spokojnie na kilka miesięcy regularnego używania.
Polecam!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: zaczynam trzecie

Rewelacja dla stóp

No czegoś takiego po zwykłej tarce to się nie spodziewałam! Taka niby niepozorna tarka do stóp, a co robi i to za grosze! :) Trzeba używać jej na sucho, wtedy efekty są naprawdę spektakularne. Ja raczej dbam o swoje stopy i nie mam z nimi problemów, ale wiadomo pięty są zawsze problematyczne. A ta tarka wygładza je znakomicie. Są gładkie i miękkie i to na długo. Nie mam zamiaru próbować już innej tarki, bo ta jest najlepsza.Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

super!! :D

Zawsze wybierałam tarkę do stóp, myślałam ze ten i podobne pilniki sobie nie poradzą. Pod wpływem opini na wizazu postanowiłam wypróbować ten pilnik- wkońcu to tylko 3 złote. I jestem zachwycona!! Ten pilnik użyty na sucho radzi sobie lepiej niż wszystkie tarki razem wzięte! Przede wszystkim po tarce skóra jest taka hmmm... chropowata? Nie wiem jak to nazwać. Ten pilnik natomiast wygładza skórę w taki sposób, że jest cała gładziutka, nie widać gdzie bardziej pocieraliśmy piętę a gdzie mniej jest taka jakby wypolerowana :) Nie mam wielkich problemów ze stopami, co wieczór nakładam krem, zdzieram naskórek kiedy trzeba (zazwyczaj po chodzeniu po plaży czy w japonkach cały dzień) i ten pilnik genialnie wygładza moje stopy :) nigdy nie były aż takie gładziutki :):) Myslę że z bardzo dużymi problemami może sobie nie poradzić, jednak warto spróbować.

Co do trwałości produktu to nie zauważyłam żeby po paru porządnych użyciach straciła na ostrości. Napewno edytuję recenzję kiedy juz sie dowiem jaka jest trwałość tej tarki. Ale i tak dałam jej maksymalną ilość gwiazdek ponieważ za tę cenę to mogę ją kupować nawet co 2 tygodnie. Choć uważam ze wytrzyma z parę miesięcy.

Wygląd? No może nie jest to ozdoba łazienki, ale brzydka też nie jest. Rączka mogłaby być lepiej wyprofilowana ale ja tam się posługuję nią bez problemu. Fajnie że ma dość dużą powierzchnię tarcia. :) Zresztą nie będę się rozwodzić nad wyglądem urządzenia skoro ważny jest w tym wypadku tylko wygląd stópek:) A moje- nie chwaląc się (akurak:P) są jak z reklamy :D:D

Jednym słowem jestem zadowolona i nie rozstanę się z tą tarką :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Nadspodziewanie dobra

Kiedyś dałam sobie wmówić, że dobra tarka musi być droga, więc na tę nawet nie rzucałam okiem. Ale jak to często z wpływem opini na wizażu bywa, udało mi się zmienić zdanie. :)
Tarka jest śmiesznie tania, w tej cenie mogłaby być nawet jednorazowa, a na szczęście nie jest! Już któryś miesiąc używam wciąż swojej pierwszej i dopiero zaczynam planować zakup następnej. Bajecznie łatwo się ją czyści. Ściera fantastycznie, radzi sobie nawet z trudnymi przypadkami, ale trudno byłoby zrobić nią sobie krzywdę. Niestety jest brzydka, naprawdę brzydka i zawsze mam wrażenie, że zaraz złamie się jej rączka, która jednak ciągle się trzyma.;) Mogłaby być lepiej wyprofilowana (czy też raczej: mogłaby w ogóle być wyprofilowana), ale nie będę zabierać jej gwiazdek, bo to i tak najlepsza tarka, jaką do tej pory miałam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Świetny!

Dawno nie mialam takich gładziutkich stóp! Zwykle używałam pumeksu ale czasem za delikatny słabo działał a za szorstki ranił. Taki pilniczek jest idelany- dokładnie złuszcza ale nie krzywdzi i nie robi ran. Pomaga nawet na mocne zgrubienia. Ja stosuje tylko bardziej szorstka wersje i nie widze potrzeby polerowania bo stópki od razu sa bardzo gładkie. Niestety pierwszy przyrzad ułamał sie podczas intenywnego tarcia. Ale za taka cene, bez żalu kupiłam sobie drugi. Poza tym chyba sie nie zuzywa, wystarcza na długo.

Używam tego produktu od:roku

jak na rosman to o.k.

Więc pilnik jak to pilnik dobry, spełnia swoje przeznaczenia w stopniu zadowalającym:)
Tylko odejmuje mu gwiazdkę za to że za drugim razem sie odłamał:(

Używam tego produktu od:3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w użytku

Bardzo skuteczny

Jestem bardzo zadowolona z właściwości ściernych tej tarki. Można nią zetrzeć najbardzie zaniedbane stopy na świecie. Łatwo się manewruje między palcami z uwagi na jego minimalną grubość. Po użyciu stopy są jak po wizycie u kosmetyczki, tyle że za jedyne 3 złote. Gładkie i mięciutkie jak u niemowlaka. Tą tarką udało mi się zlikwidować taką białą obwódkę wokół pięt (takie miejsce gdzie zbiera się najwięcej martwego naskórka), która zawsze mnie denerwowała, bo po użyciu innych przyrządów do ścierania stopy niby były "zrobione" ale jadnak to miejsce było widoczne. Teraz mam różowiutke pięty o jednolitym kolorze, takie jak powinny być. Naprawdę polecam. I jeszcze ta cena!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 m-cy

W porządku

Na moich stopach pilnik dobrze się spisuje. Jest wystarczający ostry, by zetrzeć łuszączą się skórę i wygładzić ją, a jednocześnie łagodny, by nie zrobić krzywdy. Bardzo łatwo się go myje, nawet nie używam do tego szczoteczki, jak zaleca producent, po prostu moczę przez chwilę w wodzie z mydłem i już. :)
Jest trwały, nie stępił się ani w żaden sposób nie uszkodził, chociaż też prawda, że nie używam go zbyt często.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Dopisek: zmieniłam zdanie - nie wiem, czy może moje pięty stały się bardziej suche, ale od jakiegoś czasu nie jestem zadowolona z tego pilnika. Niby widać, że złuszcza skórę, ale ciągle na piętach zostają takie zadziory, nawet czasem większe po użyciu pilnika niż przed, a skarpetki szorują przy zakładaniu.

fajny

+ latwo usuwa zrogowacenia, w ciagu kilku dni doprowadza nawet zaniedbane stopy do gladkosci (razem z bylejakim kremem do stop)
+ jest tani
+ szybko go mozna umyc
+ wole go stosowac na sucho, ale mozna rowniez na mokro
+ calkiem porzadny, nic sie nie ulamalo jeszcze
- jedyne z czym mam problem to odroznic strone grubo- od drobnoziarnistej, uwazam ze za malo sie od siebie roznia; moze czasem jest przez to zbyt delikatny
Nie wiem czy kupie ponownie, bo nie wiem jak dlugo jeszcze bedzie mi sluzyl.
Ogolnie polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pilnik