Euro-Styl, Perfect Care, Crema al Latte, Regenerująca maska z proteinami jedwabiu

Pojemność 1 000 ml

Krem o działaniu odżywczym z zawartością protein uzyskanych z mleka powoduje odżywienie i nawilżenie włosów. Szczególnie polecana do włosów po zabiegach chemicznych oraz do włosów poddanych wysokim temperaturom (suszenie, promienie słoneczne). Krem regeneruje zniszczone włosy od nasady po końce a proteiny jedwabiu nadają miękkość i połysk co w połączeniu daje piękny zdrowy wizerunek. Nadaje się do każdego typu włosów, posiada przyjemny, delikatny aromat. Opakowanie 250 ml lub 1000ml.

to odzywka a nie maska

nazwa jest myląca, krem ten sprawuje sie jak odżywka i takie ma działanie. Na silną regenerację jak po masce nie liczyłabym. Produkt porównywalny do Placenty Kallosa z ta różnicą , ze nie obciaza włosów. PO zastosowaniu włosy sa miękkie, blyszczace , odżywione i puszyste. Ładnie sie układają. Stosowany jak odzywka spisuje sie super. KOnkurencyjna cena- w internecie około 20 zł a w sklepie fryzjerskim we Wrocławiu 36zl. Bardzo wydajny i starcza na bardzo długo.
Używam tego produktu od:kilka miesiecy

cudowna

Zaczęłam jej używać jakiś rok temu, kiedy moje włosy byly mega zniszczone po roku systematycznego używania prostownicy. Poleciła mi ja pani w sklepie fryzjerskim, wiec postanowiłam sprobować. Pierwsze wrażenia średnio pozytywne, ale im dłużej jej używałam tym bardziej mi sie podobała, a teraz nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez tej maseczki. Po pierwsze ma prześliczny, delikatny zapach. Kojarzy mi sie z budyniem waniliowym :) Utrzymuje sie na włosach dość długo i wcale nie jest duszący. Używałam jej zawsze dzień przed wyjściem na basen. Moje włosy po pływaniu w chlorowanej wodzie wciąż ślicznie pachniały i nie były suche po wyschnięciu.
Konsystencja bardzo delikatna, łatwo rozprowadza sie na włosach i nie spływa. Przy spłukiwaniu maseczki włosy sa śliskie i czuć ich miękkość. Dobrze regeneruje włosy, nadaje im miękkość, elastyczność, świetnie nawilża. Za rada fryzjerki nakładam czepek i podgrzewam suszarka, podobno wtedy włosy bardziej sie nawilżają. Zawsze bede do niej wracac. Warto ja miec!

Używam tego produktu od:roku