Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z cynkiem

Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z cynkiem

Maseczka przeznaczona dla cery błyszczącej się, mającej rozszerzone pory, narażonej na występowanie niedoskonałości, mieszanej lub tłustej, która potrzebuje regularnego oczyszczania. Dzięki zawartości glinki i cynku oczyszcza, zwęża pory oraz wygładza nierówności skóry. Skóra jest dogłębnie oczyszczona i się nie błyszczy, a pory są zwężone przez 7 dni.

Takie tam

Kupowałam w carrefour za ok. 3zł, jednak dziś w drogerii natura widziałam za ponad 6zł, w każdym razie starcza więcej niż na 2 czy 4 użycia jak dla mnie, chwilę rozgrzewa, ciężko się rozprowadza i przynajmniej ja nie widzę żadnego efektu czystszej skóry.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

skóra już po pierwszym użyciu jest inna, fajniejsza choć trudno określić w jaki sposób, jest rozjaśniona gładka nie przesuszona i nie przetłuszczona- stosuję co tydzień a saszetka wystarcza na 4 razy( bo w jednej połówce opakowania wbrew pozorom jest tego sporo) przy dłuższym stosowaniu może być jeszcze lepiej! Polecam na wągry na nosku!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa jednego

Polecam.

Kupilam ta maseczke z tego wzgledu ze mialam rozszerzone pory i ze sklonnosciami do tradziku.

Rzeczywiscie rozgrzewa, ale tylko podczas rozprowadzania na twarzy.

Na opakowaniu napisano ze nalezy trzymac 3 min. Ja trzymalam dluzej i efekt jest lepszy.
Skora rozjasniona i ciemne pory zniknely.
Wiadomo, ze po jednej aplikacji skora nie bedzie wyglada "jak z reklamy" ale po dluzszym stosowaniu stan skory sie poprawia.

Oczywscie po zaprzestaniu stosowania, skora wraca do stanu poprzedniego.

Używam tego produktu od:2 lat.
Ilość zużytych opakowań:duuuuuuuuuuuzo.

hmmmmmmmmm

więc...........to taka maseczka w saszetkach połaczona na dwa użycia- trzeba się troszkę ubabrać w niej podczas rozprowadzania no i lekki masaż wykonać...
wcale jakoś świetnie nie rozgrzewa a co do oczyszczenia porów...no miałabym parę zastrzeżeń...ale ogólnie oki.
nie mam porównania jeśli chodzi o tego typu maseczki...ale dzisiaj wypróbuję z czarnego błota;)

Używam tego produktu od:od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:łacznie 6