Perfecta, Oczyszczanie, Peeling drobnoziarnisty z minerałami morskimi i krzemionką

Aktywny peeling z drobinkami krzemionki krystalicznej polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin A - B5 - E, a także kojący wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu odmładzającym.

ekstra peeling :D

zwykle używam antybakteryjnych enzymatycznych, ale ten pokochałam, gdy spróbowałam go w saszetce i musiałam kupić więcej :D chyba już zostaniemy razem :D

peeling jest super :D ma niebieski kolor, świeży zapach, który bardzo przypadł mi do gustu, dobrą konsystencję i dużo drobinek, które złuszczają, ale nie podrażniają skóry. po kilkuminutowym masażu skóra jest gładziutka, oczyszczona, zmatowiona, rozświetlona (jaśniejsza) a wypryski jakby zasuszone.

szkoda, że nie ma go w większych tubach :(

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsza

prawdziwy zdzierak

kupiłam kilka saszetek w promocji, są bardzo wydajne jedna wystarczy na na 3-4 razy
peeling ma postać niebieskiego żelu, mnóstwo drobnych ale ostrych drobinek
lekko się pieni podczas masowania, ściera naprawdę, czasami jak przesadzę to aż skóra jest czerwona
zmywa się łatwo, trzeba tylko dobrze spłukać twarz bieżącą wodą, bo drobinki są malutkie i potrafią sie ukryć w brwiach
jedyny minus to zapach - taki roślinno błotny, kojarzy mi sie właśnie z krzemionką
no i dalej nie mam KWC w peelingu, ten z StIves jest super ale mi podrażnia skórę, ten nie podrażnia ale pachnie gorzej
jednak na pewno wrócę do niego, tym razem poluję na wersję pełnowymiarowąUżywam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: ze 4 saszetki

KWC wśród drobnoziarnistych

Peeling jest genialny! Kupiłam go zupełnie przypadkiem, ściągając z półki kolejne maseczki daxa i nie czytając, że ta saszetka to akurat peeling ")
Użyłam i zachwyciłam się! Drobinki są tyciutkie, ale jest ich mnóstwo i są bardzo ostre.
Po użyciu skóra jest idealnie gładka, a naskórek zdarty perfekcyjnie :) przez co skóra dużo lepiej przyjmuje kosmetyki. Nie spotkałam do tej pory lepszego peelingu drobnoziarnistego.
Edycja. Właśnie skończyłam pełnowymiarowe opakowanie tego peelingu. Nadal uważam że to świetny peeling, ale znalazłam lepszy - morelowy St. Yves. Poza tym zapach na dłuższą metę jest męczący - taki morski, trochę męski, jak woda po goleniu.

Używam tego produktu od:kilka użyć
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka

Świetny

Absolutnie superowy peeling do twarzy. Przepięknie pachnie tak lagunowato-oceanicznie. Jest dość mocny jak na drobno ziarnisty, ostro ściera twarz, przypomina trochę peeling do ciała gdyż odrobinki są naprawdę mocne. Może trochę zbyt mocne, ale dzięki temu twarz po skończonym zabiegu jest naprawdę gładka, złuszczona i doskonale przygotowana na aplikacje innych specyfików.
Polecam serdecznie jeden z lepszych peelingów jakie miałam okazję używać. Jak spotkam na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od:3 tyg 2 razy na tydzień
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka 10 ml

Bardzo Fajny..

Jak na gój gust jest fajniutki..
-wygładza! / rzeczywiście skóra po użyciu jest bardzo gładziutka,
- odświeża! / jak najbardziej
- ale czy oczyszcza?.. hmm może i tak, ale w małym stopniu..choć skóra po użyciu wydaje się być ładniejsza

no na pewno użyję go ponownie,
saszetka 10 ml / cena w porządku bo całe 1,50,-
starcza na parę uzyć..zależy kto ile nakłada :)

polecam:)

Używam tego produktu od: kupiłam go jak na razie raz, żeby wypróbować ;)

super

Używałam go kilka razy z opakowań w saszetkach. Wydajny, jedna saszetka wystarcza mi na 2-3 użycia. Delikatnie się pieni, czuć jak drobinki oczyszczają skórę. Bardzo ładnie pachnie, łatwo się zmywa. Cera jest po nim ładnie oczyszczona i jednocześnie jej nie podrażnia. Niedrogi, niestety nie mogłam ostatnio znaleźć opakowania w dużej tubie. Idealny przed maseczką, lub jakimś innym zabiegiem wymagającym oczyszczenia buzi.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek - jedna wystarcza na 2 użycia :)

średniaczek niestety

No cóż.
Drobinki nie takie drobne.
Żelowa konsystencja, ale lepka.
Ściera średnio, ani mało ani też dobrze.
Zapach nie powala, ale to już sprawa dyskusyjna.
Szukam dalej, bo temu już dziękuję:(

Używam tego produktu od: niecałe 2 miesiące

Milutki i skuteczny:)

Z ręką na sercu muszę przyznać, że to jeden z lepszych peelingów jakich używałam. Ma lekką żelowatą konsystencję, urzekający błękitny kolor i śliczny lekko słodki z nutą morza zapach. Peelinguje znakomicie, nie podrażniając przy tym mojej dość wrazliwej skóry. Drobinki są dość ostre, ale drobniutkie- nie powodują zatem zaczerwienień czy podrażnień. Po zmyciu buzia jest wyjątkowo gładka, miła w dotyku, dobrze oczyszczona, pory wyraźnie zwężone.
Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

Ok

Kupiłam saszetkę, ponieważ pilnie potrzebowałam peelingu. Właściwie nie zauważyłam różnic między tym peelingiem, a innym sprzedawanym w saszetkach, również Daxa. Dobrze złuszcza. Twarz po jego użyciu jest oczyszczona. Nie podrażnia skóry. Jest wydajny. Ciężko usunąć pozostałości z twarzy. Nie usuwa niedoskonałości, o czym zapewnia producent. Przeciętniak.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Dobry peeling

Jest to bardzo dobry peeling. Zapach znośny, drobinki drobniutkie, pozwalają na naprawdę mocne ścieranie. Dość łatwo pozbyć się resztek z buzi.
Ale... no właśnie jest jakieś ale które nie pozwala mi uhonorować tego produktu kolejną gwiazdką.
Nieco nie odpowiada mi konsystencja, bardziej żelowa niż kremowa, jaką preferuję. Opakowanie wydaje mi się mało estetyczne, zakrętka ma tendencję do nadrywania się.
ogólnie jednak bardzo dobry peeling za przyzwoitą cenę.

Używam tego produktu od:trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno

spełnia swoją rolę

Będąc w Rossmanie skusiłam się na peeling ot tak bez większego zastanowienia.

ZALETY:
-bardzo miły dla nosa zapach, słodki z poświatą morskiej woni
-ziarenka mimo, że drobne porządnie wymasowały moją buzie z czasem miałam wrażenie, że mnie boli od tych kulistych ruchów
-przyjemna konsystencja, błękitny kolor, bez problemów aplikuje się na twarz (dość gęsty, nie ucieka przez palce)
-po zmyciu wodą buzia jest nieziemsko gładka, miła w dotyku taka nowo narodzona
- na początku bałam się, że intensywny zapach uczuli moją bardzo wrażliwą cerę, ale nic bardziej mylnego! peeling nie uczulił, nie zapchał, nie podrażnił twarzy a co najważniejsze nie wysuszył jej
-tani, wydajny, cena adekwatna do jakości

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny

Ten peeling jest bardzo podobny do peelingu bambusowego w saszetkach. Różni się tylko tym, że poza drobnymi błekitnymi ziarenkami ma też odrobinę granatowych "kapsułek".
Preparat bardzo dobrze ściera naskórek, nie podraznia, nie wysusza, świetnie wygładza cerę.
Stosuje na przemian z peelingiem gruboziarnistym i bardzo taki miks polecam.
Poza tym ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, jest szalenie wydajny. Tubka praktyczna i wygodna.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w tr. 1