Maybelline New York, SuperStay Powergloss (Podwójny błyszczyk do ust)

Maybelline New York, SuperStay Powergloss (Podwójny błyszczyk do ust)

Błyszczyk zapewniający 12-godzinną trwałość koloru.

trwały, ale niefajny

Dostałam go od mamy w prezencie, bo dla niej kolor okazał się za mocny.

Jeśli chodzi o osławioną przez producenta trwałość, to jak najbardziej. Po nałożeniu koloru i bezbarwnego top coata kolor trzymał się godzinami, ale nie podobało mi się to... Usta były usztywnione, a szminka tak do nich doczepiona jak klej.

Najgorsze, że po kilku tygodniach zawartość zaczęła wylewać się z opakowania i zabrudziła mi kieszeń torby kleistą mazią.

Ponieważ wolę i bardzo lubię testować szminki i błyszczyki, zmieniać je co chwilę... nie wrócę do tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: rok

Najtrwalszy, jaki miałam

Kupiłam, jak tylko pojawił się w sklepach, bo szukałam czegoś, co przetrwa nienaruszenie przez długi czas. No i trafiłam w dziesiątkę :D Kolor utrzymuje się prawie cały dzień, a przezroczysta część nadaje niesamowity połysk i komfort noszenia (troszkę się klei, ale to mi nie przeszkadza). Bezbarwną warstwę można spokojnie reaplikować, bez zatarcia koloru, który zmywam dopiero przy demakijażu. Świetny, gdy nie mam czasu na poprawki.

Używam tego produktu od: dawna ;)

Klej

Kupiłam z powodu koloru - ciemny róż ze srebrnymi drobinkami. Nastawiałam się na efekt jak po Lipfinity, ale jest gorzej. Kolor zasycha na ustach na skorupę (trzeba odtłuścić usta, np z balsamu bo się roluje!) a na to trzeba nałożyć kleistą, lepką mazię. Efekt ładny, smak ohydny, klei się okropnie i nierówno ściera. Po ok. 6h trzeba poprawiać kolor, bo zostają 2 nieestetyczne grudki w kącikach ust. Jeden z nielicznych, którego nie zjadam w pół h, możliwe że na jakąś okazję go zakupię ale nie ma mowy o codziennym używaniu. Co do wysuszania-owszem,ale wszystkie dwuskładnikowe supertrwałe szminki tak mają... Trzeba się z tym pogodzić.
P.S. u mnie szybciej skończył się kolor, nie nabłyszczacz. Opakowanie się poluzowało i wysechł!

Używam tego produktu od:1,5 roku

Bez rewelacji.

Tak więc...
Błyszczyk owszem, usta wyglądają nieźle, NIESTETY bezbarwna emulsja kończy się dużo szybciej niż kolorowa (nawet przy ciągłym DWUSTRONNYM używaniu). Ponadto, błyszczyk nie jest aż tak trwały, jak obiecują producenci (przynajmniej w moim przypadku), nieco uciążliwa może być również sama konsystencja, która po nałożeniu na usta przypomina... lakier do paznokci. Jednak głównym powodem, dla którego nie zamierzam ponownie kupić tego produktu jest fakt, iż błyszczyk okropnie wysusza moje usta, coś strasznego!

Używam tego produktu od: jakichś 5miesięcy

TAK

Namówiła mnie na niego szwagierka cena była bardzo przystępna tylko 8 zł a więc kupiłam kolor 105 jasny delikatny róż... pierwsza warstwa powoduje tak jakby ściągnięcie ust ale po nałożeniu błyszczącej warstwy znika efekt naprawdę uczymuję się bardzo długo..

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

o zgrozo!

Najgorzej wydane pieniądze to inwestycja w ten pseudobłyszczyk! W moim przypadku w ogóle się nie sprawdził, po umazaniu się tym badziewiem nie dość że efekt był mizerny to wytarcie tych pozostających śladów graniczyło z cudem! Potwierdzam uczucie nałożonego "kleju" na usta.

Używam tego produktu od: ze dwa podejścia były
Ilość zużytych opakowań: jedno wyrzucone

PORAZKA

To najokropniejszy błyszczyk, jaki do tej pory kupowałam!
Ładne opakowanie i tylko tyle można powiedzieć na plus.
Po nałożeniu klei się i strasznie wysusza usta. Nie mogłam wytrzymać tego okropnego uczucia i zmyłam to badziewie. Wyrzuciłam i nie mam sumienia!
Odradzam!!!

Używam tego produktu od: tygodnia mi wystarczyło
Ilość zużytych opakowań: 1 (niezużyte)

Czy ja wiem...

kupiłam go...i wtedy go pokochałam. wprawdzie w planach miałam tylko używanie części nadawania blasku..jednak się przełamałam i używałam obu. do czasu. 12 godzin?? to się trzyma tylko ta "szmina" której baaaaaardzo ciężko się pozbyć. szybko skończyła się emulsia nadawania blasku a szkoda. nie zgodze się że wysusza usta. moje nawilżył. dla mnie to plus, dla innych minus..nie powiększa ust!. jest duży i często nie mieścił mi się do kieszeni. nie spodziewalam się czegoś gorszego ani lepszego. polecam..dla osób z dużymi pełnymi stami, które chcą nawilżenia i mają czas aby zmywać go z ust. nie najgorszy...jednak po nim moje usta wyglądały naprawdę ładnie. do czasu aż częsć nadająca blask się nie starła. hmm może to ich urok....a może to maybeline?;p

Używam tego produktu od:w zeszłe wakacje
Ilość zużytych opakowań:calusieńkie jedno co się rzadko zdarza:)

ujdzie

Mama jeden kolorek
daje piękny efekt mokrych ust
dośc trwały

kiedy ściera się bezbarwny, na ustach zostaje kolor a raczej jego resztki których ciężko sie pozbyć

daje mu 3 bo mnie nie spasował

Używam tego produktu od: 6 m

Bardzo miło wspominam:)

Miałam 2 kolorki tego błyszczyka(180 Fuchsia Glow i 160 Glass Rose) które dostałam od mojej przyjaciółki i Towarzysza życia:)) i byłam mega zadowolona:D Na pewno kiedyś skusze się jeszcze na inne kolorki gdyż bardzo się z nim polubiłam:)
-przede wszystkim bardzo długo utrzymuje się na ustach! Nie jest to na pewno obiecane 12 godzin ale w takie cuda i tak nie wierzyłam.Jednak około 6 spokojnie przetrwa
-nie zjada się mimo jedzenia,picia czy całowania:)
-bardzo ładnie lśni na ustach,wyglądają jak polakierowane
-duży wybór odcieni
-nie prawda że wysusza trzeba tylko zaczekać aż pierwsza warstwa wyschnie a druga skutecznie zapobiegnie wysuszeniu
Na minus zaliczę :
-niewydajny-formula wydłużająca blask szybciej się kończy niż kolor
-dosyć wysoka cena jak za tą wydajność
-nieprzyjemny zapach

Używam tego produktu od: Dosyć dawna

dla mnie bardzo dobry

Jestem jak widzę w mniejszości osób polecających błyszczyk a nie mogę pojąć dlaczego...Co prawda pierwsza kolorowa warstwa jest "sucha" ale przecież zaraz potem nakładamy druga i jest super, to że trudno zetrzeć? przecież o to właśnie chodzi w błyszczykach które mają się utrzymywać przez dłuższy czas! A problemu z nakładaniem go nie dostrzegam-większy mam z tak ubóstwianym przez wizażanki błyszczykiem Vipery. Moim zdaniem to jeden z lepszych produktów mabelline ładnie błyszczy, długo sie utrzymuje, super kolory (mój w kolorze zbliżonym do warg super je optycznie powiększa)

Używam tego produktu od:miesiąc

Najgorszy ;/

Przymierzałam się do tego błyszczyku pewien czas, a kiedy podjęłam decyzję o zakupie, dostałam próbkę. I bardzo się cieszę z tej próbki, bo ocaliła mi 25 zł w portfelu.
To najgorszy błyszczyk, jaki w życiu miałam. Klei się, jakbym posmarowała usta klejem. Nie byłam w stanie wytrzymać z tym czymś na ustach dłużej niż 2 minuty i zmyłam, co swoją drogą nie było takie proste. Błyszczyk nie wyglądał ładnie. Jedyny plus to zapach (i to też tylko kolorowej części).
Słów mi brakuje na opisanie tego produktu. To największa porażka Maybelline.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: próbka