Remington, Prostownica ceramiczna z teflonem i turmalinem S2014, Protect Shine

Remington, Prostownica ceramiczna z teflonem i turmalinem S2014, Protect Shine

Profesjonalne, wąskie płytki z elementami ceramicznymi pokryte turmalinem i teflonem to potrójna korzyść:
- równomierne nagrzewanie się płytek aby przyspieszyć stylizację
- łatwiejsza stylizacja bez elektryzowania się i plątania włosów dzięki właściwościom
jonizacyjnym turmalinu
- łatwiejsze modelowanie włosów bez ich przywierania do powierzchni prostownicy dzięki powłoce teflonowej.
Możliwość ustawiania temperatury w zależności od rodzaju włosów. Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania się umożliwiający natychmiastowe modelowanie. Diody LED sygnalizujące gotowość do pracy. Automatyczny włącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie.
Możliwość używania na całym Świecie (120 - 240V).
Etui odporne na wysoką temperaturę.
Gwarancja 3 lata.

GENIALNA !

prostownica jest po prostu super. to moja 4 z kolei, z tym ze dwie pierwsze byly z tej najnizszej polki i bardzo krotko mi posluzyly, a poprzednia to eurotech - dosc dobra, ale jak na moje puszace sie wlosy - niewystarczajaca. nie zmienialabym jej, gdyby sie nie popsula no i dlugo szukalam nowego zamiennika, czytalam mnostwo opinii, recenzji, i po dluzszym zastanowieniu zdecydowalam sie na ta oto prostownice - i nie zaluje!!!! kupilam ja na allegro za 123zl i myslalam, ze za taka cene, to nie bedzie cudow, ale sie mylilam!!! moje sianowate i miekkie wlosy (po umyciu kiedy nic z nimi nie zrobie sa koszmarne,uwierzcie.) prostuje w 5 minut!!! kiedy przy poprzednich dokladne wyprostowanie zajmowalo mi ok 20-30... nagrzewa sie blyskawicznie no i sunie po wlosach jak sanie po sniegu heh;D polecam wszystkim!!! na pewno nie pozalujecie!!! a i zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie, bo mam nadzieje iz nie popsuje mi sie, a jesli nawet tak bedzie to na pewno kupie te sama;)Używam tego produktu od: patrz wyzej;)
Ilość zużytych opakowań: patrz wyzej;)

Jest ok!

Mam, posiadam... prostownica ok - nie napiszę, że doskonała gdyż nie wiem jak prostują te profesjonalne, fryzjerskie. Za to w porównaniu do moich 2-óch poprzednich jest cudowna heh ;)
Prostuje super i efekt długo się trzyma. Szybko sie nagrzewa, nie niszczy włosów. Fajny design, opakowanie - czego chcieć więcej :)
Na pewno długo się z nią nie rozstanę.

Używam tego produktu od: gwiazdki - prezent :D
Ilość zużytych opakowań: póki co niezużyta ;)

moja na zawsze:)

Kupiłam ją jakiś rok temu. To był mój pierwszy zakup prostownicy. Długo się nad nią zastanawiałam, bo cena jest dość wysoka. Okazało się jednak, że to dość niska cena jak za taką prostownicę. Jest ona cudowna:)
Wspaniale prostuje włosy. W dodatku moje włosy po użyciu tej prostownicy nie lokują się przy dużej wilgotności powietrza. W dodatku używam jej od roku a i tak jest w doskonałym stanie:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Proste włosy jak od fryzjera:)

Kupiłam ją niedawno, oczywiście sugerując się opiniami na wizażu. Mam naturalnie kręcone włosy, choć od dłuższego czasu używałam suszarki z opcją prostowania włosów, jak do tej pory spisywała się dobrze, choć cały czas oczekiwałam na lepszy efekt, w końcu zdecydowałam się na zakup tej konkretnej prostownicy, jak dla mnie doskonała, jest 4 dzień po tym jak wyprostowałam nią włosy,i trzymają się super, proste, gładkie.Bardzo łatwa w użyciu, troche sobie na początku poparzyłam dłoń, którą dotykałam ledwo co pociągnięte włosy prostownicą;)

Oczywiście nie uzyskam identycznego efektu jak po wyjściu od fryzjera (mam na myśli ten blask) bo to nie zasługa prostownicy, tylko kosmetyków, jakich tam używają. Dlatego za to nie odejmę gwiazdki. Nie będę jednak używała jej częściej niż raz na tydzień, ponieważ dam włosom odpocząć, bardzo cieszę się z tego zakupu:) I dziękuję za pomoc w wyborze;)

Kupiłam ją za 105zł przez Allegro.

ps. zaznaczyłam że nie kupię ponownie, ponieważ mam nadzieję, że będzie mi długo służyła.Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:...

Polecam. Bardzo dobra.

Mam dobre, a nawet bardzo dobre zdanie o firmie REMINGTON, więc po przeczytaniu pozytywnych recenzji na temat tej prostownicy, skusiłam się i kupiłam ją. Moje włosy są napuszone, trudne do ułożenia, mocno falowane, dlatego ich porządne wyprostowanie to nie lada wyzwanie. :-D Kupiłam na Allegro, bo po co przepłacać? Jestem zadowolona, prostuję rzadko, żeby nie zniszczyć włosków, ale kiedy już to zrobię są lśniące (przy użyciu środka termoochronnego, bez niego nie próbowałam) oraz gładkie. Przy wyjściu na deszcz czy wilgoć spowrotem się lekko skręcają, ale uwierzcie, że żadna prostownica w moim wypadku nie sprawi, żeby przy wilgoci pozostały na miejscu (przynajmniej jeszcze na taką nie trafiłam). Jak dla mnie ideał. Daję **** cztery gwiazdki, bo uważam, że są lepsze prostownice. Zaznaczam, że nie kupię ponownie, ponieważ mam nadzieję, iż się nie zepsuje, a kiedy już przyjdzie jej kres, kupię inną, gdyż za ten czas, będą nowsze, lepsze, wyposażone w więcej funkcji. Jednak za tą cenę i jakość jest warto.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna w trakcie

Czy ja wiem...

Dopiero po roku użytkowania prostownicy trafiłam na jej recenzje na KWC i szczerze mówiąc bardzo się dziwię moim poprzedniczkom.
Prostownicę kupiłam, bo musiałam - na wymianie szkolnej w Niemczech moja stara prostownica po prostu się zepsuła, a w tamtym mieście nie mieli dużego wyboru. Kosztowała wtedy 40 euro.
Pierwsze wrażenie było super, bo moje poprzednie dwie były takie całkiem zwykłe, po 60-80zł. W porównaniu z nimi Remington spisywał się świetnie. Problemy zaczęły się później.
Po pierwsze, nie wiem dlaczego, podczas rozgrzewania prostownica strasznie śmierdzi, tak jakby spalenizną. Nie jest to kwestia jej czystości czy coś - było tak od pierwszego użycia.
Po drugie, włosy prostuje dość przeciętnie, nie ma porównania do fryzjerskiej sypkości czy blasku włosów. Po godzinie spędzonej na zewnątrz końcówki odwijają się, a włosy puszą. Prostowanie w ogóle trwa dość długo.
Jeszcze jeden minus, a mianowicie nagrzewanie się obudowy - zdarzyło mi się przez to poparzyć.
Plusy? Jest dość lekka i poręczna, automatyczny wyłącznik też się przydaje.
W najbliższym czasie kupuję prostownicę profesjonalną, a z Remingtonem chętnie się rozstanę.Używam tego produktu od: roku

Bardzo Bardzo Dobra :)

kupiłam ją niedawno.
Nawet nie zastanawiając się, tak poprostu pierwsza lepsza.
Zapłaciłam za nią 170 zł i okazała się strzałem w dziesiątkę :D
Jest leciutka , szybko się nagrzewa.

Do czego służą diody?
Gdy dioda przestanie migać oznacza to że prostownica się nagrzała a trwa to błyskawicznie, ok 2 minut :)
Są 3 diody jak i 3 poziomy temperatury.
Baaardzo łatwa i prosta w obsłudze.
Nie ma takiej możliwości żeby sie nią poparzyć.
Prostuje dobrze a efekt pozostaje na długo.

Ogółem rzecz biorąc prostowanie włosów tą prostownicą to dla mnie czysta przyjemność :D
Nie wyobrażam sobie bez niej dnia. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 ;)

Moja kochana :)

Uwielbiam ją :) Dostałam na urodziny rok temu i nic przez ten czas złego się z nią nie stało. Nie odchodzi teflon, trzyma temperature (ma jej regulacje, więc każda właścicielka może ustawić ją pod siebie) Wygodna w uzyciu, ma długi kabel co pozwala nie wyrywać gniazdka ze ściany, etui do którego mozna schować prostownicę zaraz po uzyciu i automatyczny wyłącznik reagujący po godzinie używania, więc nie trzeba się martwić, czy przed wyjściem z domu napewno sie ja wyłączyło. Może nie ma rewelacji z wyglądu, ale sprawdza sie znakomicie. Polecam!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:

Bomba! :)

Jestem wprost zachwycona tą prostownicą. :) Miałam wcześniej model S1031, ale niestety trafił mi się z jakiejś wadliwej serii. Zwrócono mi pieniądze i po dokładnej analizie komentarzy na temat S2014, postanowiłam zakupić właśnie tę prostownicę. :)
Była tańsza od poprzedniczki, a sprawdza się tak samo dobrze. :) Na moje grube i niesforne loki wystarcza temperatura ok. 180 stopni, przy czym włosy wyglądają na o wiele zdrowsze. Są błyszczące i pięknie się układają. Prostownica nie szarpie włosów. Jest wprost idealna jak na tę cenę (kupiłam na All i zapłaciłam z przesyłką 113 zł). Serdecznie POLECAM! :)

Używam tego produktu od: niecałego tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: 1 :)

bardzo funkcjonalna

Moje naturalne włosy są baaardzo kręcone i napuszone. Żaden kosmetyk nigdy mi nie pomaga-zazwyczaj jest nawet gorzej. Dlatego od 3 lat używam prostownicy. Na początku były to prostownice bardzo tanie i ubogie w funkcje. Musiałam prostować włosy ponad godzine, a po nocy były już poskręcane. Nie wspomne o wyjściu na powietrze, bo to tylko sprawiało że zaczynały sie puszyć. Ktoregoś dnia koleżanka wyprostowała mi włsy prostownicą Remington s2014 i efekty były piorunujące :) Włosy były mega proste, lśniące i sypkie- coś o czym zawsze marzyłam. Na dodatek moje zniszczone końcówki nie wyglądaly juz tak okropnie jak wczesniej. Prostownica Remington nadała włosom niepowtarzalny urok! A co jeszcze bardziej mnie zaskoczyło to to, że włosy pozostawały proste aż do kolejnego umycia. Żaden czynnik nie był w stanie zmienić ich wyglądu-nawet wilgotna pogoda. Postanowlam kupić sobie własną prostownice i teraz codziennie mam idealna fryzure. Wszystko dzięki Remingtonowi :) Dodam też że nie trzeba już poprawiać fruzury po nocy czy przed każdym wyjściem. Efekt wyprostowania jest baardzo długi.To jeden z najlepzych produktów jakich używam :) Polecam kupno właśnie tej prostownicy. Zaznaczyłam że nie kupie jej ponownie gdyż mam nadzieję że bedzie działac jak najdluzej i nie bede musiała kupowac kolejnej. A co do ceny- jak na takie efekty cena jest bardzo dobra.

Ilość zużytych opakowań: póki co to 1 prostownica, mam nadzieję że będzie przydatna jak najdłużej

POLECAM :)

Szybciutko się nagrzewa. Wystarczy raz przejechać i włosy są proste (zależnie od potrzeb jadę na najniższej lub średniej temp., mam włosy gęste, puszące się, falowane, raczej podatne na układanie), ślicznie lśnią. Nie szarpie, gładko sunie po włosach.
Prostowanie półdługich włosów zajmuje mi teraz góra 5 minut :). Jest bardzo poręczna.
Daje bardzo naturalny efekt.
Jestem zachwycona w porównaniu do mojej poprzedniej pseudoprostownicy :).

U mnie proste włosy utrzymują się do następnego mycia włosów, a myję co 3-4 dni ;).

Maleńkim minusem jest to, że nieużywana wyłącza się po 60 minutach, wg mnie ten czas powinien być krótszy, np. góra 20 minut. Ale nie odejmuję za to gwiazdek.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, gdyż mam nadzieję, że ta prostownica posłuży mi długo, a jeśli coś by się stało, to pewnie będa już dużo nowsze modele ;).

Używam tego produktu od: prawie 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 ;)

Bardzo polecam

Bardzo fajna prostownica.Używam ją od około 2 lat i ani razu mnie nie zawiodła.Zabieram ją ze sobą wszędzie!
Jest lekka,łatwa w obsłudze.Radzi sobie z krótkimi jak i długimi włosami.Efekt prostowania utrzymuje się do następnego mycia włosów.Nie zostawia efektu ulizanych włosów.Wygładza,czasami szarpie.
Wystarczy ją włączyć i odczekać 2-5 sekund i można prostować.Po 2 latach zaczynają mi się przecierać płytki.To raczej normalne po 2 latach.
Nie kupię jej już,bo szukam czegoś nowego.
Ogólnie polecam!!

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedna i ta sama