Nivea, Lip Care, Pielęgnacja Owocowa, Pomadki ochronne (różne smaki)

Nivea, Lip Care, Pielęgnacja Owocowa, Pomadki ochronne (różne smaki)

Pomadka zawiera Hydraminę, wyciąg z pestek winogron, olejek migdałowy oraz ochronną witaminę E:
- skutecznie pielęgnuje usta, zapewniając im wyjątkową gładkość i miękkość
- nadaje ustom owocowy zapach oraz delikatny kolor
- niezawodnie chroni przed wysuszeniem.
Posiada atest PZH, przebadana dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.
Dostępna w różnych, sezonowo zmieniających się smakach:
- Cherry,
- Tropical Shake
- Juicy Splash
- Strawberry Kiss
- Mandarin Vanilla
- Sweet Melon
- Passion Fruits ...

Skład: Octyldodecanol, Cera Microcristallina, Hydrogenated Polydecene, Ricinus Communis, Cetyl Palmitate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, C20-40 alkyl Stearate, Cera Caranbua, Butyrospermum Parkii, Prunus Dulcis, Buxus Chinensis, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum, CI 47005, CI 42090
/wersja Strawberry Kiss/ Polydecene, paraffin, petrolatum, ceresin, cyclomethicone, isopropyl palmitate, copernicia cerifera, synthetic beeswax, lanolin alcohol, bisabolol, calendula officinalis, chamomilla recutita, melissa officinalis, caprylic/capric triglyceride, parfum, c.i. 11920, c.i. 61565.

Cena: 6 - 9 zł / 4,8 g

pyszna!

Ta pomadka może komuś wydać się idealna! Cudnie pachnie (ładniej niż wersja brzoskwiniowa), dobrze nawilża, nawet w smaku jest dobra. Usta po jej użyciu są aksamitne i jeśli komuś pasuje kolorek, który zostawia to może z powodzeniem zastąpić nią zwykłą pomadkę! Mnie niestety ten kolor nie podpasował, ponieważ mam jasną cerę i czerwono-różowe usta przy moim typie urody nie wyglądają zbyt atrakcyjnie (dlatego zabrałam jedną gwiazdkę) Ale mimo to gorąco polecam!