Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów zniszczonych) (stara wersja)

Pojemność 1 000 ml

Intensywnie nawilżający szampon z jedwabiem do włosów zniszczonych lub po farbowaniu. Dzięki zawartości protein jedwabiu posiada właściwości silnie nawilżające skórę i włosy. Nadaje się do częstego stosowania.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Glycereth-2 Cocoate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolized Silk, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, Citric Acid, Glycerin, Perfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetresodium EDTA, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool. (13.10.2009)

Cena: 12zł / 1000ml

/pa/

Nigdy więcej !!!!

Miał zregenerować włosy . EFEKT ODWROTNY!!!
Początkowo mega super ! tydzień ? toż to jest szok .
Minusy :
-poplątane włosy
-nie chca sie rozczesywac
- wlosy szorstkie
- wlosy suchee !!!! przesuszyło mi włosy !:(
- początkowy efekt 100%ok koncowy MASAKRA !
- zapach utrzymuje sie non stop na wlosach
- nie wiem gdzie tam jest jedwab
- szampon niby duża butla - nie wydajna moze na 3 miesiace starczy....
-brak słów takie opinie dobre słyszałam a tu nagle rozczarowanie

Plusy :
- zaczarował pierwszy raz ... po tygodniu co mi zrobił z włosami !
-cena

Nigdy w życiu nie kupię tego produktu :)))

Moje włosy były w lepszej kondycji o wiele lepszej przed użyciem a teraz to jakaś wielka totalna porażka :))

Radzę się zastanowić .

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/ 1000ml

TRAGEDIA

Podobnie jak inne Wizażanki, zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam ten szampon na Allegro, od razu w 1000 ml butelce wraz z innymi produktami tej marki. Moja historia z tym szamponem nie różni się zbyt bardzo od historii poprzedniczek, wszystko było dobrze do czasu… To co zrobił ten szampon z moimi gęstymi, puszącymi się włosami po dłuższym czasie stosowania to koszmar.

Okropnie wysuszał włosy, jednocześnie przetłuszczając je u nasady. Stały się sztywne, szorstkie i zaczęły się łamać jak szalone. Miał wodnistą, ciężką do spienienia konsystencję. Po umyciu włosy nawet po użyciu odżywki (z tej samej serii) były poplątane i nie do rozczesania.

Włosy doprowadziłam do porządku, a ten szampon będę omijać szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1000 ml

na dłuższą metę tragedia

Wszystko zaczęło się od allegro... Kupiłam litr szamponu bo taniej niż 250 ml ale... szedł 5 tygodni, sprzedający w ramach przeprosin dosłał drugi litr. Utknęłam z dwoma litrami tego szamponu na dobre... Na początku owszem było fajnie ale po kilku miesiącach już nie wytrzymałam. Włosy wysusza TOTALNIE beznadziejnie się rozprowadza podczas mycia - ma wodnistą konsystencję i szampon trzeba nabierać garściami żeby się pienił, przez co obciąża włosy - zwłaszcza u nasady natomiast reszta włosów jest wysuszona na wiór po kuracji kilkumiesięcznej kosmetykami sleek line. Nie polecam. Dzisiaj jest Wielka Sobota a ja pół godziny przed zamknięciem Tesco jechałam po jakikolwiek inny szampon - jutro mam wielkie rodzinne śniadanie a włosy w ruinie :D także absolutnie odradzam.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 litry

tani jak barszcz :D

+ ma przecudowny zapach, który później utrzymuje się na włosach
+ włosy są po nim miękkie jak jedwab
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ taniii :)

+/- dość wydajny choć żeby porządnie umyć nim włosy to troszkę trzeba go wylać.

moje włosy szybko się do niego przyzwyczaiły i już nie było później takiego oszałamiającego efektu..

Używam tego produktu od: już skończyłam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 1000 ml

bardzo lubię.

Plusy:
- tani
- wydajny, starcza mi na kilka miesięcy (myję włosy 3 razy w tygodniu)
- włosy są lśniące, miękkie
Minus:
- trzeba go wylać dość dużo co jest trochę denerwujące bo nalewam szamponu, nalewam a on dalej się nie pieni wrr:/
Generalnie zamierzam go używać, nie chcę zmieniać szamponu ze względu na cenę. Jednak nie wiem czy to że włosy wyglądają tak dobrze to wyłącznie jego zasługa, bo po każdym myciu używam też maski z tej serii.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe (1 lit)

Nigdy więcej

Szampon z tej serii kupiłam na Allegro zachęcona opiniami na Wizazu. Cena była jeszcze bardziej zachęcająca, więc pomyślałam - czemu nie?

Jeśli miałabym jednym słowem określić to, co zrobił ten szampon z moimi włosami to użyłabym słowa - KOSZMAR

Po myciu włosy były strasznie poplątanie a ich rozczesanie to była istna katorga (szczególnie przy długich włosach). Po pewnym czasie stosowania włosy zaczęły się łamać i nie były to pojedyncze włoski.

Szampon odstawiłam dawno temu, włosy doprowadziłam do porządku, ale jedno jest pewnie - nie kupię więcej tego szamponu.

Oczywiście, być może w moim przypadku skutki były aż tak opłakane.

Jeśli chodzi o zalety:
- na pewno cena
- szampon pozostawiał piękny zapach na włosach, który utrzymywał się aż do kolejnego mycia

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1000ml

jak dla mnie całkiem niezły

Włosy po umyciu są miękkie, nie plączą się i przepięknie pachną przez bardzo długi czas.
Używam go od dłuższego czasu, ale nie widzę, żeby włosy się do niego przyzwyczaiły, cały czas jest skuteczny :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

straszne!!!

Skusiłam sie na kilka produktów tej marki zachęcona oponiami i niestety: praktycznie wszystkie nadają się do wyrzucenia.

Szampon plącze włosy,
Nie pieni się tak jak powinien,
Tego jedwabiu który ma być w składzie prawktycznie czuć na włosach,

Istna tragedia.
Jakbym umyła włosy najtańszym mydłem w płynie.

Nigdy więcej nie będę oszczędzać na kosmetykach. Wolę kupić coś droższego za to dobrego.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście mililitrów na 3 mycia, wiecej nie byłam w stanie

Bez rewelacji

Szampon jak szampon, muszę go dużo wycisnąć, aby się chociaż trochę spienił, zapach mnie nie powala, po umyciu czuje bardziej szpitalny zapach jak gumy, po szamponie włosy są strasznie splątane i ciężko je rozczesać( używałam do niego również tego samego balsamu)jakoś mnie nie powalił, zwyczajny.

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: 1 300ml

Szampon bardzo dobry !

Zalety:
+ tani
+ bardzo wydajny
+ świetnie się pieni
+ już po pierwszym użyciu odczułam różnice. Włosy stają się miękkie, gładkie, lśniące, nieobciążone
+ pardzo ładny zapach, który długo utrzymuje się na włosach

Wady
- MOIM ZDANIEM BRAK : )

Ja używam tego szamponu razem z balsamem i efekt jest bardzo dobry! Mam kręcone włosy, które po tym szamponie nie są suche, obciążone i bardzo dobrze się kręcą. Na prawde produkt godny polecenia!

Używałam go w duecie z maską i taki zestaw sprawdził się u mnie rewelacyjnie. Zauważyłam poprawę kondycji włosów, przede wszystkim końcówki wyglądają o niebo lepiej, od 4 miesięcy nie podcinane i pielęgnowane Stapizem nadal są w nienaruszonym stanie, co jest dla mnie ogromnym sukcesem.

Szampon pięknie pachnie, zapach jest bardzo intensywny, utrzymuje się do następnego mycia, koleżanki zwracały uwagę,że moje włosy pachną bardzo ładnie, pytały co na nie pryskam,mój chłopak takż e bardzo lubi ten zapach także na plus jak najbardziej :)

Konsystencja - zanim dostałam paczkę byłam pewna,że będzie perłowa, kremowa, jak to w standardowych szamponach pielęgnacyjnych, ku mojemu zaskoczeniu jest żelowa, przezroczysta. Produkt dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość by umyć włosy.
Działanie - super oczyszcza, włosy są lekkie, nieobciążone, dobrze spłukuje oleje. Troszkę mam wrażenie,że ściaga włosy, nie odważyłabym się użyć go bez maski, bo wydaje mi się,że nie rozczesałabym włosów. Poza tym : zauważyłam,że włosy są lśniące, bardziej zdyscyplinowane, lepiej się układają. Mam mniejszy problem z końcówkami, poza tym kolor po farbowaniu dłużej się utrzymuje.
Mam butelkę bez pompki i myślałam,że będzie ciężko obsługiwać butelkę mokrymi rękoma ( miałam litrową butelkę), ale na szczescie nie ma problemu, cena niska, bardzo wydajny, szkoda,że tylko dostępny na allegro. Zabieram pół gwiazdki za to,że nie pomaga w rozczesywaniu i za to,że moje włosy strasznie się do niego przyzwyczajają. Nie mniej jednak zamówię w zestawie nie raz :)

Ilość zużytych opakowań: jedno ( litrowe)

niezbyt dobry

O ile maseczka z tej serii przypadła mi do gustu,to z szamponem jest inaczej.Plusy:
-cena(zapłaciłam niecałe 7 zł za opakowanie 300 ml)
-gęsta,treściwa konsystencja
-wydajny
-dobrze się pieni
-nieźle oczyszcza
-zapach(dla niektórych może być zbyt intensywny)
Niestety ma też wady,które go dyskwalifikują:
-potrafi plątać włosy,czasem miałam problem,żeby je rozczesać nawet po użyciu odżywki
-obciąża,sprawia,że włosy szybciej się przetłuszczają
-podrażnia skórę głowy,co dla mnie jest największą wadą.

Używam tego produktu od: październik 2011
Ilość zużytych opakowań: ponad 1/2 butelki 300 ml