Iwostin, Sensitia, Nawilżający tonik kojąco - oczyszczający

Iwostin, Sensitia, Nawilżający tonik kojąco - oczyszczający

Bezalkoholowy tonik jest zalecany do pielęgnacji wrażliwej, alergicznej oraz skłonnej do podrażnień skóry twarzy i szyi. Łagodnie oczyszcza skórę twarzy i usuwa resztki makijażu oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Przywraca naturalne pH, ozywia koloryt skóry i zapewnia jej uczucie świeżości. Wyciąg z alg morskich nawilża i dostarcza skórze cenne substancje odżywcze: witaminy, aminokwasy i składniki mineralne. Panthenol w połączeniu z alantoiną zmiękcza, wygładza i nawilża skórę. Woda termalna z Iwonicza Zdroju koi i łagodzi podrażnienia skóry. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Produkt hypoalergiczny, przebadany dermatologicznie.

nic ciekawego

Jakoś nigdy żaden tonik mi nie podpasował.Kupiłam powyższy bo zawsze mam ściągniętą skórę po umyciu żelem i chcialam ,żeby tonik ukoił ją.Niestety nie ma żadnego efektu,ani pozytywnego ani negatywnego.Więcej nie kupię żadnego toniku, bo nigdy żaden nic mi nie dał...

Doskonały

Świetny tonik o działaniu kojącym i delikatnie nawilżającym.
Doskonale spełnia swoje zadanie czyli tonizuje i odświeża skórę. Toniki zazwyczaj nie są preparatami z dużą ilością składników aktywnych, więc nie mogą diametralnie zmienić stanu cery - i ten też tego nie robi. Natomiast idealnie uzupełnia pielęgnację cery. Polecam szczególnie osobom o wrażliwej skórze.
Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

bardzo dobry

Jestem zakochana w tym toniku. Nawilża cerę, odświeża ją i koi. Nie wysusza i nie ściąga cery. Używam butelki 330 ml, w której jest bardzo praktyczna pompka. Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: czerwca 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego-czwartego 330 ml

Idealne oczyszczenie i ukojenie dla skóry wrażliwej

Idealny do skóry ze skłonnościami do podrażnień. Razem z żelem i kremem Iwostin (tej samej serii) znacznie poprawił się stan mojej skóry. Używam go po demakijażu twarzy, czasem w takcie dnia gdy czuję się "brudna". Znacznie mniej mam wyprysków na twarzy.

Plusy:
- dobrze oczyszcza skórę,
- doskonale tonizuje,
- bardzo delikatny i łagodny,
- przyjemne uczucie odświeżenia po użyciu,
- kio i nawilża twarz,
- nie uczula i nie szczypie,
- nie powoduje zaczerwienień,
- zmywa resztki makijażu,
- pozostawia uczucie czystości,
- ma miły, delikatny zapach,

Minusy - brak.

Polecam serię Iwostin Sensitia osobom, które mają wrażliwą skórę, problemy z podrażnieniami, na pewno będą zadowolone z użytkowania. Osoby, które nie mają ww. problemów na pewno nie będą w pełni usatysfakcjonowane serią tych produktów, gdyż produkt się nie pieni i jest bezzapachowy.

Zdecydowanie na tak

PLUSY:
-oczyszcza,
-tonizuje,
-przyjemny zapach,
-nawilża,
-nie zatyka porów.

Używałam innych toników,ale ten zdecydowanie bije pozostałe na głowę. Polecam go z czystym sumieniem,dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień jest idealny.

Zużyłam dwa opakowania w kwadratowym kształcie,jedno i prawie całe takie jak ze zdj(ale 200 ml).

bardzo go lubię

Tonik nigdy nie był niezbędnym produktem w mojej kosmetyczce, ale gdy odkryłam ten, po prostu się w nim zakochałam! Jest idealny! nie wysusza, nie powoduje uczucia ściągnięcia, dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu, jest łagodny dla skóry. Ostatnio skusiłam się na inny tonik, ale na pewno do niego wrócę. Wydajność standardowa jak na tego typu kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: jedno 240 ml

Nic nie daje...

Nie różni się od przetarcia twarzy wacikiem z wodą :(
Kupując go w aptece liczyłam na lepszy produkt zwłaszcza że cena naprawdę niemała jak na zwykły tonik.

Efekt po użyciu jak placebo, cera ani odświeżona, ani spektakularnie oczyszczona , wacik lepki, skóra też !
Skóra i tak była zaczerwieniona (mamy zimę bądź co bądź więc myślałam że stosowanie tego toniku pomoże ) więc obietnice ukojenia nie zostały spełnione.

Nie oczekiwałam cudu ale w porównaniu z tonikami za parę złotych które używałam ten wypada wyjątkowo niekorzystnie.
Szkoda pieniędzy :(

Używam tego produktu od: styczeń
Ilość zużytych opakowań: skończone

Bez rewelacji

Dostałam ten tonik w prezencie od mojej dermatolog na gwiazdkę. Zużyłam już prawie całe opakowanie, ale powiem szczerze nie zauważyłam żadnej różnicy jeśli chodzi o jakoś mojej cery w trakcie jego używania. Na pewno nie szkodzi skórze, ale nie oczyszcza jakoś wyjątkowo i nie koi. Zwykły tonik.

Ilość zużytych opakowań: 4/5 opakowania

dobry polski kosmetyk

Przypadkiem zobaczyłam ten tonik w gazecie instyle (listopad 2011 z Katy Perry), został on tam kosmetykiem nagrodzonym i ja postanowiłam go wypróbować.

Mam opakowanie o pojemności 330ml z pompką.
Pompka działa, nie popsuła się, sam produkt nie podrażnia oczu, ładnie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry, nie lepi się później po nim skóra.
Bez alkoholu, polecany do skóry wrażliwej, alergicznej, skłonnej do podrażnień , ja poleciłabym go dla każdego rodzaju skóry.
Nie powoduje zwiększonego przetłuszczania się skóry, nie zatyka porów, hypoalergiczny.

Mi pozostało go jeszcze około 100ml, jak go tylko wykończę to wypróbuje jeszcze tonik z Biodermy hydrabio, w razie czegoś to chętnie wrócę do tego toniku.

Używam tego produktu od: pierwszej połowy listopada 2011
Ilość zużytych opakowań: zużyte 230ml z opakowania o pojemności 330ml

Ultra delikatny i super nawilża

Ten tonik jest cudowny! Wspaniale nawilża, łagodzi i co najważniejsze, w ogóle się nie lepi! Bardzo szybko się wchłania, ma świetną dużą butlę :) i bardzo korzystną cenę. Moja wrażliwa skóra go uwielbia i całkowicie się z nią zgadzam - to moje KWC!

Ilość zużytych opakowań: jedno 330 ml

tonik dla mnie doskonały

Ten tonik jest jak dla mnie idealny, mój wygląda inaczej niż na zdjęciu, ale to chyba po prostu nowsze opakowanie. Jest w sztywnej, plastikowej czworościennej butelce. Ich dostępne pojemności (o ile się nie mylę) to 240 i 330 ml. Ja posiadam tą mniejszą, bo uważam że jest bardziej poręczna w razie jakiegoś wyjazdu.
Wg mnie ten tonik jest super wydajny, ta mniejsza butelka starczyła mi na 3 miesiące z hakiem, przy stosowaniu wieczornym, czasem też rano.
Na toniku jest napisane, że jest on też nawilżający (kojąco-oczyszczający) i w pełni się z tym zgadzam, delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę i pozostawia gładką, ale absolutnie nie wysuszoną.
Stosuje go zwykle wieczorami do oczyszczenia twarzy z makijażu i w sumie zawsze kiedy chce się go pozbyć, i świetnie sobie radzi, generalnie tylko oczy zmywam 2fazową ziają, ale muszę powiedzieć, że ziaja bardziej podrażnia mi oczy niż ten tonik, stosowałabym go nawet do oczu, gdyby nie to, że kiepsko jednak radzi sobie z tuszem.
Dodam też, że mam cerę mieszaną kiedyś bardziej tłustą, zwykle policzki wysuszone, a strefa T delikatnie się tłuści ze skłonnościami do okazjonalnych wyprysków, a podczas stosowania tego toniku nie zauważyłam żadnych dodatkowych zmian na mojej twarzy, wręcz przeciwnie, sytuacja z wypryskami się jakby ustabilizowała.

Polecam serdecznie ! nawet do cery tłustej, uważam że nie warto katować wrażliwej skóry mocno oczyszczającymi produktami, które jeszcze wzmagają pryszcze i łój na twarzy, lepiej stosować delikatne kosmetyki dla wrażliwców i nawilżać, mnie pomogło!

Używam tego produktu od: lutego
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie użycia

Świetny

Używam wielkiej butli tego toniku (nie znalazłam innego z tej serii, więc powiedzmy że to ten sam ;)).
Zacznę od początku- wielka butelka jest ładna, estetyczna, wygodna (chociaż czasem psika na odległość ;))
Skóra po jego użyciu jest bardzo odświeżona, napięta, ujędrniona. Mam jedno bardzo małe ale- czoło i nos się świecą i za to odbieram mu gwiazdkę, ale to niewielki problem. Po tygodniu skóra była mięciutka, gładziutka jak u niemowlęcia ;).
Przy tym tonik nie podrażnia skóry, jest więc idealny dla osób z wrażliwą, suchą czy mieszaną (tak jak ja ;)) cerą. Twarz się nie lepi, nie jest taka jakaś tłusta jak po niektórych tonikach.
Produkt, który bardzo gorąco polecam. Po nim wypróbuję tonik z serii purriten, ale w razie czego będę wiedziała do czego wrócić ;).