Cree, Zmywacz zapachowy bezacetonowy

Cree, Zmywacz zapachowy bezacetonowy

Zawiera witaminę A i E, lanolinę oraz środki zapobiegające matowieniu paznokcia i wysuszaniu skóry. Pozostawia na dłoniach miły zapach.

NIE śmierdzi

Bardzo dobry zmywacz. Nie niszczy paznokci. Dobrze zmywa lakier. I przyjemnie pachnie. Fakt, czuć typowy zmywaczowy smrodek, ale w dużo mniejszym stopniu. Nie dusi jak się wejdzie do pokoju. A na łapkach to już go w ogóle nie czuć. I za to 5*

ilość zużytych opakowań: 1

Kocham go

Zawsze używałam właśnie jego. ładnie pachnie, jest tani i nie wysusza paznokci. Do tego jest wydajny. Po prostu same zalety. Ostatnio postanowiłam spróbować Sally Hansen i strasznie sie zawiodłam. Jest trzy razy droższy, nie pachnie ładnie, wysusza paznokcie. Jest go rzeczywiście o wiele więcej ale niestety jest mniej wydajny. Czekam aż go skończe i wróce do cree

Śliczny zapach

Najlepszy zmywacz do paznokci jakiego uzywalam.Jest bezacetonowy, co dla mnie wazne, bo nie niszczy paznokci,nie wysusza ich tak jak inne,po zmyciu paznokcie blyszcza sie lekko(ale byc moze to efekt odzywki do paznokci,ktorej uzywam).Plusem jest tez cudowny zapach zmywacza-ja mam wisnie;nie drazni tak jak zapach pozostalych zmywaczy, np Constance Carol,Rosmann.Polecam!

ok

Mam juz drugą litrową butlę tego zmywacza, bo poprostu jest dobry. Kupiłam ją do użytku profesjonalnego, żeby nie niszczył paznokci akrylowych, ale od tego czasu sama go używam do swoich teraz naturalnych.
Tak jak już jedna z koleżanek zaznaczyła, nie zmywa expresowo, ale dzięki temu nie niszczy paznokci (ekspresy są najbardziej agresywne).
Jest wydajny i pachnie delikatnie wiśnią i chyba to wszystko. Odżywiać nie odżywia, bo od tego są odżywki. Zmywacz ma zmyawać lakier, nie niszcząc płytki i to własnie on czyni.
Ostatnio za 1000ml płaciłam 42zl w hurtowni w Warszawie.

Bardzo O.K.

Coz, zaden z uzywanych przeze mnie do tej pory zmywaczy nie byl idealny, ale Cree jest jednym z najlepszych. Nie wysusza paznokci tak bardzo jak inne (niestety, wszystkie wysuszaja w mniejszym lub wiekszym stopniu), dobrze zmywa- wystarczy kilka kropli na wacik, zeby zmyc wszystkie paznokcie, czyli jest wydajny. Zapach jak zapach, ja po zmywaniu zawsze myje, a potem kremuje dlonie, wiec nie mialam okazji poczuc owocowego zapachu (mam grejfrutowy). Spora buteleczka tez jest na plus.

Na dwoje babka wróżyła

Miałam kilka opakowań tego zmywacza(zawsze grejpfrutowy) i muszę się przyznać,że mam mieszane uczucia.Plusy:
*Wspaniale pachnie
*Bezacetonowy
*Nie uczula
Minusy:
-matowi płytkę paznokcia
-wysusza
-długo trzeba trzeć paznokieć,aby pozbyć się resztek lakieru.
Nie wiem jak jest w przypadku innych zapachów,wiem natomiast ,że grejpfrutowy doprowadził moje paznokcie do ruiny.Zmieniłam go dlatego na Inglota,który wydaje się być lepszy.

dobry, tani i pachnie

Mam opakowanie profesjonalne tego zmywacza o zapachu wiśni. Cena śmieszna-za 1-litrowe opakowanie w promocyjnej cenia zapłaciłam w hurtowni 21 zł. :D

Pachnie słodko wiśnią, która zagłusza zapach zmywacza na tyle, że nie daje się on we znaki, choć jest wyczuwalny.
Nie wysusza paznokci, ani skórek wokół :) , zmywa średnio szybko, ale ja akurat nie lubię zmywaczy ekspresowych, bo są zwykle bardzo agresywne. Niemniej jednak radzi sobie dobrze nawet z ciemnymi kolorami lakierów.
Spełnia moje oczekiwania wobec zmywaczów do paznokci zwłaszcza przy takiej relacji ceny do jakości :)
(cudów po nich nie oczekuję, nadzwyczajnego odżywienia też nie, od tego są odżywki do paznokci, mają za to nie niszczyć płytki paznokciowej, nie wysuszać, dobrze zmywać i nie śmierdzieć),

Naprawdę bardzo przyzwoity zmywacz-polecam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie profesjonalne 1000ml(1l.) w trakcie i dłuuugo się nie skończy jak mniemam ;)

moze byc

Zwykly zapachowy zmywacz.Najpierw smierdzi jak kazdy zmywacz a pozniej pachna ladnie palce i paznokcie.Dobrze zmywa lakier z paznokci,troche wysusza skore.

taki sobie

A ja mam zupełnie inne odczucia.Zmywacz ma bardzo ostry zapach - może nawet nie jest to aceton - nie będę się upierać - ale i tak świdruje w nosie okrutnie, jest bardzo mocny - szybko zmywa lakiery, nawet te brokatowe, jednak odbija się to na wysuszeniu paznokci. :(Szczerze mówiąc nie kupię go ponownie.Ilość zużytych opakowań: 1

Ładny zapach, dobra jakoś

Dobry zmywacz o całkiem smakowitym zapachu. Dosyć dobrze zmywa, chociaż na kolana nie powala. Nie używałam go systematycznie, dlatego trudno mi powiedzieć, jak bardzo jest delikatny. Zazwyczaj używałam go do stóp, trochę się jednak obawiałam, że mi zniszczy paznokcie (choć może to irracjonalne uprzedzenie).

truskawka mmmmm :)

Miałam truskawkowy i naprawdę pięknie pachniał truskawkami. Nikt mnie przy jego stosowaniu nie wypędzał z domu za 'śmierdzidła'. Zmywacz jest skuteczny, szybko usuwa lakier z paznokci, a zapach truskawek zostaje na paznokciach na długo po zmywaniu :) Paznokcie ani skórki nie są wysuszone ani zniszczone. Polecam.Ilość zużytych opakowań: 1

przyzwoity

Mam dwa zmywacze z tej serii: o zapachu grejpfruta i wiśni. Bardzo ładnie pachną, nie wysuszają paznokci. Są może odrobinę zbyt delikatne, trzeba pocierać wacikiem kilka razy - lakier nie schodzi natychmiast. Mógłby działać silniej. Ale ogólnie - polecam.