IsaDora, Eyeshadow Palette (Paleta 5 cieni do powiek)

IsaDora, Eyeshadow Palette (Paleta 5 cieni do powiek)

IsaDora Eye Shadow Palette to paleta pięciu cieni do powiek. Cienie idealnie nadają się zarówno do uzyskania delikatnego dziennego makijażu, jak i bardziej intensywnego wieczorowego, z efektem `smoky eyes`.
Elegancka kasetka zawiera cienie IsaDora Eye Shadow Palette, podwójny aplikator, z jednej strony zakończony pędzelkiem, a z drugiej - gąbeczką oraz praktyczne lusterko.

calkiem niezle

Mam cienie w odcieniach brazow-dokladnie takie same jak na zdjeciu. Najbardziej podobaja mi sie 3 ostatnie odcienie, bo sa intensywne i ladnie wygladaja. 2 pierwsze tez sa niezle, ale uzywam ich rzadko. Cienie nadaja sie na dzien, ale i na wieksze wyjscie. Latwo sie je naklada, wytrzymuja caly dzien. Sa matowe, nie maja zadnych drobinek. Plus za dodany aplikator i lusterko.

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Doskonałe -paletka szarości pn Smoky Eyes

Mam paletkę w odcieniach s zarości i grafitów, wszystkie matowe. Z 5 kolorów używam 4.
\\nPlusy:
\\n+ doskonale zharmonizowane naturalne odcienie, np grafity wydają się złamane z lekka zielenią a szrośći błękitem. Taki dobór naturalnie wygladających pigmentów to duza sztuka. Wykonany nimi makijaż wyglada rasowo a nie brudno i tandetnie jak w przypadku szarosci innych firm,
\\n+ łatwo się cieniuje i stopniuje nasycenie kolorów
\\n+ kolory sa naprawdę mocno napigmentowane,
\\n+ super trwalość ( na bazie pod cienie). Pod względem trwałości przewyzszają wiele cieni górnopółkowych. Po 8 godzinach pracy przy komputerze wymagają tylko lekkiego muśnięcia pędzelkiem.
\\n+ wydajnosć raczej srednia,
\\n+ przystepna cena i wygodne opakowanie z fajnym dużym lusterkiem,
\\n+ matowe, a to jest w ażne przy zmarszczkach. Piękny mat , pięknie przenikajace sie odcienie.
\\nMinusy:
\\n- załączona pacynka i pędzelek nie nadają sie do uzytku wg mnie
\\n- cielisty matowy cień jest zbyt mączysty,
\\n
\\nGeneralnie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona zpaletki szarości i grafitów , która nosi nazwę Smoky Eyes. zauważyłam ,że ta paletka jest mało dostępna. Zjeździłam za nią cały Wrocław.

Trudno powiedzieć...

Mam paletkę nr 50 matte chocolates(dokładnie taką samą jak na zdjęciu). W opakowaniu znajduje się 5 pięknych, matowych odcieni brązu, bez żadnych zbędnych drobinek. Cienie mają miłą kremowo-pudrową konsystencję. Jeśli chodzi o ich trwałość to wytrzymują na powiekach w dobrym stanie do około 5 godzin(pod cienie nie stosuje żadnych baz). Opakowanie z lusterkiem, bardzo solidne, spadło mi kilkukrotnie na podłoge i nadal jest całe:) Pacynka też ok. To chyba na tyle jeśli chodzi o plusy tych cieni.
Zaskoczeniem było to, że mimo tego że wydają sie mocno napigmentowane w rzeczywistości tak chyba nie jest, po nałożeniu na powieki nie są tak nasycone kolorem. Drugą wadą jest to, że w ogóle nie da się ich cieniować! Ciężko pomalować się 2 cieniami tak by fajnie ze sobą grały, powstają dziwne plamy na powiekach. Jeśli maluje się jednym cieniem jest ok(najczęściej maluje powiekę tym najjaśniejszym z paletki). Troszkę sie osypują przy nakładaniu(chociaż myślałam, że nie będzie z tym problemu widząc ich konsystencje).

bardzo sie zawiodlam

Cienie wygralam w Isadorowym konkursie. Sama wybralam sobie piekne kolory CREAMY NUDES nr 59. Oto moje spostrzezenia.

OPAKOWANIE:

Ludzaco podobne do piatek Inglota. Czesto z nimi porownywane. Metalowe, ciezkie. W srodku wygodne lusterko i podwojny aplikator z pacynka i pedzelkiem. Elegancko, gustownie, nie ma sie do czego przyczepic.

KONSYSTENCJA I TRWALOSC:

Cienie maja konsystencje adekwatna do nazwy. Sa kremowo-pudrowe. Moj zestaw jest bezdrobinkowy. Niestety dla mnie maja zasadnicza wade: kolory w opakowaniu piekne, na powiece jednak w ogole ich nie widac! A przynajmniej trzech najjasniejszych (bez, jasny roz i ciemny roz). Po prostu poracha na calej linii. Co z tego, ze sa kremowe i maja swietna teksture i pigmentacje w opakowaniu, skoro na powiece nic z tego nie zostaje? Widoczne sa jedynie dwa ciemniejsze odcienie (zgnila zielen i grafit) jednak i one daja efekt bardzo delikatny. I zaznaczam, ze ja nie preferuje mocnego makijazu oka, no chyba, ze na wieczor. Dla mnie sa one w tej kwestii naprawde mega slabe.

No zonk jakich malo, na pacynke nabieraja sie wprost niebiansko, a na powiece staja sie statkiem widmo. Macha sie i macha po powiece, a efekt zaden. Pedzelek w aplikatorze podobnie jak inglotowskie pedzle, ktorymi probowalam nakladac te cienie absolutnie sie do tego nie nadaja. Jedynym slusznym narzedziem do ich aplikacji jest pacynka, bo lepiej do niej przylegaja i rozprowadzaja sie na oku.

Jedyny plus jaki maja to trwalosc, oceniam tu dwa najciemniejsze kolory. Na bazie trzymaja sie ok. 6h. Dla mnie to dobry wynik.

Nie moge nie pokusic sie jednak o nieporownanie ich do inglotowskich freedomowych piatek. I niestety porownanie to bedzie druzgocaco negatywne dla szwedzkiej marki. Inglot nie dosc, ze swietnie sie rozprowadza, to jest genialnie napigmentowany (nawet w wersji matowej), a kolor jest tak samo nasycony na powiece, jak w opakowaniu. Isa dora nie moze sie tym pochwalic. A cena piatek inglota jednak nizsza i mozliwosc skompletowania paletki wg wlasnych upodoban. Oj nieladnie isadora, nieladnie. Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka dni

Dobry

Mam palętkę 51 Millenium Star. Są to delikatne, pastelowe kolorki - lśniące, z drobinkami. Pigmentacja jest słaba. Tak jak wyglądają blado w paletce, tak samo na powiece. Jaśniejsze, fajnie sprawdzają się jako rozświetlacz. Ich trwałość w skali od 1 do 10 określiłabym na 7. Mają piękne opakowanie z lusterkiem w środku. Cieszą oko. Zdecydowanie paletka do makijażu dziennego.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

średniaczek

Mam paletkę Millenium Star i muszę stwierdzić, że rozczarowałam się trochę, bo po IsaDorze oczekiwałam trochę lepszego produktu.
Moja paletka składa się z jasnych, brokatowo-lsniących cieni i fajnie sie sprawdza jako rozświetlacz.
Niestety większość kolorów na powiece wygląda tak samo - nie daje konkretnego kolorku...
Opakowanie całkiem eleganckie, ale załączona pacynka też sie nie sprawdziła - gąbeczka chwiala sie, a po czwartym użyciu, w ogóle odpadła.

Moim zdaniem jakość kompletnie nie adekwatna do ceny.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

nic szczególnego

Ten produkt niezbyt mi odpowiada. Ma dużo zarówno wad jak i zalet.
zalety:
ładne kolory
cienie przyjemne w dotyku
praktyczne opakowanie
wady
ciemnieja na oczach
sypią się
nie są wydajne
cena duża
źle się je ze sobą łączy

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bardzo dobra jakość

Jestem bardzo zadowolona z tej palety.

Plusy:
- super kremowa konsystencja - jeszcze tak kremowych cieni nie miałam
- nie osypują się,nawet podczas aplkacji nie rozwala się na boki
- świetnie zestawione odcienie,mogę robić makijaże tak na dzień jak i wieczorowe smoky eyes
- solidne, estetyczne opakowanie

Wady:
- cena!! choć ja kupiłam w promocji za 58 zl. Ta cena wydawała mi się duża ale gdy zobaczyłam standardową cenę to czuję że wygrałam :D

Używam tego produktu od: 1 msc

wyższa szkoła jazdy

Paletkę kupiłam, bo uwiodły mnie piękne, czekoladowe kolory cieni oraz naprawdę matowy efekt, jaki dają. Można nimi robić przeróżne makijaże, od delikatnych począwszy aż po mocne oko. Niestety, ich konsystencja wymaga bardzo starannego i czasochłonnego rozcierania - mimo że mam całkiem wprawną rękę, robiąc nimi makijaż smokey eye muszę się nieźle natrudzić (i podrażnić powiekę) - ale trening czyni mistrza;). Makeup jest za to trwały i pasuje chyba do każdego typu urody. Aplikatorek przydatny.

Ilość zużytych opakowań: -

****

mam wiosenna palete.
i jestem z niej zadowolona :)
+cienie w radosnych pastelowych kolorach
+ladnie dobrane kolorystycznie
+duze lusterko i wygodny aplikator
+dlugo sie utrzymuja
+bardzo wydajne

ale nie jest to ideal
-obsypuja sie [co wyglada zle przy blyszczacych kolorach..]
-faktycznie ciezko sie je miesza
-kolory sa tak jasne, ze niestety, czesto nie widac roznicy np miedzy brzoskwinia a rozem [chyba, ze patrzy sie z odleglosci 5 cm i wie sie o tym, ze ta roznica ma byc - to sie ja znajdzie ;)]

Używam tego produktu od: pol roku

nie spelnia obietnic

Lubie firme IsaDora ale coraz bardziej mnie rozczarowuje. Zakupilam te cienie z nadzieja, ze beda takie jak zachwala producent i opinia publiczna, sprawdzilam i nie ma sie czym zachwycac, cienie sa poprostu slabe, jasne kolory rozprowadzaja sie latwiej niz ciemniejsze, ktore robia tzw miejscowe plamy na powiece dajac nierownomierne pokrycie przy tym sie obsypuja. Produkt nie wart swojej ceny. Duzy plus za pedzelek i aplikator.

Używam tego produktu od:prawie pol roku

Porządne palety

Pracowałam właściwie na każdym zestawie i uważam, że to na prawdę dobre cienie. Zarówno palety matowe jak i satynowe mi się spodobały. Cienie są dobrze napigmentowane, dobrze się nimi cieniuje...

+ trwałe, długo się utrzymują
+ nie wałkują się
+ miła konsystencja
+ bardzo łatwa aplikacja
+ łatwo można wyczarować bajeczny makijaż :)

Może nie są to najlepsze cienie z jakimi miałam do czynienia, ale na pewno są to DOBRE cienie, polecam !! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w całości nie zużyłam żadnego, ale na wszystkich pracowałam ponad pół roku