Bielenda, Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z zielonej herbaty

Bielenda, Pianka do higieny intymnej z ekstraktem z zielonej herbaty

Delikatna pianka do codziennej pielęgnacji intymnych części ciała. Zapewnia wysoki komfort użycia i długotrwałe uczucie świeżości.
Zawiera szczególnie delikatne substancje myjące pozyskiwane z roślin, oraz naturalne składniki łagodzące, wzmacniające, antybakteryjne i przeciwgrzybicze.
Ekstrakt z zielonej herbaty działa antybakteryjnie
i przeciwgrzybiczo, zmniejszając ryzyko postania infekcji.
Badania kliniczne przeprowadzone pod kontrolą lekarzy dermatologa i ginekologa dowiodły, że:
-pianka ma bardzo dobre właściwości myjące,
-nie wysusza skóry okolic intymnych,
-utrzymuje właściwe fizjologiczne pH, co zapobiega infekcjom,
-może być używana do wrażliwej skóry,
-łagodzi podrażnienia,
-wzmacnia naturalny system ochronny okolic intymnych,
-aktywizuje procesy odnowy biologicznej skóry.
Nowoczesna formuła preparatu zapewnia łatwe i higieniczne stosowanie.

Pianka jest bardzo wydajna i ma bardzo dobry dozownik. Ma ładny zapach, odświeża i co najważniejsze nie powoduje podrażnien. Łatwo się spłukuje dzięki konsystencji. Jest bardzo wydajna i jak dla mnie najlepsza.:))

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:10 na pewno

słabe odświeżenie

Nie jestem zachwycona. Liczyłam szczerze mówiąc na jakieś niesamowite herbaciane odświeżenie, a tymczasem zapach jest bardzo delikatny i szybciutko zanika. Poza tym pianka jest zbyt rzadka jak dla mnie, przez co mam uczucie niedomycia. Ogólnie rzecz biorąc patent piankowy do mnie nie przemówił i zamierzam wrócić do płynów Ziaji.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Drażniący:/

Dla mnie ta pianka jest taka sobie, fakt, ze jest wygodna w uzyciu, ale niestety po dluzszym stosowaniu zacezlam czasmai odczuwac po niej pieczenie, jak zaprzestałam uzywania, wszystko wrocilo do normy, zapach ładny, poczatkowy był to plus, teraz mnie drazni, zbyt intensywny, nie jest odpowiedni do tych partii ciala, niby mocny, ale nie utrzymuje sie na skorze, wydajny bardzo teraz uzywam go do mycia stop bo chce sie go pozbyc:P

Używam tego produktu od:3miesiecy

Polecam!

Kosmetyk jest super! Konsystencja pianki to strzał w 10! I ten zapach! Pianka dobrze odświeża, łagodzi podrażnienia. Długo utrzymuje się uczucie świeżości.

Używam tego produktu od:2 m-c

najlepsza

Najlepszy produkt do higieny intymnej jaki miałam. Ta pianka jest bardzo delikatna. Nie podrażnia, a łagodzi podrażnienia. Nie wysusza. Przyjemnie odświeża. Przyjemnie pachnie. Bardzo odpowiada mi idea pianki- bardzo wygodnie się ją stosuje. Wystarczy odrobina, nic się nie marnuje, nie wylewa.

****

Recenzja tym razem krótka, acz treściwa.
Produkt jest mega wydajny, właśnie kończę pierwsze opakowanie, które starczyło mi na parę dobrych miesięcy. Przyjemny, delikatny zapach zielonej herbaty, poręczne opakowanie i niska cena. Pianka przyzwoicie myje i odświeża, zapobiega i leczy drobne podrażnienia. Myślę, że kupię, jeśli nie znajdę czegoś, co mnie naprawdę zachwyci/

Używam tego produktu od: paru miesięcy

nie zachwycil...

+ za to ze jest to pianka i jest lekka;)
+ za dozownik dzieki ktoremu mozna nabrac tyle i trzeba;)
+ ladny zapach zielonej herbaty
I tyle zauwazylam plusow.
- nie odswieza
-ciezko splukac
Ogolnie mnie nie zachwycila i juz jej nie kupie:D

Używam tego produktu od:dawno to bylo;p

Znakomita a niedroga

Moją opinię proszę czytać z jednym zastrzeżeniem: jestem typem raczej bezproblemowym i niewrażliwym, nie miewam infekcji intymnych zaś alergię na kosmetyki - rzadko.
Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami ;) Pieni się dobrze, postać pianki odpowiada mi o niebo bardziej niż żelu. Bardzo delikatna, przyjemne uczucie odświeżenia, miły, ale nienatrętny zapach. Opakowanie bardzo wygodne, podoba mi się, że daje się szczelnie zamknąć i można ją bezpiecznie transportować. Pompka działa bez zarzutu. Pianka jest niesamowicie wydajna - przez 1,5 miesiąca zużyłam 1/3 opakowania, a nie używałam jej specjalnie oszczędnie. Ogólnie - dobra rzecz.
Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

bardzo dobra

po pierwsze jest bardzo wydajna (dziwie się poprzedniej recenzentce)?! przez 6 misięcy zuzyłam 3/4 opakowania (używając jej 2 razy dziennie i wcale nie żałując sobie jej). bardzo dużym atutem jest sposób aplikacji - nie trzeba brac do ręki całego opakowania tylko przycinąc na dłoń. pianka jako konsystencja też mio się podoba. zapach bardzo ładny (choć zapach zielonej herbaty już mi się bardzo przejadł). pianka dobrze myje i odświeża. polecam!

Super!!! :)

Bardzo udany produkt! Pianka świetnie odświeża, pięknie pachnie, jest wydajna, zaopatrzona w pomysłowe opakowanie z pompką.:) Co bardzo ważne, pianka mnie nie podrażniła!!! No i ma taką cudną, lekką konsystencję, dzięki czemu dobrze się spłukuje.:) Do tego jest niedroga.:) Po prostu dla mnie ideał (teraz już nic poza piankami się dla mnie nie liczy, jeżeli chodzi o higienę intymną. ;))

Uwielbiam :)

Kupiłam ta pianke zachęcona korzystnymi opiniami na KWC i jestem bardzo zadowolona! Pianka pięknie się rozprowadza, troszkę się pieni i daje niesamowite uczucie odświeżenia, nie podrażnia :). Zapach jest przecudny, wczesniej nie lubiłam zapachu zielonej herbaty ale teraz go uwielbiam :) Polecam!

Nic specjalnego

Zaciekawiła mnie ta pianka, ponieważ zawsze używałam żeli, a tu taka nietypowa forma. Kupiłam, wypróbowałam i to wszystko - więcej nie zakupię. Pianka jest rzadka, jakaś taka wodnista, trzeba sporo jej wycisnąć, żeby poczuć świeżość. Wyjątkowo niewydajna. Zapach bardzo mi się podoba, cena niska, ale ta piankowość po prostu mi nie pasuje. Kwestia gustu. Ja, po skończeniu tego opakowania, wracam do żeli!