Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Balsam do skóry suchej i wrażliwej (stara wersja)

Emulsja regenerująca bez kompozycji zapachowej. Balsam do skóry suchej i wrażliwej Ziaja Med wiąże wodę oraz zapobiega jej nadmiernej utracie. Nawilża głębsze warstwy skóry. Zapobiega przesuszaniu naskórka. Przyspiesza regenerację zewnętrznych warstw naskórka, zmniejsza tendencję skóry do nadwrażliwości, redukuje istniejące podrażnienia. Uzupełnia niedobór naturalnych substancji odżywczych, poprawia elastyczność i miękkość naskórka
Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Alantoina

super

jestem zaskoczona, cena świetna a efekt też ekstra, mam super nawilżoną skórę, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania, nie jest lepki więc spokojnie mogę go stosować rano. Dodatkowy plus za brak zapachu, mam wrażliwy nos i większość kosmetyków ziaji mnie denerwowała, ten jest super i nie zmienia zapachu moich perfum. A no i jeszcze plusik za opakowanie, uwielbiam balsamy z pompką, łatwo się dozuje, aż chce mi się nim smarować co na pewno doceni moja skóra:)

Używam tego produktu od:tygodnia

zdecydowanie najlepszy

jestem zaskoczona tym balsamem. Jest świetny! Mam bardzo suchą skórę, zwłaszcza na nogach. Po depilacji moja skóra robi się wręcz czerwona. Do tej pory jedynym balsamem, który dawał sobię radę był Body Expertise z LOreal. Balsam z Ziaji świetnie, a nawet mogłabym powiedzieć, że znacznie lepiej radzi sobie z moja skórą. Jest nawilżona, uspokojona i gładka. Na mojej półce zagości na długo, zwłaszcza, że cena jest niska. Polecam

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

dobry balsam za niska cene

Kupilam ten balsam z ciekawosci, zainteresowala mnie nowa seria Ziaji. Nie zawiodlam sie, balsam dobrze nawilza, natluszcza, ma neutralny zapach. Mam bardzo sucha skore i ten balsam ja ratuje. Maly minusik za tlustosc, nie rozsmarowuje sie najlepiej i wchlania dosyc dlugo, ale efekty to wynagradzaja, skora jest gladka i nawilzona. Jest wydajny, dzieki opakowaniu z pompka. Polecam do wyprobowania, szczegolnie za ta cene.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

bardzo dobry

Doskonale nawilża suchą skórę,może zostawić tłustą warstwę, ale dla mnie to plus, wchłanialność średnia;koi,regeneruje.Duża pojemność, za małe pieniądze.

Używam tego produktu od:dawna

KWC

moje ukochane:) ta pojemnosc,to dzialanie,ta konsystencja,ten efekt na skorze,ten brak OLEJU MINERALNEGO ktory zawsze byl zmora dla lubiacej sie zapychac skory,to nawilzenie:) nie wybieram balsamu pod wzgledem zapachu wiec go nie oceniam :) innym smierdzi a dla innych jest neutralny. dla mnie to drugie:) sklad dla mnie idealny:) nawilza na caly dzien az do nastepnego mycia:) dla mnie ideal nad idealy :) kusi mnie jeszcze z tej seri lano-balsam

edit: zaznaczam jeszcze ze jestem na izoteku:) zkutkiem jego brania jest suchosc skory ,podraznienie. skora jest po nim skora do uczulen i bardzo wrazliwa na calym ciele ale mimo wzmozonego luszczenia spisuje sie znakomicie:) dla izotekowcow i tym podobnym idealny

Ilość zużytych opakowań:prawie 3:)

naprawdę nawilża

Używam masła kakaowego, ale skusiłam się ostatnio na ten balsam. Opakowanie na początku wygodne w użyciu, jednak pod koniec wydobywanie balsamu z tubki zaczęło sprawiać trudności (ale nie opakowanie chciałam tu oceniać). Balsam ma bardzo delikatny zapach, dobrze się rozprowadza i wchłania. Skóra jest nawilżona, miękka. Jestem zachwycona. Będę go używała na zmianę z masełkami ziaji :) Polecam

Dosc dobry ;)

Dobrze nawilza.
Dobrze sie wchlania.
Od niektorych balsamow dostawalam uczulenie po dluzszym uzywaniu, z powodu samej chemi w skladzie, natomias ten jest idealny. Skora jest gladka, i idealnie nawilzona.
Zapachu nie ma, ale dla tych co narzekaja na jego brak to trzeba bylo patrzec na etykiete jak sie kupowalo bo tam wyraznie pisze ze bez wonny. Ogolem polecam :)

Używam tego produktu od: miesiac

Działanie: tak, zapach: nie

Opakowanie: Wygodna butla z pompką i jej blokadą. Miękka, wklęsająca się przy odpompowywaniu kosmetyku. Nieprzezroczysta, trudno ocenić ilość zużytego balsamu. Pojemność w korelacji do ceny warta uwagi - 500 ml za 12 zł.

Konsystencja i zapach: Balsam jest hipoalergiczny, nie zawiera kompozycji zapachowej. Co nie oznacza, że nie posiada zapachu - posiada, i to na tyle odrzucający, żeby skreślić niezłe działanie. Woń lekko skwaśniałego jogurtu. Niestety utrzymuje się dość długo. Konsystencja przyjemna, niezbyt gęsta, ale nie lejąca się.

Działanie: Przyjemnie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Zostawia ochronną, lekko tłustą warstewkę. Efekt nawilżenia utrzymuje się cały dzień. Szkoda, że zapach tak bardzo mnie odrzucał, bo efekt nawilżenia i brak reakcji alergicznej plus wygoda użytkowania przemawiają za.

Dostępność: Dobra. Większość aptek, część sklepów firmowych Ziai plus sklepy internetowe/Allegro.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo dobry, wydajny, tani balsam. Chodze dosyc czesto na solarium i potrzebuje intensywnego nawilżania. Ten balsam swietnie sie sprawdza. Jest gesty, po wsmarowaniu skora jest błyszczaca jak po oliwce dla dzieci, ale nie tłusta. Kłopot jest tylko z dostepnoscia. Zamawiam go w zaprzyjaznionej aptece.

Używam tego produktu od:2m-cy

łagodzi, ale przesusza

A miało być tak pięknie :rolleyes:

butelka niezbyt ładna, + za pompkę

konsystencja toporna, wymaga dość długiego wsmarowywania, długo się wchłania

bezzapachowość dość dyskusyjna - dla mnie pachnie "dentystą", choć fakt zapach dość szybko się ulatnia

Balsam dziwadło. Ma być do skóry suchej i wrażliwej. Faktycznie dobrze łagodzi podrażnioną skórę. Początkowo spisywał się całkiem dobrze. Niestety po tygodniu używania skóra zaczęła robić się szorstka. Żaden inny balsam, przy dłuższym stosowaniu, nie przesuszył mi skóry tak bardzo.

Przyznaję dwie gwiazdki, bo nadaje się do sporadycznego używania jako mazidło łagodzące.Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół butelki, reszta wylądowała w koszu

fajny :)

Przede wszystkim - balsam jest naprawdę bezzapachowy :) Aż trudno w to uwierzyć, ale taka jest prawda :)

Bardzo dobrze nawilża i ma wygodne, higieniczne opakowanie z pompką.

Niezwykle tani i bardzo wydajny.

Wspaniale sprawdza się zimą do nawilżania twarzy - po prostu rewelacja!

Jedyny minus to konsystencja, jest dość "toporna" i ciężko się go rozsmarowuje.

Mimo wszystko jednak - szczerze polecam!

porządny

Zawsze miałam kilka a nawet kilkanaście różnych balsamow do ciała o różnych zapachach ale jakoś dopadł mnie przesyt. A że balsam do ciała jest mi kosmetykiem absolutnie niezbędnym to kupiłam bezzapachowy ziaja med. I to był strzal w dziesiątkę. Balsam ma naprawdę rewelacyjne właściwości pielęgnujące - porownałabym go z dużo droższym balsamem Eucerin. Swietnie nawilża, lekko natluszcza i odżywia skórę. Wchłania się w miare szybko dlatego można go używać również rano. Przy tym jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie z pompką no i pół lira kosztuje 12zł. Jest rzeczywiście bezzapachowy. Świetny produkt za małe pieniądze. Bedzie stałym punktem moich kosmetycznych zakupów.