Joko, Smooth & Light (Podkład w płynie (stara wersja))

Joko, Smooth & Light (Podkład w płynie (stara wersja))

Matujący podkład dopasowujący się do koloru skóry twarzy. Nowoczesna formuła fluidu stworzona na bazie emulsji "woda w silikonie". Fluid łatwo i równomiernie się nanosi, nie tworzy efektu "maski" po aplikacji. Specjalna mieszanina polimerów i pigmentów pokrytych mikroskopijną otoczką silikonową powoduje, że efekt makijażu jest trwały i naturalny przez wiele godzin. Smooth & light zawiera substancje nawilżające przeciwdziałające przesuszaniu skóry. Filtry UV i naturalne antyoksydanty chronią wrażliwą skórę twarzy przed szkodliwym działaniem słońca i wolnych rodników. Do wszystkich rodzajów cery.

bardzo dobry!

Na początku chciałam powiedzieć,że mam wrażliwą,skłonną do zaczerwienień i do przesuszania skórę.

Plusy podkładu:
+dobrze się rozprowadza,
+delikatnie rozświetla
+nie podkreśla suchych skórek,
+nie zostawia smug,
+dobrze dopasowuje się do koloru skóry
+naturalne wykończenie
+dobre krycie (przy niewielkich problemach z cerą)
+cena w porównaniu do jakości ;)
+nie podrażnia,

Dla mnie jest bardzo dobry przy moich skłonnościach do zaczerwienień mimo wszystko moja skóra wyglądała naprawdę dobrze.
Minusem dla mnie było to,że trudno jest z tej buteleczki wydobyć końcówkę podkładu(mogliby wykorzystać paten z pompką tak ja w healthy mix w bourjois).Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie/buteleczka

Dziewczyny nadal jest to mój Ulubiony podkład i nie bardzo chciałabym się z nim rozstawać, ale zaniepokoiła mnie informacja o tym,że ten kosmetyk ma w swoim składzie dość szkodliwe substancje tutaj strona na której znalazłam tę informację:

i niestety tylko z tego powodu może poszukam czegoś innego ;/

Nawilżający

Mam strasznie suchą skórę i tylko ten podkład w reszcie jej dodatkowo nie wysuszył a wręcz nawilżył. W sumie nie wyobrażam sobie jak miałby wyglądać przy tłustej cerze bo jak dla mnie w ogóle nie zmatowia, jednak ja i tak zawsze nakładam na podkład puder sypki.

Plusy:
+ nawilża
+ dobrze kryje - w końcu pozbyłam się cieni pod oczami i lekkiego zaczerwienienia na policzkach!! Kolor Pastel który jest jasny (mógłby być bardziej- ale i tak go nie widać) wpada w żółć co mnie przestraszyła na początku ...a później odkryłam ze to właśnie ten odcień powoduje niwelowanie zaczerwień!
+ łatwy w aplikacji dzięki pompce i delikatnej konsystencji
+ rozświetla
+ nie daje efektu maski
+ trwały - pracuje fizycznie i 9h wytrzymuje
+ naturalny (jedyny podkład na który mój mężczyzna nie kręci nosem że znowu się "wytapetowałam" ;))
+ zapach - mi się kojarzy z migdałami ale nigdy nie byłam w solarium ani nie używałam samoopalacza więc ...

Minusy:
- nakładając palcem pozostawia smugi (z gąbeczka jest ok)
- zatyka pory - przynajmniej mam takie wrażenie
- mała gama kolorów
- nie zmatowia
- lubi się czasem zebrać w zgięciach skóry typu zmarszczki czy powieka oka

doskonały

Tak, ten podkład śmierdzi. Ale jestem mu w stanie to wybaczyć za to, jak się "nosi" na twarzy. Pięknie się rozprowadza, ładnie wtapia w skórę, dokładnie rozprowadzony nie tworzy efektu "maski". Nawet po wielogodzinnym noszeniu nie warzy się na buzi (a taki psikus potrafiły mi zrobić produkty znacznie droższych marek). Koleżanki komplementowały moją cerę, myśląc, że nie mam podkładu (a mam problemy trądzikowe!). Krycie średnie - z oszczędnie użytym mocno kryjącym korektorem można wyczarować na buzi makijaż niewidoczny, a widocznie upiększający. Co do gamy kolorystycznej, ilość odcieni nie powala, ale ja trafiłam z kolorem idealnie.
Czuję się również w obowiązku skomplementować solidne, funkcjonalne, pięknie wykonane opakowanie.
Najlepszy podkład, jaki miałam. I jeden z tańszych.
Brawa dla polskiej marki!Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: wykańczam pierwsze

Były nadzieje, ale płonne..

Kupiłam ten fluid zachęcona pięknymi zdjęciami Agnieszki Włodarczyk ale niestety nie spełnił moich oczekiwań...

Po pierwsze ma coś dziwnego z zapachem...długo nie potrafiłam stwierdzić co to jest. Gdzieś przeczytałam że śmierdzi jak samoopalacz-i chyba rzeczywiście :]

Bardzo łatwo się go rozprowadza (oczywiście na plus) co jest spowodowane jego "lejącą się konsystencją, co jak dla mnie jest na minus.

W ogóle nie kryje, czym mnie najbardziej zawiódł, praktycznie nie ma go na twarzy.

Mały wybór kolorów, są chyba tylko 4 i sama nie trafiłam w tą paletę.

Nie skreślam tej marki, poczekam, może kiedyś udoskonalą tą formułę, popracują nad trwałością,
kryciem i odcieniami a wtedy zostanę największą fanką :]

Ilość zużytych opakowań: nie wiem nawet czy pół poszło

ma wady

Nie jestem do końca do niego przekonana, przede wszystkim dlatego, że podkreśla suche skórki, różne nierówności i drobne zmarszczki na skórze. Poza tym jest w porządku: daje na twarzy naturalny efekt, ma świeży, "zdrowy" kolor, który na szczęście nie ciemnieje po kilku godzinach. Nie kryje zbyt mocno, ale dzięki temu jest lekki i nie zapycha porów. Opakowanie z pompką jest wygodne i praktyczne.
Mimo wszystko chyba do mojej cery chyba nie do końca pasuje.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

Pozytywne zaskoczenie

Witam!
Pokuszę się o recenzję, gdyż produkt ten zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Do tej pory używałam REVLON COLORSTAY i nadal pozostaję jego wielką fanką. Uważałam, że mało który produkt będzie w stanie dorównać mu jakością. Dla mnie COLORSTAY spisuje się na szóstkę.
SMOOTH&LIGHT JOKO kupiłam z czystej ciekawości, szukając produktu porównywalnego do Revlona. Zachęciły mnie dość przychylne opinie zamieszczane w sieci i porównania do COLORSTAY właśnie. Kupiłam i... zdecydowanie potwierdzam! Kilka moich spostrzeżeń - dodam, że używałam COLORSTAY with Softflex dla cery mieszanej, zimą w odcieniu 150 BUFF, teraz 180 SAND BEIGE, a więc odcienie w tonacji ciepłej, z przewagą żółtego pigmentu.

SMOOTH&LIGHT COLOR ADAPT:
-bardzo płynna konsystencja
-krycie porównywalne do COLORSTAY
-po nałożeniu lekko się "świeci", jednak jest to rezultat konsystencji; po wyschnięciu bardzo naturalny efekt, ładnie matowi skórę, ale bez efektu "kredowej maski", nazwałabym to mat z lekko satynowym wykończeniem
-podkład lżejszy niż Revlon, podobnie "gumiaty" dzięki zastosowaniu silikonów
-uczucie nawilżonej, "mokrej" skóry
-ładnie wtapia się w kolor karnacji
-trwałość mniejsza niż COLORSTAY, ale satysfakcjonująca (dla mnie jest to ok.6h)
-estetyczne opakowanie z pompką, co ułatwia aplikację
-przystępna cena i duża pojemność (30ml), co przy tej konsystencji wystarczy na długo
-wg mnie idealny na lato dla tych osób, które mają cerę mieszaną i tłustą i szukają lżejszego zastępstwa dla REVLON COLORSTAY with Softflex

Z minusów jak do tej pory - niezbyt przyjemny zapach, tak jak ktoś napisał wcześniej:zapach podobny do kremu brązującego. Najbardziej intensywny w trakcie aplikacji, potem staje się mniej wyczuwalny.

Dodam jeszcze, że kupiłam kolor 141 NATURAL BEIGE jako zamiennik dla COLORSTAY 180 SAND BEIGE. Jest w podobnym odcieniu, może pół tonu ciemniejszy i bardziej "ciepły".

Jest to recenzja konsumencka - nie żadna opłacona reklama :) być może komuś pomoże przy podjęciu decyzji.

Używam tego produktu od: tygodnia

Fajny

Kupiłam go w ciemno w internecie, ze wzgledu na jasna karnacje zdecydowalam sie po prostu na najjasniejszy kolor i okazało sie ze podklad bardzo fajnie stapia sie ze skora dopasowujac sie do jej naturalnego odcienie (a musze przyznac ze sie obawiałam).
Dodatkowym plusem jest bardzo estetyczne opakowanie.
Co do krycia- zadowalajace, na wieksze niespodzianki trzeba oczywiscie uzyc korektora, ale jest ok.

Ogólnie to jest bardzo dobry podklad, tyle ze ma jedno maluskie "ale"- a mianowicie niezbyt ciekawie pachnie podczas nakladania. Na palcach czuc zapach skóry przypalonej na solarium (???). Na szczescie zapach ten sie nie utrzymauje na twarzy, tuz po umyciu rak przestajemy go czuc. W mojej opinii nie jest to czynnik dyskfalifikujacy ten produkt.
Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: miesiaca

MASKA!

Mam wersję kolorystyczną : J140 czyli pastel!

Plusy:
-higieniczna i poręczna pompka
-dobrze się rozprowadza bez smóg i plam i nie widać odcięcia przy szyji

Minusy (po pół roku używania):
-Totalna maska.Podkład ten jest bardzo kryjący przez co niestety nie trudno o efekt maski...dochodziło do tego że jakkolwiek bym się starał-maska i tak była a ja po pół godziny musiałam to zmyć bo źle się z tym czułam.
-Tak oblepiał wszystko że nie mogłam po nim domyć rąk
-lepka twarz

Używam tego produktu od:Pół roku

całkiem, całkiem :)

Produkt bardzo dobry. Nie jest to raczej mój KWC, jednak za taką cenę (30zł) jakość naprawdę świetna. Najbardziej może drażnić nieprzyjemny zapach, poza tym bez użycia pudru cera się bardzo "świeci" trochę jakby była z wosku :). Nie kryje w 100% jednak jak dla mnie to duży plus, ponieważ nie lubię kryjących podkładów. Dobrze wpasowuje się w kolor cery, skóra jest gładka.

Używam tego produktu od: 2 msc.

Zadowolona

Bardzo lubię firmę Joko jednak do tej pory ,żaden podkład mnie nie urzekł...poki nie kupiłam tego.
Mam cerę normalną-mieszaną ,więc nie lubię tłustych i ciężkich podkładów ,które po prostu mi spływają.
Ten podkład jest leciutki ,dla Mnie matuje dobrze (nie mam cery problemowej) ,utrzymuje mi się w zależnośći od 8 a czasem nawet do 10 godzin.
Konsystencja płyna ,równomiernie się rozprowadza ,nie tworzy efektu maski ,którego nie lubię.

Ilość zużytych opakowań: w trkacie 2

kiepski

Kupiłam ten podkład licząc, że cena (32 zł) jednak do czegoś obliguje. Na zakup namówiła mnie też Pani w drogerii. Drugi raz nie popełnie tego błędu.
Podkład jest strasznie lejący, za rzadki, nie pokrywa dobrze cery, w sumie nie widać, że jest w ogóle na twarzy, nie matowi. To jedyny podkład, którego używałam i nie widać, żeby był na twarzy, wszystko prześwituje. Twarz po nałożeniu wygląda jak przed nałożeniem, zero rezultatu. Trudno powiedzieć ile się utrzymuje, bo moim zdaniem w ogóle. Jedyny plus to opakowanie- ładne i tyle. Miałam puder w kamieniu Joko i jestem z niego zadowolona, więc jeszcze tej marki nie przekreślam.

Bardzo miłe zaskoczenie :)

Produkt zakupiłam z pewną dozą niechęci. Firma Joko ma kilka sztandarowych produktów, które zyskały moje uznanie ale na podkładach niestety przejechałam się (a próbowałam każdego). Ten zakupiłam, ponieważ miałam problem ze zdobyciem swojego ulubieńca Revlon ColorStay i tak jakoś wyszło. Ale nie żałuję bo naprawdę produkt warty uwagi. Ma zaskakująco dobre krycie, rozprowadza się idealnie i ładnie wtapia się w skórę. Przeszkadza mi tylko zapach.
Produkt trzyma się trochę krócej niż ColorStay.

Używam tego produktu od:1 miesiąca