Essence, Soft & Natural Make Up (Podkład)

Essence, Soft & Natural Make Up (Podkład)

To nowy podkład, który da Ci perfekcyjny i równomierny odcień, a jednocześnie całkowicie naturalny efekt. Jedwabna konsystencja sprawia, że aplikacja jest łatwa a niedoskonałości i zaczerwienienia dokładnie zakryte. Idealny, by Twoja skóra była delikatna i świeża! Dostępny w czterech odcieniach. Testowany dermatologicznie.

Nie, tylko nie to!

Miałam ten podkład dość dawno, ale zachował mi się w pamięci .
Postanowiłam wypróbować inne podkłady z Essence, zachęcona dobrym działaniem innego podkładu, Essence Clear&Matt. Niestety - podkład tworzy na twarzy okropny efekt maski, bardzo podkreśla suche skórki i pory, a jasny ( jak mi sie wydawało) kolor zamienił się w pomarańczowy na twarzy! Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: dawno

średniaczek

Nie jestem totalnym snobem, zatem oprócz korzystania z kosmetyków górnopółkowych ochoczo próbuję wszelakie drogeryjne nowinki różnych marek. Od dawna darzę sympatią markę essence, ponieważ mają tam wiele bardzo dobrych produktów ( palety cieni, róż, bronzer, niektóre lakiery, pieczątkę do wzorków ) za śmieszną wręcz cenę. Dlatego też będąc w fazie prób kosmetyków kupiłam ten oto podkład. Niestety spodziewałam się nieco lepszych efektów, ale może uwzględnię szczegóły w podziale na plusy i minusy...

Plusy :
- konsystencja
- śmieszna cena
- wydajność
- poręczna tubka

Minusy :

- kolory ! na twarzy zmienia się w nieprzyjemny pomarańcz...
- krycie - choć mnie akurat bardzo na tym nie zależało to całość tworzy nieprzyjemny efekt maski
-podkreśla suche miejsca na twarzy
- mimo wprawnej aplikacji ( pędzel) podkład ma tendencję do tworzenia plam...

Mnie nie podpasował, choć miałam cichą nadzieję że za śmieszne pieniądze znalazłam podkład na co dzień, zatem odradzam, choć wierzę że znajdą się osoby którym może pasować.. cóż, do odważnych świat należy :)

mój ideał

Używałam różnych fluidów, ale przy żadnym nie zatrzymałam się na dłużej. Soft essence sprawdza się idealnie i trwam przy nim już od około 2 lat.
Plusy:
+ idealnie kryje wszelkie niedoskonałości
+ cera jest gładka, jednolita
+ łatwo się rozprowadza, nie wałkuje
+ makijaż utrzymuje się przez wiele godz
+ jest tani

Minusy:
- minus daję za tubkę, z której ciężko wycisnąć kosmetyk, jak już jest go mało, kilka razy przez to pobrudziłam ubranie, a plama jest już nie do sprania
- tylko 3 odcienie i może być ciężko dobrać coś dla siebie

Podkład wygląda najlepiej gdy rozprowadza się go miękką gąbeczką, po rozprowadzeniu palcami nie ma tego fajnego efektu wygładzenia, zawsze po użyciu przykładam jeszcze papierowy ręcznik, moja twarz nie robi się pomarańczowa ;-). Można go też wymieszać ze swoim sprawdzonym podkładem, żeby miec ten efekt kryjący.

Ilość zużytych opakowań: trochę tego było

Więcej minusów niż plusów

Z początku kupując ten fluid byłam wniebowzięta że w końcu trafiłam na jakiś fajny i tani podkład. Jednak jak się okazało nie był nawet w połowie wystarczający jak dla mnie.

Plusy:
- miękka tubka co umożliwia wykorzystanie do końca

Minusy:
- tworzy efekt maski
- nawet najjaśniejszy odcień po chwili staje się pomarańczowy
- uwydatnia niedoskonałości

U mnie się wogóle nie sprawdził i nie polecam

Używam tego produktu od: roku (z przerwami)

Naprawdę dobry !

Pewnie stwierdzicie, że moja ocena może być nieco pochopna, bo używam tego podkładu raptem kilka dni, ale już mogę stwierdzić, że jest naprawdę dobry :)
Szczerze powiem, że nie spodziewałam się po nim za wiele, ze względu na cenę - 13.99 zł. Po pierwszym użyciu byłam mega zaskoczona - pozytywnie of course ;)
Twarz nie zaczyna się po nim świecić, tak jak to miało miejsce po niektórych innych podkładach. Nie ma problemów z rozprowadzaniem, dobrze kryje, ale przy tym nie tworzy efektu maski - przynajmniej ja takowego się nie dopatrzyłam. Fakt, że ostatnio opanowałam swoje problemy ze skórą i nie mam teraz większych wyprysków, ale te drobne niedoskonałości m.in w strefie T, zakrył świetnie. Buzia wygląda naturalnie i promiennie. No i trzyma się naprawdę bardzo długo, jak na podkłądy tej firmy, które z reguły po 3-4 godzinach blakły, tworząc nieestetyczne plamy. Tutaj tego nie zauważyłam - raczej nie blaknie, nie ciemnieje, nie schodzi. Zauważyłam jednak, że trochę zapchał mi pory - cóż ideały chyba nie istnieją.
Ale, reasumując - jak na tą cenę, jest świetny ! Jak najbardziej polecam : )
Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte jedno

spoko :)

naprawde jeden z lepszych jaki mialam :) mam kolor 02 jest bardzo ladny nie za ciemny nie za jasny w sam raz na lato :) ukrywa niedoskonalosci skory..latwo sie rozprowadza..jest wydajny i tani..nie tworzy efektu "maski" :) moglby byc jedynie bardziej trwaly...ale ogolnie POLECAM :D

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Nie jest taki zły

Niczym się nie różni od Maxsia Lastinga, a dałam za niego ok. 3 euro. Wygodny w użyciu krycie niczego sobie, kiedy nie mam czasu na perfekcyjny make-up, nakładam to mazidełko i gotowe:)Mam tłustą cerę, po jakimś czasie skóra się po nim świeci, ale od czego są pudry matujace. Mam odcień 03 medium beż, piękny jasny żółtawy kolorek, wpadający w pomarańcz, doskonale komponuje się z szyja po zastosowaniu balsamu brązującego. Polecam, dziewczyny, za tą cenę? ;)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:jedno

zaskoczenie

Czegóż można się spodziewać po podkładzie za 12 zł, niczego dobrego a tu zaskoczenie, wcale nie gorszy od droższych podkładów. Jest jednym z wielu podkładów na mojej półce(Isa Dora, Dior, Revlon). Mam kolor 02 sand beige pasuje do mojej jasnej karnacji, dość dobrze kryje, nie ma problemu z równomiernym rozprowadzeniem no i trwałość nie najgorsza (kładę na bazę i utrwalam pudrem) ale nie robi tego "czegoś" myślę, że moja dojrzała cera wymaga czegoś treściwszego, ale młodsze panie mogą być zadowolone. Był to zakup z ciekawości, nigdy nie miałam tak taniego podkładu. Nie sądzę, abym kupiła go ponownie, ale było to całkiem miłe doświadczenie.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Bardzo fajny :)

Podkład dobrze się rozprowadza i stapia ze skórą, jest lekki i daje naturalny efekt. Kryje drobne niedoskonałości, z większymi problemami skórnymi raczej sobie nie poradzi. Ja kładę go zawsze na dobrze nawilżoną wcześniej skórę, nawet po całym dniu nie widać mi żadnych suchych skórek na buzi, a sam podkład dobrze się trzyma. Po kilku godzinach buzia zaczyna się trochę świecić. Podsumowując świetny podkład dla osób ze skórą raczej bezproblemową ;) Jest wydajny, a cena super ;) Używam 03-medium beige i jestem bardzo zadowolona. Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

Oceniam na 3.00

wypróbowałam już prawie wszystkie podkłady essence i mogę śmiało powiedzieć, że ten jest najgorszy z nich wszystkich, co nie oznacza, że jest zły ;-)

niestety dobrałam sobie zbyt ciemny kolor (inne wydawały mi się dziwne, ale oświetlenie w drogeriach jest fatalne).

- jest wydajny, opakowanie wygodne, da się wydobyć całą zawartość
- średnio kryje, ale za to daje naprawdę naturalny efekt
- nie tworzy maski
- całkiem trwały. co mam na myśli, po jakimś czasie cera się świecie, ale nie ściera się i nie ma tak, że zaczyna wyglądać nieestetycznie ;-)
- mnie nie zapychał

zaznaczyłam, że nie wiem, czy jeszcze kupię, ponieważ póki co wolę inne podkłady z essence, ale możliwe, że jeszcze go wypróbuję latem, kiedy będę opalona :-)

Używam tego produktu od:miesiąca

średniak

nie najgorszy,ale też nie najlepszy. według mnie nie za bardzo kryje,matuje ale tylko trochę. na twarzy nie utrzymuje się nawet 5-6 godzin. mam czasami wrażenie jakby spływał z twarzy. ale chociaż jak dla mnie jest dość wydajny

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo dobry.

Podkład kupiłam czytając recenzje na wizażu. Mam odcień 03- medium beige. Mam skórę z nierównościami, mam psychonerwicę czyli maniakalnie wyduszam pryszcze. Pokrył krostki, blizny po trądziku, zmatowił skórę. W połączeniu z sypkim pudrem MySecret tworzy fajną kompozycję i makijaż wygląda naturalnie. Polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia