Essence, Soft & Natural Make Up (Podkład)

Essence, Soft & Natural Make Up (Podkład)

To nowy podkład, który da Ci perfekcyjny i równomierny odcień, a jednocześnie całkowicie naturalny efekt. Jedwabna konsystencja sprawia, że aplikacja jest łatwa a niedoskonałości i zaczerwienienia dokładnie zakryte. Idealny, by Twoja skóra była delikatna i świeża! Dostępny w czterech odcieniach. Testowany dermatologicznie.

Tak, tak, tak!

Długo szukałam podkładu, który by mi w końcu przypasował (mam cerę suchą i dobór odpowiedniego podkładu to koszmar- przeważnie znikają po godzinie, zostawiając okropne plamy i przesuszone miejsca...). W końcu trafiłam na essence. Wybrałam odcien 04 (wcale nie jest taki ciemny :P). Podkład idealnie się rozprowadza, nie tworzy smug, nie podkreśla aż tak mocno suchych skórek, jest TRWAŁY, dobrze współgra z innymi kosmetykami... I pozostawia ładny efekt końcowy na buźce- cera wyglada na zdrową, wypoczętą i promienną. Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Edit: 22.02.09r
Niestety na dłuższą metę podkład mi nie podpasował do końca- tak więc nie jest godzien miana KWC. Po jakimś czasie regularnergo używania zaczął znikać z twarzy po kilku h, zostając jedynie na przesuszonych partiach na twarzy- co wygladało niezbyt pięknie...

dobry,ale to nie to!

Miał zastąpić mi mój ukochany podkładzik ..ale okazało się że niestety nie sprostał temu zadaniu

Plusy:
-ładnie się rozprowadza
-nie pozostawia smug ani przebarwień
-dobrze się łączy z pudrem i innymi kosmetykami
-tani
-poręczna , miękka tubka (dodatkowo jest to bardzo higieniczny sposób opakowania

minusy:
-mam kolor 02 sand beige który w testerze wydawał się jasny..na tyle że przypominał kolor Ivory mojego ulubieńca
ale na twarzy jest jednak ciemniejszy! Tak jakby ciemnieje przez co musiałabym się ciągle smarować brązującymi balsamami by się podkład nie odcinał od szyi
-jest jak dla mnie zbyt kryjący!

Podsumowanie:
Nie jest to zły podkład. Chętnie bym go kupowała gdyby były jaśniejsze kolory. Może wypróbuję jeszcze kiedyś kolor 01 ale po wpadce z 02 który miał inny kolor na ręce a inny po aplikacji w domu na twarz..nie chce ryzykować.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Oczywiście nowość mojego kochanego Essence trzeba było kupić ;) i był to strzał w 10! Podkład ma 4 kolory, w tym jeden jasny, dobry dla osób o jasnej karnacji, choć o dziwo świetnie dopasowuje się do cery o różnym stopniu opalenizny :D
- wspaniała, lekka konsystencja
- świetna aplikacja, podkład rozprowadza się łatwo i lekko
- naturalny, świeży efekt zdrowej i wypoczętej cery
- lekkie, ale wystarczające krycie
- trwały w ciągu dnia, choć może się zetrzeć jeśli często dotyka się twarzy (ale to raczej normalne ;) )
- dobrze stapia się ze skórą i innymi kosmetykami (pudrem sypkim, w kamieniu, różem)

Polecam zdecydowanie :)