Delia, Mineral Velvet Skin (Mineralny fluid nawilżająco - korygujący)

Delia, Mineral Velvet Skin (Mineralny fluid nawilżająco - korygujący)

Opracowany na bazie naturalnych, krystalicznych w swej strukturze minerałów - aktywnych krzemianów, fosforanów sodu i wapnia wyrównuje koloryt skóry korygując przebarwienia i rozświetlając ją. Dzięki właściwościom zawartej w nim wit.E, cera zyskuje świeży i zdrowy wygląd. Głębokie nawilżenie zapewnia Super Sterol Liquid tworząc półprzepuszczalną warstwę regulującą równowagę wodną skóry.

MASAKRA

Początkowo byłam zadowolona z tego podkładu, niestety zauważyłam, że wygląda bardzo sztucznie w naturalnym świetle. Robi na twarzy maskę jak się go użyje za dużo. Uboga paleta kolorów. Po miesiącu używania zauważyłam, że na twarzy mam dużo małych krostek. Konsystencja również pozostawia wiele do życzenia. Najgorszy podkład jaki miałam. Nie polecam :(

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

różnie bywa

fluid nawilża, owszem trochę, ale na pewno nie koryguje
w opisie producenta możeny przeczytać że ta korekta ma polegać na wyrówaniu kolorytu, chyba producent nie wie co to podkład korygujący
słabe krycie to dla mnie duża wada tego podkładu - kryje tylko troche więcej niż krem tonujący, wszelkie zaczerwienienia, krostki, przebarwienia pozostają widoczne
do tego dochodzi złe rozprowadzanie się - na większości kremów, które dobrze współpracują z podkładami, ten się warzy, wałkuje, robi smugi, plamy, osadza się pomarańczową warstwą na skroniach i brwiach
możliwe jest nakładanie go bez kremu, bo troche nawilża, więc na lato można go traktować jak krem tonujący
nadaje skórze kolor "muśniętej słońcem", nie rozświetla, ale jakoś sprawia, że wygląda ona na wypoczętą i zdrową (jeśli tylko podkład się nie zwałkuje), efekt jest rzeczywiście aksamitny, nie matowy, ale nie błyszczący
o ile nie mam więc do ukrycia wiele, to jestem z podkładu zadowolona, ale bywają dni że go przeklinam, zmywam i nakładam inny
chyba lepiej się sprawdzi na cerze suchej (ale nie przesuszonej, bo podkreśla suche skórki) i szarej, zmęczonej, niż na mieszanej i skłonnej do zaczerwienień

Używam tego produktu od: 4 miesiace, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: połowa 1

slaby

kupiłam ten produkt z ciekawośći.
Po pierwsze słaba gama kolorów, najjaśniejszy to okropna żółć, więc kupiłam o ton ciemniejszy.
Odcień taki sobie. Puder słabo się rozprowadza, efekt jednolitej skóry jest wrecz nie do uzyskania.
Po kilku tygodniach skóra zaczęła mnie szczypać, mniej więcej kilka h po nałożeniu podkładu.
Dzwiny zapach , nie nawilża, nie koryguje.
Tylko cena niska.Używam tego produktu od:kilku msc

Taki sobie :]

Trochę ciężko się rozprowadzał, nie krył tak, jakbym sobie tego życzyła, odrobinę wysuszał i zapychał. Jednak tym, co mi najbardziej przeszkadzało była uboga gama kolorystyczna, przez co najjaśniejszy odcień i tak był dla mnie za ciemny (a nie jestem aż takim "bladziochem"). Z zalet wymieniłabym to, że dobrze nałożony się nie rolował ani nie zbierał w żadnych miejscach, oraz że kosztował grosze ;) I to by było na tyle :]

Używam tego produktu od: używałam miesiąc

Używałam tego fluidu z miesiąc temu,i bardzo dobrze krył niedoskonałości choć producent nie obiecuje krycia.Cena jest bardzo niska a fluid na prawdę dobry.Na pewno do niego wrócę nie długo.

Używam tego produktu od:4 miesiące

szok

Kiedyś po pierwszym użyciu byłam całkiem zadowolona z efektu...potem niestety się przyjrzałam sobie w innym,dziennym świetle :)Efekt maski przy zerowym kryciu i takim tez nawilżeniu(żeby nie powiedzieć, że wręcz przesusza) szybko ściera się z twarzy wygląda bardzo nienaturalnie .Za każdym razem kiedy mnie pokusiło żeby go nałożyć na twarz nie mogłam wyjść z szoku jak mógł on zdobywać tak dobre recenzje na KWC

Używam tego produktu od:krótko
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

polecam

Bardzo przyjemny podkład- przede wszystkim nie robi krzywdy twarzy, nie zapycha, nie waży się i nie powoduje nadmiernego błyszczenia. Ma fajną konsystencję, coś jakby mus, ale bardziej puszysty i napowietrzony niż musy Maybelline czy Essence. Niestety w miarę zużywania opakowania ten musy jakby odpada i podkład jest już bardziej płynny, ale to całe szczęście nie zmienia jego właściwości.
Krycie szału nie robi, nazwa jest trochę na wyrost, ale ładnie ujednolica i wyrównuje cerę. Trwałość przeciętna, nie ma się co cudów spodziewać, ale za to schodzi raczej równomiernie
Ubogi wybór kolorów, ale mi akurat bardzo ładnie przypasował średni odcień. Plus za bardzo praktyczne opakowanie- z dobrej jakości plastiku, nie zbije się i nie popęka, super pompka dozująca odpowiednią na raz ilość. No i super cena, jak puściej w kieszeni, na prawdę warto kupić;)

Używam tego produktu od: 3msc

moja odkrycie

Fluid ma optymalna konsystencje. Latwo sie naklada i rozciera,nie pozostawia smug. dobrze kryje. opakowanie oproznia sie cale. Naprawde dobry produkt, bo patrzac na cene mozna miec watpliwosci.
Dosc szybko sie konczy (nie jest raczej wydajny). Ale przy takiej cenie to mi nie przeszkadza.

dla mnie świetny

a dla mnie ten puder jest świetny. Jestem zachwycona!!! Rozprowadza się super, używam numerku 1 i świetnie się stapia z kolorem mojej skóry. Pachnie cudnie. Nawet opakowanie jest wykonane w porządku. Pompka działa bez zarzutu.
Kupiłam go w osiedlowym sklepiku. Kiedy po tygodniu chciałam dokupić jeszcze jedno opakowanie, tak na zapas, okazało się że nie ma ani jedej sztuki. Pani powiedziała że poszły jak świeże bułeczki.
Ja kupię kolejne opakowania i będzie zawsze gościł na mojej półce. Cena jest śmieszna jak za takie cudeńko.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania

Szaraczek

Nie dla mnie Cera po nim wygląda na zmęczoną i szarą Ale jak za tą cenę nie można się spodziewać czegoś lepszego Nie kryje dobrze niedoskonałości Plusy to to że nie mam po nim żadnych krostek a zapach też nie najgorszy

Używam tego produktu od:miesiąca

lepka papka :(

Konsystencja zupełnie nie dla mnie. Lepka, mało treściwa, a jak troszkę postoi, to szczególnie pod koniec opakowania oddziela się od niego jakaś płynna substancja! :o
Źle a właściwie w ogóle nie kryje. Kolorki ładne można coś dla siebie wybrać.
Zapach też przyjemny. Niestety działanie żadne a konsystencja nie do zniesienia. Nie polecam !!!!!

w koncu do dostałam

i w sumie tyle zachwytów, bo jakoś cięzko go się nakłada tzn robia się smugi na twarzy, mimo lekkiej piankowej konsystencji. Tracę przy malowaniu wiecej czasu niż dotychczas bo oglądam sie 5x w lusterku zeby dobrze rozprowadzic go na twarzy. Mam kolor nr 2 i jest dobry dla bladzioszków lub na zimę, konsystencja jest lekka, zapach bez rewelacji-na szczescie znosny.
Do plusów mogę zaliczyc cene 10zł i opakowanie-poręczne.
Tyle sie go naszukałam, aż w końcu zamówiłam w małej drogerii. Nie zaliczam go do dobrych w tym przedziale cenowym i juz go nie kupię...

Używam tego produktu od:paru dni