Ziaja, PhytoAktiv, Maseczka

Ziaja, PhytoAktiv, Maseczka

Maseczka relaksujaca do cery z problemami naczynkowymi. Zawiera Phytotal - bogaty kompleks składników aktywnych: wyciągi z kasztanowca, lipy i cyprysa oraz witaminy C, E i prowitaminę B5 (d-panthenol). Wzmacnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich skłonność do pękania. Wygładza drobne zmwrszczki.
Sprawia, że cera nabiera ładnego kolorytu. Przeźroczysty żel likwiduje zaczerwienienie skóry. Do tego przystępna cena :)
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 15-20 minut.

Skład: Aqua, Aesculus Hippocastanum, Cupressus Sempervirens, Tilia cordata, Propylene glycol, Panthenol, PPG-26-Buteth-26 (and) PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Triethanolamine

Cena; 6,10 zł / 50 ml

nie polecam

Po raz pierwszy skusiłam się na coś tej firmy.Padło właśnie na tę maseczkę.Mam cerę mieszaną płytko unaczynioną i postanowiłam sie zająć na poważnie moimi "naczynkami na policzkach".Kupowałam tę maseczkę z mieszanymi uczuciami, jakos nie byłam przekonana ze ocś tak taniego może być dobre i niestety nie pomyliłam się.Maseczka śmierdzi spirytusem ciężko jest wytrzymać mi z nią na twarzy 20min.Poza tym jedynym efektem jej działania jest po nałożeniu uczucie chłodu.Zacięłam się i postanowiłam ją zużyć do końca mając nadzieję na jakieś efekty.Niestety tylko pogorszyła mi stan policzków, pojawiło się więcej rozszeżonych naczynek.Używam jej od miesiąca i mam serdecznie dosyć.Nigdy już jej nie kupię.

niezła, ale nie bez wad

To jest maseczka z serii do cery naczyńkowej, więc wypada zacząć od tego, jak sobie radzi z uspokojeniem naczyniek. A radzi sobie całkiem dobrze, praktycznie od pierwszego zastosowania. Nie mam popękanych naczyniek, ale miejsca gdzie skóra jest zaczerwieniona ponieważ drobne naczyńka płytko pod skórą są zbyt widoczne. Po zastosowaniu maseczki skóra w tych miejscach rozjaśnia się i przybiera prawie normalne zabarwienie. I za ten efekt maseczka zasługuje na 4*. Inne pozytywne efekty to napięcie i uelastycznienie cery, lekkie ściągnięcie porów. Faktycznie, można powiedzieć, że ma działanie relaksujące, ponieważ wchłaniając się przyjemnie chłodzi twarz i ma ładny, delikatny zapach. Ale lepiej nie dotykać twarzy, ponieważ się lepi.Teraz minusy: Maseczka ma konsystencję żelu, ale ten żel rozpływa się już w trakcie nakładania i ścieka po twarzy. Zbyt słabo nawilża.

kiepska

Opakowanie ładne. Cena również.<BR>Jednak po raz kolejny przekonałam się, że cana jest zawsze odwrotnie proporcjonalna do jakości i efektów.<BR>Maseczka podczas wchłaniania staje się bardzo lepka, nieprzyjemna.<BR>Nie nawilża, nie rozjaśnia.<BR>Może lekko wygładza.<BR>Ale nie to obiecuje.<BR>Generalnie: nie kupię jej więcej.

Rozczarowanie

Kupiłam pod wpływem pozytynych opini wizażanek. Niestety produkt mnie rozczarował. Żadnych efektów, poza błyszczeniem się cery, nie zauważyłam. Po zastosowaniu na dekold, pojawiły się drobne wypryski. Konsystencja, opakowanie i zapach dobre.

Oceniam na 4.00

Kupiłam ją, bo zachęciły mnie do tego Wasze uwagi na jej temat. No i ostatecznie przekonałam się, że można Wam ufać, jednak nie ma jak niezależne komentarze:) Lekko rozjaśnia skórę, na pewno mocno nawilża i uelastycznie. Takiego efektu nie widziałam na skórze nawet po użyciu pięciokrotnie droższych maseczek.

Oceniam na 4.00

Bardzo przyjemny produkt. I w stosowaniu, efektach, no i kupowaniu (cena!). Wydaje mi się, że ładnie wygładza i rozjaśnia cerę.

Oceniam na 3.00

Dobra, tania maseczka :)