Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Podkład zawiera 10 najcenniejszych, naturalnych minerałów. Zapewnia 16-godzinną trwałość, świeżość i rozświetlenie. Dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry. Posiada pędzelek ułatwiający aplikację i rozpowadzanie podkładu na twarzy. Bezzapachowy, nie zawiera konserwantów.
Przetestowany dermatologicznie.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua/Water/Eau, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyethylene, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Mica, Magnesium Sulfate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Disodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Propylene Carbonate, Pentylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Aluminum Hydroxide, Silica, Laureth-4, Propylene Glycol, Saccharomyces Silver Ferment, Saccharomyces Platinum Ferment,Saccharomyces Gold Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment,Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Bht, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid [May Contain/Peut Contenir/+/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (08.01.2012)

Cena: 35zł / 30ml
/s/

Dobry ;]

Podkład taki sobie- lepszy od maybelline ! ;)
+dobrze się go nakłada (pędzelek)lecz nie ukrywam trzeba się namachać ;) ale jest ok ;)
+ładnie rozświetla skórę !!
- jak to produkt mineralny,coś za coś - krutko trzyma
- źle się dozuje podkład (często rozpryskuje gdzie się da )
Wybrałam kolor 003 SHADE ,jak dla mnie za ciemny liczyłam że jak się opale to będzie ok ,ale nie chce mi się smażyć na solarce ;) Zaznaczyłam że nie wiem czy kupię go ponownie gdyż dopuki go nie skończę może wejdzie na rynek jakiś inny fajny podkład :) lecz do Astora jakoś zawsze wracam ,poprostu jeszcze się nie zawiodłam na tej firmie ;] Pewnie następnym razem kupię o ton jaśnieszy ^^ Ogulnie do przetestowania POLECAM :) Cena pewnie spada

Używam tego produktu od: w trakcie 1 myśle że tak szybko się nie skończy ;)
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry podkład mineralny

Mam cerę mieszaną, bardzo jasną skórę (zawsze używam najjaśniejszych odcieni). Kupiłam ten podkład, żeby dac skórze odpocząc trochę od podkładu Colorstay, zwłaszcza, że powoli nadchodzi wiosna :). Odcień 001 okazał się w porządku.
Plusy:
-bardzo lekki, prawie go nie czuc na twarzy
-dobrze nakłada się tym pedzelkiem (naprawdę wystarczy tylko ODROBINA dobrych chęci i cierpliwości, nie rozumiem tych wszystkich narzekań)
- nie zapycha porów, odkąd go uzywam stan cery nawet się poprawił
Minusy:
-prawie w ogóle nie kryje (coś za coś, jest za to delikatny, punktowo uzywam korektora)
-ne matuje w ogóle, nawet tuz po nałożeniu nos się błyszczy i stosuję odrobinę sypkiego pudru mineralnego (nie mówiąc o 16 h obiecywanych przez producenta)
Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo mam porówanie do innych podkładów "zapychaczy".
Polecam osobom bez większych problemów z cerą, za wiele ten podkład niestety nie zakryje.

Używam tego produktu od:niedawna

taki sobie

Jak za tą cenę dość średni. Kupiłam go zachęcona składem - same minerały, ale w porównaniu do taniego pudru w kremie matującego Bella wygląda gorzej na twarzy.
W skrócie:
+dobrze kryje
+ładne opakowanie
+zapach - może być
+gęsty
Niestety
-jest widoczny na twarzy
-uwidacznia nierówności skóry
Teraz używam go tylko, by zakryć zaczerwienienia koło nosa. Na żuchwie jest zbyt widoczny. Na resztę twarzy używam Bella, który z kolei nie kryje, ale mniej go widać.

Używam tego produktu od:miesiąca

naprawdę nieżły

moja cera jest dość wymagająca, a ten podkład jej sprostał:)
bardzo ładnie kryje, fakt kolory trochę ciemne, ale pędzelek jest całkiem miłym gadżetem- łatwo się nim rozprowadza produkt.
Podkład dzięki drobinkom ładnie się mieni. Oprócz tego faktycznie długo wytrzymuje na skórze, co jest dla mnie bardzo ważne.
cena też nie najgorsza:)

Używam tego produktu od: niedawna

Za ciemny :(

Jestem bladolica bladynka. Bez zastanowienia wybrałam wiec najjasniejszy odcien i.... okazał sie za ciemny.

Ten pedzel to taki gadzet- powiedzmy sobie szczerze- raczej niepotrzebny. Trzeba sie natrudzic zeby nie przesadzic z iloscia podkładu, bo zamiast rozcierac produkt to dokładamy nowa warstwe. Granice musze i tak rozetrzec palcami.

Natomiast jest dobrze kryjacy (a przy tym dosyc lekki) i to mi sie podoba. Do tego zostawia takie charakterystyczne dla produktów mineralnych drobinki rozswietlajace twarz :D.
Najprawdopodobniej bede zmuszona poczekac na słonce i zobaczyc jak bedzie sie stapiał kolor z opalona skóra.

Co do ceny- płacimy nie tylko za podkład, ale tez za ten pedzel i własnie dlatego juz go nie kupie.

Używam tego produktu od: miesiaca

tylko,Astor tak ma..

Znów się wpakowałam ,,jak śliwka w kompot"!Kolejny produkt Astora,który poczeka aż pomyślę co z nim zrobić!Początek był ciekawy jak zawsze, zachęciła mnie formuła podkładu 96% czystych minerałów,aplikator-też novum w kształcie pędzla..tylko w praktyce było nieco gorzej.Trzeba czasu, aby nauczyć się właściwie podkład dozować.Kolor-wybrałam 03-jest okey,na początku,potem ciemnieje.Po nałożeniu skóra wygląda zdrowo,niestety jakieś dwie godziny po,wychodzi na wierzch tłusta warstwa...ble kolejny raz dałam się nabrać.. Używam tego produktu od:2-tygodni

Gorszy od Maybelline

Oceniam odcien 003, ktory jest dla mnie ciut za ciemny (ale mam jedynie probki z gazet).

Jest to moj drugi podklad mineralny (po MAybelline). Od M jest tylko lepszy w tym, ze ma lepsze wlasciwosci kryjace i matuje na dluzej.
Niestety ma zdecydowanie ciezsza konsystencje, wydaje mi sie, ze moze tworzyc na twarzy maske... Po kilkunastu godzinach w jakis przedziwny sposob tezeje na twarzy. Trudno uznac to za ciekawy efekt.

Duuuuuzy minus za brak filtrow. Jak dla mnie niedopuszcalne.

Nie wiem o co chodzi z tymi drobinkami? Moje probki nie maja nic takiego.

Ogolnie mineralny Maybelline jest o wiele lepszy, choc w ogole nie kryje i przetluszcza cere. Ale wyglada o wiele bardziej naturalnie i lekko.

Używam tego produktu od:kilka dni, probki
Ilość zużytych opakowań:probki

Świecidełko

Ładnie wyrównuje koloryt cery, jest lekki, pozwala skórze "oddychać", mocno rozświetla, co jest akurat dla mnie wadą. Rozwiązanie z pędzelkiem ciekawe, choć dla wielu pewnie niewygodne i niehigieniczne. Wydajny.

Gdyby nie mnóstwo rozświetlających drobinek, kupiłabym ponownie. Podsumowując - kosmetyk na 4+, można wypróbować.

Używam tego produktu od miesiąca

Suuuper

Używam tego podkładu od kilku tygodni i muszę stwierdzić, że jest to najlepszy podkład, jaki dotąd używałam. Przede wszystkim naprawdę dopasowuje się do kolorytu cery (osobiście nie wierzyłam w takie teorie dopóki nie sprawdziłam tego na własnej skórze), ma wygodny pędzelek ułatwiający dozowanie i nakładanie podkładu i chyba najważniejsza jego zaleta - nigdy mi się nie zważył na twarzy (mam cerę mieszaną). Możecie mi wierzyć albo nie, ale przy nałożeniu odpowiedniej ilości podkładu (nie za grubo!), zachowuje się on rewelacyjnie. Szkoda, że nie jest on jeszcze dostępny w Polsce, ale jak już będzie, na pewno będę go kupować. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Jedna rzecz może irytować osoby, które nigdy nie nakładały podkładu pędzlem - trzeba nauczyć się dozować ilość! Jednak można sobie z tym szybko poradzić :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego