Garnier, NutriDermist, Kofeinowy roll-on pod oczy przeciw opuchnięciom i cieniom

Innowacyjny żel z aplikatorem kulkowym przeznaczony dla zmęczonych i opuchniętych oczu. Chłodzi, likwiduje opuchliznę, poprawia krążenie i zwalcza worki pod oczami. Zawiera kofeinę o właściwościach pobudzających mikrokrążenie oraz prowitaminę B5, aby nawilżać okolice oczu.

W wersji brytyjskiej seria Nutritionist, Caffeine Eye Roll-On.

Nijaki...

Kupiłam go z wielką na dzieją, ze poradzi sobie z moimi cieniami, ale chyba się przeliczyłam, bo cienie jak były tak są... Nie widzę, zeby zrobiły się jaśniejsze... Cóż - może taka juz moja uroda ;) Ale z opuchniętymi oczkami radzi sobie za to doskonale! I jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

nie znam lepszego na cienie

regularnie stosowany roll-on jest świetny!!! początkowo byłam sceptyczna, ponieważ z cieniami pod oczami i opuchlizną walczę od lat. Roll-on jest bardzo skuteczny, chociaż oczywiście nie można liczyć na cud (czyli całkowite zniknięcie cieni).
myślę, że w jego stosowaniu najważniejsze są: systematyczność, trzymanie go w lodówce i delikatny (!) masaż. Nie jest on jednak w stanie zastąpić kremu pod oczy, ponieważ nie nawilża wystarczająco (ja nakładam krem po kilku minutach). za to jego wydajność jest niesamowita - po dwóch miesiącach prawie go nie ubyło! dla mnie jest to KWC!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/4

warto kupic

pomyslowy i gadzeciarski a na to latwo sie lapie i kupuje. moj problem to opuchlizna cienie raczej nie. i tu sprawdza sie bo chlodzi a jeszcze wyjety z lodowki wow jak kostka lodu. niweluje worki cienie moze mniej. poza tym nie lubie paluchem klepac kremow pod oczy zazwyczaj sa kleiste. ten roll-on tez jest taki ale wlasciwie nie ma sie z nim zbytnio kontaktu. no i opakowanie ma swietny ksztalt, bardzo wygodne.

Używam tego produktu od:3 miesiace

rewelka

Kupilam go w promocji za 20 zl i bardzo mi sie spodobal, znakomicie spelnia swoja role a przy tym nie pozostawia tlustej warstwy i kreska na powiekach mi nie spływa. Przyjemnie chlodzi i na prawde minimalizyje opuchniecia.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

dziala :)

bardzo lubie produkty NutriDermist dlatego gdy w sklepach pojawil sie ten roll on kupilam go bez wahania.

nie rozczarowalam sie, stosowalam ten produkt jedynie rano, na noc krem nawilzajacy pod oczy i musze przyznac ze ten kofeinowy roll on naprawde dziala.

bardzo pomyslowa aplikacja, metalowa kuleczka jest bardzo poreczna i co wiecej, trzymalam ten roll on w lodowce, wiec rano kuleczka byla zawsze zimna co dodatkowo pomagalo redukowac opuchniecia :)

produkt calkiem dobrze nawilzal skore pod oczami, nie podraznial, nie kleil sie i szybko wchlanial :)

w tej chwili uzywam kremu Avon, bo po 2 miesiacach stosowania roletkja mi sie znudzila a poza tym wpadl w moje rece krem Avon, ale planuje powrocic do tej roletki zaraz po skonczeniu Avonowego kremu.

dodam tylko ze mam ciagle 1 roletke, gdyz produkt jest niesamwoicie wydajny i wydaje mi sie ze nie da sie jej smkonczyc w 6 miesiecy od otwarcia.
cena przystepna
polecam goraco

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Gadżet

Ciekawy gadżet w kosmetyczce, ale nie zauważyłam najmniejszych efektów jego stosowania. Ma przyjemną konsystencję, dobrze się nakłada (metalowa, zimna kuleczka...) i wchłania. Nie sprawia żadnych problemów, można spokojnie kłaść na niego podkład. Niestety to nie wystarczy - brak widocznych efektów skreśla u mnie ten produkt.