Perfecta, Oczyszczanie, Peeling enzymatyczny z minerałami morskimi i enzymem z papai

Delikatny peeling z enzymem proteolitycznym pozyskiwanym z papai polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery bardzo suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i pękających naczynek.
Wyjątkowo łagodnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin E - C - F, a także łagodzący i nawilżający aloes.
Zwiększa skuteczność kremów i maseczek.

Warto kupic

Po peelingu twarz jest oczyszczona, delikatna, wygładzona. Bez zarzutu spełnia swoje zadania. Polecam dla osób o delikatnej cerze, naczynkowej.

Plusy:
- delikatny
- skuteczny
- dobrze się nakłada
- nawilża
- oczyszcza
- skóra ożywiona, gładka
- cena
- nie uczula
- wydajny
- przyjemny i wygodny w zastosowaniu

Minusy - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: grudnia 2009

bardzo przyzwoity produkt

Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo delikatny a to przy mojej skórze,na którą WSZYSTKO działa podrażniająco jest zdecydowanym plusem. Do tego ma przyjemną konsysytencję, przystepną cenę i jest wydajny. Skóra po nim jest gładka, miękka i bez podrażnień. Drodzy niezadowoleni z działania: to jest peeling enzymatyczny i on z założenia MUSI BYĆ DELIKATNY! Polecam osobom z cerą naczynkową i trądzikiem różowatym (czyli moim towarzyszom niedoli)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Taki sobie...

Peeling bardzo bardzo delikatny.
To znaczy - nie podrażnia, ładnie się rozprowadza, zapach ok. Ale - też i działa bardzo delikatnie. Czuć, że buźka oczyszczona, jaśniejsza, delikatniejsza i gładsza ale baaaaardzo subtelnie.

Ogólnie nie tragedia. Bardzo wydajny. Opakowanie cierpliwie zużyłam do końca:)) ale szukam dalej swojego kwc.

Używam tego produktu od:około pół roku

To ci niespodzianka!

Nie spodziewałam się po zawartości tej skromnej tubki takich efektów...
Cerę mam wrażliwą i skłonną do niefajnych reakcji na kosmetyki, pogodę, brak snu itp. - pojawiają się zaczerwienienia, suche plamy, krosty. Tymczasem odkąd stosuję ten peeling, t.j. od 3 tygodni żadne tego typu paskudztwa (tfu! tfu! odpukać, żeby nie zapeszyć!) nie pojawiły się! Rano buzia miękka i gładka, aż miło popatrzeć:)
Fakt, sam jeden niewiele by chyba zdziałał w złuszczaniu, jest na to zbyt delikatny, traktuję go raczej jako dodatkowe wspomaganie dla cotygodniowego peelingu mechanicznego (używam Avene).
Peeling Daxa robi, co mu kazano i w tym zakresie świetnie spełnia swoje obowiązki. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zużywania

nie dla mnie

Może moim błędem było kupienie tego peelingu skoro mam skórę ze skłonnościami do tłuszczenia. W każdym razie po każdym zastosowaniu przez kilka tygodni przyszło mi sie męczyć w konsystencją kaszki na skórze - tj. grudna obok grudki na skórze. Najpierw na czole, potem na policzku, teraz na brodzie. Mam po nim więcej problemów skórnych niż przed użyciem. Do tego zapach nieprzyjemny.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Warto!

Cera mieszana, trochę przesuszona, ze skłonnością (dużą) do trądziku.

Peeling stosuję raz na tydzień jako krem na noc.
Rano cera jest delikatna i gładziutka :D

Nie jest tak strasznie tłusty, nakładam cienką warstwę, nie jak maseczkę ;)

Minusów brak.

Kupiłam przez przypadek, nie doczytałam, że enzymatyczny,nie mechaniczny ;) ale jestem z niego bardzo zadowolona ! tak jak z pozostałych produktów z serii perfecta oczyszczanie (miałam żel i tonik).

Ilość zużytych opakowań:jedno

mój pierwszy i jednak nr 1

to mój pierwszy peeling enzymatyczny
plusy :
-cena
-nie podrażnia
-nie wysusza
-wydajny

EDYCJA : ten peeling jednak działa ,niesłusznie go tak szybko osadziłam,cera jest po nim niesamowicie gładka,niespodzianki na czole znikają !
od:około pół roku

Bez rewelacji...

ale i bez rozczarowań. Nie jestem wielbicielem peelingów enzymatycznych i ten kupiłem przez pomyłkę (wyglądał trochę jak peeling mechaniczny z minerałami morskimi w tubce - niebieska kolorystyka opakowania, a ja się spieszyłem:P), ale teraz tego nie żałuję. Można go - 2 lub 3 razy w tygodniu - stosować zamiennie np. w stosunku do kremu nawilżającego na noc, gdyż nie wysusza skóry i w pewnym (raczej niewielkim) stopniu ją wygładza.

Być może to wynik faktu, że nie mam wielkich problemów ze skórą, ale po użyciu tego peelingu nie ujawniły się jakieś jego spektakularne właściwości - niemniej jednak, skóra jest po takiej nocnej sesji z nim świeża, elastyczna, ale nie napięta i gładka, więc daję mu 3 gwiazdki zgodnie z regułą, że fakt, że nie szkodzi skórze już jest jakąś cechą pozytywną.

delikatny

Nie podrażnia cery nie powoduje pieczenia, jest delikatny ale też skuteczny. Rano, po nocy spędzonej ;) z tym peelingiem twarz jest odświeżona i oczyszczona.
Wydaje mi się, że niedostatecznie zwęża moje pory, bo lepiej wyglądają po użciu peelingu z drobinkami. Ale może tak mają wszystkie enzymatyczne ( a ten jest moim pierwszym tego rodzaju).

Używam tego produktu od:3 tyg

Dobry i niedrogi

Bardzo delikatny, a zarazem skuteczny produkt, z czystym sercem go polecam. Na pewno nie podrażni cery, dobrze nawilży i przede wszystkim złuszczy naskórek :) Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że efekt jest mniej widoczny niż się spodziewałam, ale widac miałam zbyt wysokie wymagania :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Bardzo porządny

Bardzo porzadny i niedrogi piling enzymatyczny, ktory swietnie sie nada dla cer suchych i wrazliwych oraz wszystkich osob, ktore niekoniecznie lubia pocieranie buzi ostrymi granulkami itp. Dziala delikatnie. Naklada sie go zreszta, zgodnie z instrukcja, na noc i zmywa dopiero rano. Mozna oczywiscie ten czas skrocic, stosownie do wlasnych potrzeb i np. nalozyc tylko na godzine, a potem maseczke lub serum. To bardzo wygodne. Skora jest po nim rzeczywiscie wygladzona, delikatna. Nie wywoluje podraznien.
Jest wydajny. Ma przyjemna konsystencje i subtelny zapach. Tubka wygodna i higieniczna.
Uwazam, ze to produkt godny polecenia.