Blue Lagoon, Żel nawilżająco - wygładzający do mycia twarzy

Blue Lagoon, Żel nawilżająco - wygładzający do mycia twarzy

Wyjątkowo łagodny, jedwabisty żel do mycia twarzy dokładnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń nie podrażniając i nie powodując jej wysuszenia.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników aktywnych i delikatnych, roślinnych substancji myjących żel doskonale oczyszcza skórę i zapewnia maksymalny komfort. Sprawia, że skóra pozostaje świeża, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka.

Mój KWC

Najlepszy z najlepszych! Wspaniała gęsta konsystencja, cudowny, morski, świeży zapach! Nie podrażnia twarzy, nie uczula, cudownie oczyszcza skórę. Ja osobiście zmywam nim makijaż i proszę mi wierzyć tusze, fluidy, pudry czy cienie nie mają z nim szans. Jest niewyobrażalnie wydajny! wystarczy naprawdę bardzo mała ilość by skutecznie umyć twarz. Bardzo podoba mi się opakowanie z pompką dzięki czemu w łatwy sposób można go aplikować nawet mokrymi rękami. Polski, nie testowany na zwierzętach - jak dla mnie bomba! Używam tego produktu od: roku

WARTO!!!

postanowiłam go kupić mile zaskoczona działaniem kremu na noc z tej samej serii:)I nie zawiodłam się z powodzeniem może konkurować z gelami z wyższych półek znanych marek.

Zalety:
-doskonale zmywa makijaż(wraz z tuszem)
-jest stosunkowo niedrogi
-pozostawia cudownie aksamitną skóre

Minusy:
-pompka za mało daje na 1 wyciśnięcie - ale to tylko moja czepliwość

POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

super

- oczyszcza
- nawilża
- pięknie pachnie
- bardzo wydajny (przez trzy miesiace zuzyłam pol opakowania dopiero)
- rewelacja za taka cene

wiele zeli wyprobowałam ale ten jest jak najbardziej KWC :)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pół

Wcale nie jest taki super

Niewiem, może trafil mi sie żel z jakiejs gorszej serii, ale nie mogę sie zgodzić z recenzentkami. Żel jest mega wydajny, bardzo duża butla, a wystarczy naprawde odrobinka żelu wielkości orzecha laskowego, żeby umyć twarz. Dobrze sie pieni, latwo zmywa sie go z twarzy, ladnie pachnie i ma fajny blękitny kolorek. Tylko, że mojej cery nie nawilża, pozostawia tylko taką śliską powlokę, odrobinę wygladza, ale jedynie w dotyku czuć różnice, wizualnie nie ma żadnej. Niestety slabo oczyszcza. Gdybym nie stosowala go z innymi produktami oczyszczającymi i do demakijażu, to w krótkim czasie mialabym cerę pelną zaskórników, wągrów i pryszczy. Bedzie odpowiedniejszy dla normalnej cery. Ja mam mieszaną i żel ten sprawdza sie średnio. Duży plus za to, że jest delikatny i nie szczypie w oczy.

skuteczny i delikatny

Kupiłam ten żel zachęcona opiniami na jego temat.
Trochę się obawiałam, że przy mojej cerze się nie sprawdzi, ale mile się zaskoczyłam.

Opakowanie na duży plus - poręczna pompka, ładny wygląd.
Sam żel jest bardzo delikatny, ale skuteczny.
Dobrze oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń.
Nie ściąga jej i nie wysusza. Nie podrażnia!
Podoba mi się też jego zapach. Jest delikatny, świeży i nie nachalny.
Miła odmiana po wszystkich antybakteryjnych, wysuszających żelach do mycia :)

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC!!!

Żel jest naprawdę rewelacyjny.Doskonale oczyszcza skórę z makijażu i innych zanieczyszczeń, wystarczy 1 lub 2 psiki. Kiedyś spróbowałam zmyć nim makijaż oczu... tusz ( niewodoodporny ) i cienie nie miały szans. Doskonale sobie poradził :)Nie podrażnia. Po użyciu twarz jest wygładzona, nieściągnięta i czysta, dowodzi tego płatek z toniku, który jest czysty. Ma bardzo ładny delikatny zapach, podobny jak inne kosmetyki z tej serii. I co najważniejsze jest baardzo wydajny!

Stosuję go razem z mężem. Ja mam cerę mieszaną, mąż wrażliwo-suchą. Po 2 miesiącach stosowania zauważyliśmy poprawę cery. U mnie nie ma krostek, a u męża przesuszenia skóry. Wreszcie czuję,że naprawdę mam czystą cerę. Na pewno przy nim zostanę :)
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:2 miesiące

Bardzo, bardzo dobry :)

Znakomity kosmetyk.
+ bardzo wydajny
+ delikatny, nie podrażnia
+ a nawet łagodzi, skóra wreszcie przestała być wiecznie zaczerwieniona
+ bardzo dobrze czyści
+ nie szczypie w oczy
+ nie wysusza, nie ściąga skóry
+ ładnie zmywa nawet makijaż
+ przyjemny zapach
+ cena
Praktycznie idealny żel do mycia twarzy. Dobry nawet do cery z problemami.
Jedyny minus to pompka, która wypuszcza trochę mało kosmetyku. Więc trzeba psikać kilka razy na jedno mycie.

Żel niestety trudno dostępny. U mnie w mieście nie widziałam go nigdzie. Kupiłam w sklepie internetowym Farmony.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Doskonały!! Tego szukałam :)

Nareszcie znalazłam doskonały żel myjący do twarzy, spełniający wszystkie moje oczekiwania. Idealnie zmywa wszystko - zabrudzenia,podkład, cienie, tusz, czarną kredkę dookoła oka. Idealnie i do końca, bez tarcia i ponownego mycia. Nie szczypie w oczy nic a nic. Wydajny. Ślicznie pachnie. Odświeża cerę. Nie pieni się nadmiernie. Nie wysusza i nie ściąga skóry. Ładne opakowanie i fajny wygląd produktu (żel o morskim kolorze z licznymi bąbelkami powietrza). Przystępna cena!
Jedyny mały minus to pompka, która za jednym naciśnięciem dozuje za mało żelu. Ja potrzebuję ok. 4 psiknięcia na jedno mycie. Takie same pompki są we wszystkich produktach z serii, do żelu porcja jest za mała, do kremu do rąk oraz do stóp też za mało, do serum do twarzy w sam raz, a do kremu pod oczy już z kolei za dużo. Powinni dopasować psikanie do konkretnego produktu. Ale w przypadku żelu nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie.
Seria jak na razie ciężko dostępna. Ja szukałam w wielu drogeriach i marketach, w końcu zakupiłam na Allegro.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1