Leo Activ, Regenerująca maska kokosowa

Leo Activ, Regenerująca maska kokosowa

Pojemność 1 000 ml

Maska kokosowa do włosów regeneruje i wzmacnia włosy zniszczone i po zabiegach. Polecany do wszystkich rodzajów włosów.
Produkt zdobył Złoty Medal Śląskiego Festiwalu Fryzjersko - Kosmetycznego za najlepszy produkt prezentowany na Targach Katowickich w 2007 roku.
Maska kokosowa dzięki połączeniu protein mlecznych i jedwabnych doskonale nawilża wszystkie rodzaje włosów, przez co stają się jedwabiście miękkie i łatwe do modelowania. Przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk. Nie obciąża włosów. Posiada bardzo przyjemny zapach mleczka kokosowego.

Super:)

Od dawna szukam odżywki lub maski, która sprawi, że moje włosy nie będą takie "sianowate". Gdy zobaczyłam tą maskę u mojego fryzjera, to postanowiłam ją kupić.
Kosmetyk dobrze się rozprowadza po włosach i łatwo się spłukuje, ma super zapach(coś jak rafaello:D),który długo utrzymuje się na włosach. Po zastosowaniu włosy są w lepszej kondycji, nie są obciążone(maskę używam raz w tygodniu,a trzymam na włosach max. godzinę).
Do plusów mogę zaliczyć praktyczne opakowanie z dozownikiem, wydajność maski oraz cenę(zapłaciłam 11 zł). Minusów nie zauważyłam;)
Polecam:)

Używam tego produktu od:lipca 2009

Leo Activ pachnie niemal identycznie jak krem mleczny Kallosa. Troszkę się tym zawiodłam,bo oczekiwałam ewidentnego kokosa,ale ten zapach tez jest ładny,nawet mniej nachalny niż Kallos;)

+ Cena, choć wychodzi trochę drożej niż Kallos
+ zmiękcza włosy
+ ładnie pachnie
+ całkiem dobrze odżywia
+ włosy błyszczą,choć u mnie to raczej norma ;)
+/- w miarę nawilża
+/- trochę pomaga rozczesać,ale za słabo :(

Niby jest ok,ale wolę Kallosa,który jest zresztą bardzo podobny.

Koleżanka powiedziała,że dla niej nie różni się w działaniu od Kallosa,u mnie jest inaczej. Ogólnie polecam,myślę,że wielu osobom przypadnie do gustu :)
Edycja: gdy potrzyma się ją na włosach ok 20 minut efekty są o wiele lepsze
używam tego produktu od: wakacji 2009
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 litrowego

mój KWC

Uwielbiam tą maskę, jest GENIALNA! Moje włosy lubią kaprysić, próbowałam już naprawdę wielu profesjonalnych odżywek z różnym skutkiem. Tej pozostanę wierna na lata.

PLUSY:
* niesamowity zapach - rafaello, biała czekolada, pralinki - długo utrzymuje się na włosach

* cena!

* wydajna

* w wersji 500ml bardzo poręczny dozownik

* bardzo dobrze rozprowadza się na włosach-idealna konsystencja

* można wmasowywać ją w skóre głowy-włosy nie będą obciążone

* nadaje niesamowitą miekkość

* nadaje śliczny połysk

* włosy lepiej się układają, są gładziutkie

MINUSY

nie dostrzegłam żadnego :)

Podsumowanie:
Nie trzeba wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy na profesjonalny kosmetyk aby cieszyć się naprawdę pięknymi włosamiUżywam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Absolutne KWC!

Trafiłam na tą maskę u mojego fryzjera i od razu zapragnęłam ją mieć. Kokosowy zapach - cudowny. Sama maska jest po prostu rewelacyjna. Moje maltretowane prostownicą i farbowaniem włosy, wreszcie odzyskały naturalny blask. są miękkie, gładkie i naprawdę solidnie odżywione. Cena śmieszna, jakość bardzo dobra.
Polecam bardzo!

Używam tego produktu od:2 m-cy