Guess, Guess for Woman EDP

Guess, Guess for Woman EDP

Zapach wprowadzony na rynek w 2006r, stworzony przez Maurice Roucel.
Dostępne także inne kosmetyki z tej linii zapachowej np. balsam do ciała czy żel pod prysznic.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, zielone jabłko
nuta serca: frezja, piwonia, magnolia, brzoskwinia
nuta bazy: drzewo cedrowe, piżmo, ambra

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane

17% jesień/zima 83% wiosna/lato

jeszcze nie wiem

potrzebowałam czegoś nowego i oryginalnego, cały świat pachnie euphorią blossom więc chciałam się wybić
przy zakupie, zapach ten wydał mi się bardzo oryginalny, wyraźny
potem przy próbie generalnej stwierdziłam, że czuć tylko konwalie..
zapach nadaje się na dzień, na noc za lekki, u mnie szybko zapach się zmył..
to chyba nie jest mój typ
dam mu jeszcze szansę a jaśli się nie dogadamy to wracam do euphori blossom Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:

Jest ok

Świeży, lekki zapach, troszkę kwaskowaty i dzięki temu się wyróżnia. Ja go wyczuwam z daleka. Jest trwały za co duży plus. Używam go zazwyczaj wiosna i latem, na jesień i zimę jest, jak dla mnie, za lekki.
Szalu nie ma ale jest dobrze. W sam raz na słoneczne dni.

Używam tego produktu od: mniej więcej roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50ML

polecam

Zapach bardzo ładny, kwiatowy, słodkawy, intensywny i bardzo trwały (jego największa zaleta!). Osobiście jestem z niego zadowolona, lecz czasami musze od niego odpocząć bo troche mnie przydusza. Polecam dla miłośników kwiatowych słodkich zapachów.Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Ładny, ale malo odkrywczy

Rozowy Guess od poczatku kojarzy mi sie z perfumami Gucci Envy me. Podobna sata graficzna opakowania, nawet zapachy zblizone. Dlatego jakos nie umiem ich nie porownywac ze soba i mam wrazenie, ze Guess czerpal inspiracje z Gucci. Opakowanie mi sie podoba, zapach rowniez, ale nie na tyle, zeby za nim szalec. Jest bardzo owocowy, na poczatku kwasy, z nuta cytrusow, pozniej wychodzi z niego piwonia, ktora bardzo lubie, ale niestety zapach jest jak dla mnie zbyt swiezy, pod koniec przypomina GF Ferre. Jest bardzo trwaly i ogoniasty - czuc go z daleka. jak dla mnie typowo wiosenny. Mysle, ze moglabym go miec, ale wole bardziej charakterne zapachy. Podoba mi sie na mnie, ale na kims troche drazni.

Używam tego produktu od:nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:testy