Ziaja, Witaminowa, Krem pod oczy z witaminą E

Ziaja, Witaminowa, Krem pod oczy z witaminą E

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.
Wyraźnie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, intensywnie nawilża i tonizuje naskórek oraz zmniejsza obrzęki wokół oczu.
Przeznaczony do skóry dojrzałej po 30 roku życia.
Substancje aktywne:
- Olej sezamowy
- Prowitamina B5 (D-panthenol)
- Witamina E

porządny

Porządny kremik za niewielkie pieniądze (4 zł). Krem nie odbiega jakością od wielu drozszych sprecyfików pod oczęta i to mu sie ceni. Kremik porządnie nawilza skóre pod oczkami, wygładza ją i likwiduje poniekąd obrzęki. Kremik szybko i dobrze sie wchłania, nie wałkuje sie pod makijazem. Jestem zadowolona. Tani i dobry. Ja mam ten juz w zmienionym opakowniu - w tubce, przez co aplikacja jest bardzo wygodna. Warto spróbować.

lubię go bardzo

Kupowalam ten kremik bez przkonania ale cena jest wrecz smieszna 3,60-. Nie załuje zakupu bo to bardzo dobry kremik nawilzajacy. Wchlania sie szybko, przyjemnie chlodzi i dobrze pielegnuje.Mogłby miec tez wlaciwosci likwidujace since ale to mu wybaczam. Polecam

Nawilżające cudeńko

Ten lekki i bezzapachowy kremik jak narazie jest jedyny, który porządnie nawilża moją skórę pod oczami. Niepozorny, tani, stojący chyba w każdym samie na dziale drogeryjnym a jednak tak dobry. Świetnie i szybko się wchłania, nie wałkuje się pod makijażem i jest bardzo wydajny. Kolejny raz brawo dla firmy Ziaja (choć bio-żele pod oczy z serii Herbikaplant jak dla mnie są zaskakująco słabe).

Jakość+cena=Przyzwoicie

Lubię produkty Ziaji(choć z wyjątkami), ten kremik tez przypadł mi do gustu.Lekki, bezzapachowy, delikatny, ładnie nawilża i poprawia w widoczny sposób kondycje skóry pod oczami. Nie zlikwiduje zmarszczek, ale dla młodych osób to świetny sposób na zadbanie o tę partię ciała. Polecam, szczególnie , że niedrogi jest ten kremik, dałam za niego jakieś 3.5 zł.

Ekstra :)

Ten niepozorny kremik za śmieszne wręcz pieniądze zachwyca mnie nieustannie i zadowala w 100%. Nie podrażnia, nie wysusza, jest bardzo lekki, doskonale się wchłania przy aplikacji dając przyjemne uczucie chłodu, nie lepi się, no i co wreszcie najistotniejsze rewelacyjnie wprost nawilża. Teraz dopiero wiem, iż moje "kreseczki" pod oczami spowodowane były niedostatecznym nawilżeniem skóry tychże okolic , gdyż w trakcie stosowania tegoż kremo-żelu prawie całkowicie zniknęły.
Krem jest także bardzo wydajny ( używam go już ponad miesiąc a z opakowania zniknęła dopiero jakaś 1/5 zawartości). Absolutnie nie twierdzę, iż z "poważniejszymi" zmarszczkami produkt sobie poradzi, jakkolwiek dla mnie i dla mojej skóry pod oczami :D jest rewelacyjny i w związku z powyższym szczerze polecam chociażby do stosowania w roli "nawilżacza".

Delikatny...

Krem jest delikatny, nie uczula, ale za to świetnie nawilża. Jak na wygładzanie zmarszczek to chyba jest za słaby, ale i tak od jakiegoś czasu na stałe zagościł w mojej kosmetyczce :). Przy tej cenie zasługuje na ****.

niezły

Całkiem nieźle nawilżał, skóra pod oczami po jego zastosowaniu była jakby lekko "wyprasowana". Dobrze się wchłaniał. Stosowałam go na dzień i na noc. Nie podrażniał.Cena niewielka, może jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Całkiem, całkiem...

Ten krem ma jedną dużą zaletę, świetnie nawilża.Używam go kiedy tylko poczuję, że skóra pod oczami "chce pić". Właściwości przeciwzmarszczkowych i redukujących cienie nie zauważyłam.Nadaje się do użytku jako krem "komplementarny" :),gdy inny walczy ze zmarszczkami, cieniami itp, on nawilża.Ilość zużytych opakowań: 3