Ziaja, Nagietkowa, Tonik do twarzy

Ziaja, Nagietkowa, Tonik do twarzy

Delikatny, bezalkoholowy tonik z prowitaminą B5 (D-Panthenolem) oraz wyciągiem z nagietka o działaniu wybitnie kojącym i regenerującym. Wspaniale oczyszcza i odświeża, nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia. Ma naturalne dla skóry pH. Polecany do cery normalnej i suchej.
Substancje aktywne:
wyciąg z nagietka, prowitamina B5 (D-Panthenol).

To jest miłość :)

Pewnego dnia przejrzałam na oczy i postanowiłam skończyć z moim ex... tonikiem. Może nie było źle ale... nic nie robił, nie spełniał większości obietnic. Chyba nie był dla mnie... Coraz częściej unikałam jego towarzystwa. Wciąż mowa o toniku :D
Postanowiłam trochę pobuszować w drogerii i przetestować kilka produktów. Tonik nagietkowy to jeden z nich.
Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie już na początku naszej znajomości i zdarzyło się tak, że wciąż jesteśmy razem.
+Cena-niska
+Dostępność-bardzo dobra
+Zapach-delikatny, kwiatowy, nagietkowy.. ja uwielbiam
+Tonizuje- czyli robi to, co powinien
+Nawilża ale nie przetłuszcza. Mam suche policzki i tłustą strefę T. Nawilża całą buzię.
+Nie szkodzi- mam cerę trądzikową, on mi nie szkodzi ani trochę.
+Opakowanie- ładne i wygodne w użyciu
+Koi napiętą, ściągniętą skórę. Ulga natychmiastowa.
+Skóra po użyciu jest miła i miękka w dotyku
+Wydajny- 1 buteleczka to mur beton 2 miesiące użytkowania codziennie rano i wieczorem

Nie widzę w nim wad. Nie wymagam od toniku tak naprawdę niczego prócz tonizowania i nie szkodzenia mi. Ten tonik oprócz "swojej roboty" nawilża moją skórę i przynosi ukojenie, którego często potrzebuje. Poza tym łatwo mnie uwieść zapachami. Dla mnie to tonik idealny. Czasami robię mały skok w bok i testuję coś nowego, ale nigdy nie trwa to długo i zawsze do niego wracam. A Wam polecam spróbować :)

Używam tego produktu od: Prawie rok
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 10, ile dokładnie-nie wiem

Średniak

Taki zwykły tonik, który warto mieć na półce ale można bez niego żyć:)
W sumie nie wiele robi- nie nawilża jak dla mnie wcale. Lekko oczyszcza, że buzia przez jakiś czas po przetarciu wacikiem jest fajna i wydaje się, świeża- ale nie jest to efekt długofalowy.

Dla mnie to taki gadżet który stosuję sobie rano czy wieczorem by po prostu przetrzeć buzię tonikiem, by ją lekko pobudzić, odświeżyć...

Tani. Łatwodostępny. Nie wysusza i nie podrażnia:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ujdzie

Tonik ten nie miał najgorszych recenzji, postanowiłam więc, że go wypróbuję
Używałam go codziennie rano i wieczorem, nie malując się w tym czasie podkładem, pokładałam w nim wiele nadziei. Dałam mu szansę kupując drugie opakowanie aby stosować go regularnie, ale to nadal nie to

+cena
+dostępność
+przyjemna butelka
+jakoś oczyszcza, ale nie porządnie
+wydajny
+nie podrażnia/wysusza/zapycha
+plus za to, że to Ziaja ;)

+/- średnie nawilżenie

-nie poprawia kondycji skóry
-pomimo oczyszczenia (brudny wacik), cera wygladała ciężko, jakby przemyć twarz zwykłą wodą, która powierzchownie jakoś oczyści
-nie zwęża porów, nie koi ani nie robi niczego, co bym wymagała od najzwyklejszego toniku
-zostawia delikatny, nieprzyjemny film według nie

Generalnie nie jest zły, za taką cenę nawet bardzo przyzwoity, ale nie podpasował mi kompletnie. Dalej będę szukała swojego ideału :)

Używam tego produktu od: 2mc

OK

Niby wszytko tak jak trzeba, a czegoś w mi w nim brakuje. Tonik tani i łatwo dostępny. Jest bardzo lekki. Zapach jest delikatny i ledwo wyczuwalny- co jest zaletą. Ogólnie nie podrażnia i jest bardzo wydajny. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest znikome, mojej twarzy nie nawilżał wcale. Kolejna sprawa to oczyszczanie - tu lepiej chociaż nie było to super oczyszczenie, powiedzmy takie podstawowe. Tonik zapewnia odświeżenie.Opakowanie jest trochę niewygodne, albo wylewało mi się za dużo albo prawie wcale ;p
Podsumowując tonik jest OK, jeśli ktoś nie potrzebuje mega nawilżenia, oczyszczenia i tonizacji np.: dla nastolatek :) Jeśli chodzi o mnie to brakowało mi takiego porządnego oczyszczenia.

Ilość zużytych opakowań: 1x 200 ml

W sam raz jak na taką niską cenę

Wielokrotnie używany, z miłą chęcią do niego wracam, kiedy mam potrzebę przyoszczędzenia pieniędzy!

PLUSY:
+ niska cena
+ wydajność
+ lekki, delikatny zapach
+ nie uczula oraz nie podrażnia
+ dostępność
+ estetyczne opakowanie
+ delikatnie oczyszcza skórę
+ świetnie przygotowuje do dalszych zabiegów na twarzy
+ kojący

MINUSY:
- zdecydowanie jest to minimalne nawilżenie

PODSUMOWUJĄC: dobry kosmetyk w niskiej cenie! Polecam!

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Delikatny tonik w dobrej cenie

Bardzo delikatny tonik, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, odświeża i wyczuwalnie nawilża cerę - niczego więcej nie oczekuję od toniku, szczególnie od takiego za niecałe 6 zł ;) Ogólnie spisuje się dobrze, łatwo dostępny choćby Rossmannie i dosyć wydajny. Wad i szkodliwości wobec mojej skóry nie zauważyłam xd

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zwykła woda:(

Nie jestem entuzjastką toników Ziai, nigdy nie służyły mojej cerze. Ten wpadł niestety w moje ręce przypadkowo-ot po prostu dostałam go w prezencie od mamy i aby się nie zmarnował używam.
Tonik ma dość ładny, kwiatowy zapach, nie podrażnia i na tym koniec jego zalet. W ogóle nie nawilża, nie odświeża, nie tonizuje twarzy- czuję się, jakby przemywała twarz zwykłą wodą. Równie dobrze mogę nalać na płatek wodę i przemyć buzię- efekt będzie taki sam!
Na moje nieszczęscie ten bubel jest dodatkowo bardzo wydajny:( Gdyby nie to, że dostałam go w prezencie- sama bym nigdy go nie kupiła, bo każdy tonik Ziaji przypomina mi wodę:(

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Super!

+brak reakcji alergicznych
+nawilża twarz
+naturalny skład
+tani
+delikatny, przyjemny zapach
+poręczne opakowanie
+niewysusza twarzy
+brak tłustego filmu na twarzy

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

Bardzo fajny

W zasadzie nie mam mu nic do zarzucenia. Produktu używam rano, zaraz po przemyciu twarzy wodą. Tonik przyjemnie odświeża i nawilża cerę, można po nim spokojnie nakładać krem. Nie wysusza. Niby nic, wydaje się być zwykłą wodą, a jednak mam wrażenie, że służy mojej skórze.
To mój pierwszy tonik od wielu lat, gdyż przez długi czas uważałam go za kosmetyk zbędny, jednak ostatnio kosmetyczna powiedziała mi, iż jest to jeden z najważniejszych produktów pielęgnacyjnych do twarzy.
Do tego ogólnie dostępny i tani jak barszcz.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: Ok 1/3

Najlepszy....

Plusy:
-tani
-łatwo dostępny(każdy rossmann i natura)
-nie wysycha na płatku
-płatek się nie "roluje"
-ładnie pachnie
-wydajny
-zgrabne opakowanie

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 5 po 200ml

Kolejny ulubieniec z toników Ziai

Nie ma co się wiele rozpisywac na temat (nie)zwykłego toniku . Uwielbiam ta marke za ten tonik i ogórkowy od pewnego czasu są one nie zastąpione :)

Jeżeli chodzi o nagietkowy , to jest tak samo idealny jak i ogórkowy, czyli , świetnie tonizuje , nawilża i oczyszcza cerę , delikatny , bez alkoholu ,nienachalny zapaszek:) i ta cena...

Chciałabym spróbowac coś innej firmy jezeli chodzi o tonik , ale z takimi ideałami cięzko sie przezucic na cos innego , Ziaja uzależnia , zdecydowanie !

Ilość zużytych opakowań: pół

rewelacyjny

Plusy
+ bardzo bardzo wydajny
+ nawilża
+ dostępność
+ szybko się wchłania
+ kompatybilny z innymi kosmetykami
+ nie uczula / nie podrażnia / nie szczypie
+ CENA

Minusy
- brak

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5