Maybelline New York, EverFresh (Podkład długotrwały)

Maybelline New York, EverFresh (Podkład długotrwały)

Długotrwały podkład o beztłuszczowej formule. Nie zatyka porów, bezzapachowy. Do każdego rodzaju cery. Testowany dermatologicznie. Zawiera mikropigmenty oraz lotne i silikonowe olejki, nawilżające cząsteczki gliceryny, witaminę C i E. Długotrwale nawilża, zapewnia uczucie świeżości, wygładza i dodaje blasku.
Dostępny w 4 odcieniach.

Nie dla mnie...

Konsystencja podkładu była zdecydowanie za gęsta, a co za tym idzie, za ciężka. Nie za dobrze też stapiał się ze skórą. Po nałożeniu był silnie wyczuwalny na twarzy. Niestety, zapychał pory, powodując widoczne pogorszenie stanu cery. Za plus mogę uznać jedynie to, że utrzymywał się dosyć długo. Używałam odcienia 20 Cameo, który tym razem był za ciemny w porównaniu do zbyt jasnego Cameo z serii Pure Make Up.

Ilość zużytych opakowań: 1: 20 Cameo

ok, choc malo naturalny

Opakowanie jest po prostu sliczne,przyznajcie!

Kolory byly zdecydowanie za ciemne do jasnych karnacji takich jak moja, efekt dlatego nie byl naturalny. Nie powiem,ze podklad przetrwal u mnie caly dzien, niestety splywal po jakims czasie...
Plus za wydajnosc. Mimo to uzywalam go dosyc dlugo starajac sie oszczednie nakladac go na buzie. Podobal mi sie rowniez zapach:)

średni

Nie kupię go więcej, bo daje krótkotrwały efekt. Czyli: świeżo po nałożeniu twarz wygląda super, jednak po paru godzinach ten efekt mija. Nierównomiernie się ściera, znacznie ciemnieje. Zdecydowanym plusem jest piękny zapach. Znam lepsze, dlatego nie polecam.

najpewniej zapchał

kupiłam, bo był w promocji, a ostatnio doświadczyłam jakiegoś wysypu pryszczy i mój rimmel recover już nie wystarczył, by to zakryć :/

odcień cameo 02 pasuje do mojej bladej skóry. podkład jest udany, matuje mi nosek, ujednolica kolor skóry, ale czerwonych wyprysków nie zakrywa - trudno, od czego są korektory? konsystencja lejąca, trzeba uważać, żeby nie wylało się za dużo. na twarzy trzeba uważnie rozsmarować, żeby nie było smug, wklepać. efekt jest zadowalający i trzyma się dość długo :) jeśli ma filtry jak twierdzi producent, to jeszcze lepiej :)

nie wiem, czy kupię, nie jest to jakieś odkrycie, będę szukać dalej ideału :)

edit: kupiłam po nim rimmel lasting finish minerals i cera poprawiła mi się po paru tygodniach jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. mam wrażenie, że maybelliny zapychają i już ich nie kupię.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dla mnie najlepszy

Nie pamiętam dokładnie od kiedy używam tego fluidu. Od pierwszego użycia (próbka z gazety) zrobił na mnie duże wrażenie. Mam problemową i wrażliwą cerę. Moją zmorą jest trądzik. Dlatego dla mnie największym plusem tego fluidu jest to, iż nie podrażnia mojej cery, a ponadto jest to jedyny fluid, który tak ładnie maskuje różne niedoskonałości skóry, a kolor (ja używam Sand) jest bardzo naturalny. Jest bardzo wydajny, a cena przystępna.

Kilka razy próbowałam korzystać z innych fluidów, ale zawsze pokornie wracałam do niego.

Niewielki minus za to, że brudzi ubranie (ale na szczęście są dobre proszki).

Używam tego produktu od: 6 lat ( a może dłużej)
Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

wsumie dobry fluid :D

Kupiłam ten produkt za namową mojej kumpeli oraz ekpedientki xd
wsumie nie mam nic przeciwko niemu ale nie pasuje mi konsystencja za bardzo lejący, cera jest matowa tylko na początku a poźniej robi się tłusta ( mam z tym problem dlatego zawsze kupuję fluidy matujące ) po nalożeniu pudru w kamieniu efekt jest dłuższy, fajny zapach, bardzo wydajny, cena również przystepna ale za nią mozna kupić coś lepszego :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy :D

Przeciętniak

Ten podkład kupiłam rok temu. Przy codziennym używaniu nadal jest go sporo, nie wiem jakim cudem :| Wyrównuje koloryt cery, ale nie kryje większych niedoskonałości, niestety :( Ma bardzo lejącą konsystencję, już nieraz wylał mi się z tubki do zakrętki :( Nie zatyka porów. Dla mnie jednak za słaby :(

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze :)

do bezproblemowych cer

Podkład faktycznie jest lekki, nie zatyka porów i bardzo dobrze stapia się ze skórą nie tworząc efektu maski. Trzeba go jednak umiejętnie wklepać w skórę, bo rozcierany może porobić nieestetyczne plamy. Cała sztuka więc w odpowiednim nałożeniu.
Jest w miarę trwały, na mojej mieszanej cerze ładnie trzyma się parę godzin, nie przesusza cery jeśli nałożymy pod niego dobry krem nawilżający. Jednak po tych 3-4 godzinach skóra zaczyna się dosyć mocno błyszczeć i w ruch muszą pójść absorbentki lub puder.
Nie jest kryjący, jedynie delikatnie wyrównuje koloryt cery. Jeśi ktoś ma sporo do krycia, może sobie ten podkład darować.
Mała ilość odcieni. Najjaśniejszy jest dla mnie trochę za ciemny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbka (5-6 użyć)

Używam od roku.Jest to jeden z niewielu podkładów które mnie nie uczula.Aksamitna konsystencja.Szybko i łatwo się rozprowadza.Utrzymuje się długo ale po ok 8-9 godzinach skóra robi się tłustawa,warto więc ja przypudrować.Generalnie kosmetyk b.dobryUżywam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: ok 6

kiepsko

nie polecam do cery tłustej i mieszanej. baaardzo szybko cera robi się "normalna"...źle się wchłania, jakiś taki jakby go nie było.
przereklamowany, nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:roku

Dobry

podkład ma świetny kolor, bardzo dobrze dopasowuje się i stapaa ze skóra, nie widać go jako maski, jest bardzo delikatny, szczegolnie poleciłabym go dziewczynom z cerą bez problemów. Ja mam zaskórniki i trądzik i u mnei naprawde kiepsko kiepsko kryje... z korektorem da sie przezyc. Uzywam na niego pudru tranparentnego i wtedy buzia wyglada naprawde dobrze, czasem gdy nałożę go zbyt duzo to mam wrazenie ze spływa ale to tylko wrazenie, wyglada naprawde dobrze tylko nie mozna dotykac twarzy. Trzyma się długo w sumie, na policzkach spokojnie ponad 8 godzin, w strefie T do 6. Ale i tak polecam.szczegolnie gdy ktos szuka czegos lekkiego i fajnego.

Używam tego produktu od:roku

Bez rewelacji

Główną zaletą tego podkładu jest dobre krycie. Potrafi uratować w sytuacji beznadziejnej. Długo się trzyma. Nie wysusza. Jednak poza tym jest raczej dość irytujący. Strasznie się rozlewa, wypływa z opakowania nawet bez naciskania. Na twarzy jest ciężki i kleisty. Mam wrażenie że wszelkie paprochy przyklejają się do mnie. Komfort używania praktycznie zerowy. Uwidacznia pory. W ogóle łatwo przesadzić i wtedy dość nieciekawie wygląda na twarzy. Podkreśla pory. Brudzi.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go