Pharmaceris, A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Pharmaceris, A, Puri - Sensipil, Delikatny peeling enzymatyczny

Peeling polecany dla skóry delikatnej, nadwrażliwej, podatnej na podrażnienia i alergię, szarej oraz zmęczonej.
Działanie:
Zawarte w peelingu naturalne enzymy proteolityczne doskonale usuwają martwe komórki naskórka bez konieczności tarcia. Peeling wygładza i lekko rozjaśnia skórę wyrównując jej koloryt. Formuła wzbogacona została o higroskopijne cząsteczki wzmacniające właściwości nawilżające peelingu. Preparat regeneruje skórę zwiększając jej zdolność do przyswajania substancji aktywnych zawartych w kremach.
Zaawansowane formuły IMMUNO-PREBIOTIC oraz LEUKINE-BARRIER ukierunkowane są na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Stymulują wzrost ochronnej, fizjologicznej mikroflory naskórka, zmniejszając nadwrażliwość skóry. Aktywnie zapobiegają podrażnieniom, zaczerwienieniom, świądowi oraz pieczeniu, wpływając na zdrowy wygląd i stan skóry.

Od dawna szukałam peelingu, który będzie odpowiedni do mojej wrażliwej cery, po większości wcześniej stosowanych moja skóra była zaczerwieniona i podrażniona, tym razem jest inaczej. Kosmetyk ten ma bardzo fajną żelową konsystencję, delikatny zapach i przede wszystkim świetnie usuwa obumarły naskórek. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Cudny

Poleciła mi go moja bratowa, która się nim zachwyciła. Bardzo lubię produkty pharmaceris, więc kupiłam go w ciemno i nie żałuję. Ten peeling jest cudny. Nie uczula, jest delikatny ale bardzo skuteczny. Skóra po nim jest świeża, czysta i mięciutka. Używam go raz w tygodniu, a po peelingu nakładam maseczkę odżywczą. Naprawdę warto. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-e

okej

Bardzo dobry peeling. Jest naprawdę delikatny, nie podrażnia skóry, nie występują żadne zaczerwienienia czy inne przykre dolegliwości, nie wysusza, nie powoduje swędzenia, czy uczucia ściągniętej skóry. W sam raz dla wrażliwców. Wystarcza na długo (ja robiłam peeling raz w tyg lub co 1,5 tyg.). Twarz po nim jest gładka, mięciutka. Dobrze przygotowana na wklepywanie kremów ;) polecam.
Tylko cena taka sobie,jak to przy kosmetykach dla wymagającej skóry, ale raz na jakiś czas można sobie pozwolić, dostępny w aptece.

Używam tego produktu od:już zużyłam

Dobry produkt.

Myślę, że kupię go ponownie. Jest bardzo łagodny, ale daje widoczne efekty rozjaśnienia i nawilżenia skóry. Pomaga w walce z bliznami i trądzikiem. Poza tym wydajny i przyjemny w stosowaniu. Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Delikatne oczyszczanie

To pierwszy peeling z jakim mam do czynienia, nie mam żadnego porównania dlatego przyznaję 4 gwiazdki a nie 5, ale do rzeczy:

PLUSY
- baaardzo delikatny, nie zaszkodził nawet mojej super wrażliwej, alergicznej skórze
- przy regularnym stosowaniu widać jego skuteczność, pojawia się mniej niespodzianek, widocznie poprawia stan skóry
- zaraz po użyciu buzia jest ślicznie rozjaśniona, uspokojona, gładziutka
- cena w stosunku do pojemności - tubka starcza na kilka miesięcy, więc nie narzekam

MINUSY
- póki co żadnych nie odkryłam :)

BARDZO DOBRY

Bardzo dobry peeling, aczkolwiek spodziewałabym się czegoś bardziej złuszczającego, że tak się wyrażę,lubię czuć to oczyszczenie;D
+delikatny,
+łagodny,
+skóra jest po nim niesamowicie mięciutka,
+przyjemny zapach,
+oczyszcza,ale mógłby mocniej,
+tani (23zł),
+wydajny.

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo dobry

polecam gorąco ten produkt! z kosmetykami do twarzy nie eksperymentuję, kupuję te apteczne. tym razem także się nie zawiodłam.

Plusy:
+ delikatny apteczny zapach
+ rewelacyjna delikatna konsystencja
+ działanie chłodzące
+ widoczny efekt oczyszczenia skóry- miła w dotyku, regularne stosowanie przeciwdziała zapychaniu się porów, pojawianiu się niemiłych niespodzianek
+ po jego użyciu skóra chłonie doskonale krem
+nie uczula

Minusy:
- brak

nie daje maksymalnej oceny ze względu na krotki okres uzytkowania

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia 1

Delikatny ale skuteczny!

Peeling naprawdę delikatny i co najważniejsze skuteczny, skóra po nim jest taka gładka i świeża, naprawdę widać różnicę:)Moim zdaniem dla cer wrażliwych jest idealny.
Ja jednak wolę peelingi mechaniczne, nie mam wrażliwej skóry i z reguły trzeba mi czegoś "mocniejszego".

Ale wrażliwcom naprawdę polecam!!!:)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Polecam dla wrazliwej skóry

Używam go już od 10 miesięcy 1 raz w tygodniu. Jest bardzo delikatny i wydajny. Nie pozostawia zaczerwienień. Polecam go wszystkim dla których nie zaleca się stosowania peelingów ziarnistych-takich jak ja.

nie dla mnie

jak dla mnie za łagodny !
to jest podstawa do mojej oceny tego produktu
a wiec to produkt dla kogoś raczej ze skora normalna bez większych problemów
minusy:
-nie za dobrze oczyszcza
-nie wydajny
-nie mila konsystencja
-nie widzę w nim za duzo plusów
-nie poprawił kontycji mojej cery
-po jego zastosowaniu nie jest ani gladsza ani mieksza ani nawet jasniejsza

plusy|minus:
+cena 16 zł|70 ml to nie majatek, ale tez nie jest adekwatna do jego mozliwości
Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Mięciutka skóra!! CUDO!

Po peelingu mam gładką cerę, bardzo miękką. Widać, że twarz i szyja są oczyszczone i odświeżone. Co więcej, taki efekt utrzymuje się u mnie do kilku tygodni! Dopiero po około trzech, czterech tygodniach muszę powtarzać zabieg peelingu. Być może efekt jest u mnie tak dobrze widoczny, ponieważ przed kupnem peelingu pharmaceris, wykonałam profesjonalny zabieg oczyszczający u kosmetyczki, która powiedziała, że aby utrzymać na dłużej efekt gładkiej skóry warto co jakiś czas robić peeling enzymatyczny. Od ponad pół roku "podtrzymuję" efekt gładkiej skóry dzięki temu produktowi, wcześniej żadny peeling nie powodował tak dobrych efektów. Muszę również dodać, że mam skórę wrażliwą i skłonną do alergii, a ten produkt mnie nie podrażnia - ogromny plus! Dla mnie peeling jest idealny!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego, jest bardzo wydajny bo nie trzeba dużo nakładać na twarz i szyję.

dobry dla każdego

Jeden z moich ulubionych peelingów enzymatycznych.
Apteczne opakowanie jest estetyczne, miękkie, oraz stoi na zakrętce, dzięki czemu można wydobyć dokładnie resztki. Wąska dziurka pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości.

Zapach prawie niewyczuwalny.

Konsystencja bardzo przyjemna, kremowa, łatwo się nakłada, nie spływa i dobrze się trzyma twarzy i szyji.

Działa subtelnie, ale widocznie. Nie podrażnia, nie uczula, może go stosować naprawdę każdy!

Dodatkowo wydajny.

POLECAM