L'Oreal Paris, Elseve Re-Nutrition (Intensywna maseczka do włosów suchych lub przesuszonych)

Maseczka dostarcza bardzo suchym włosom niezbędnych składników odżywczych. Włosy stają się sprężyste, odzyskują elastyczność, kształt i jedwabistość.

Bardzo dobra.

Kupiłam ją w realu załamana stanem swoich włosów. Łamiące się, porozdwajane końcówki, sucha szopa.. Masakra. Wzięłam od razu 300 ml, ponieważ do marki tej zawsze miałam słabość i byłam z niej zadowolona, miałam nadzieję, że teraz też się nie zawiodę.
I nie myliłam się!
Nie nakładam jej dużo, trzymam do 5 minut. Starannie staram się ją nakładać na końcówki, a jak najmniej przy samej głowie, aby nie obciążyć włosków. Ze spłukiwaniem no problem. Włosy są po tej maseczce gładkie, cuuuuuuuuudownie pachną i nie przetłuszczają się szybciej. Maseczkę tą używam 2x w tygodniu od dłuższego czasu, i zauważyłam, że pomimo, iż czasem wyprostuje włosy, nie zwiększa się brak kondycji mojej czuprynki.
Końcówki nie są porozdwajane, włosy już się nie łamią. Jest super wydajna i dlatego nie wiem, czy kupię ją ponownie, ponieważ zanim ją zużyje to minie sporo czasu.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Zostało baardzo dużo jednego.

Mój KWC!!!

Ten kosmetyk jest po prostu boski!
Mam włosy bardzo zniszczone, łamliwe i przesuszone po trwałej ondulacji, prostowaniu, farbowaniu, suszeniu...
On działa cuda na moich włosach. Nawilża, wzmacnia włosy, reperuje zniszczone i rozdwojone końcówki. Włosy mniej się łamią, są mocniejsze, puszyste, mają fajny połysk.

Maseczka szybko działa, nie trzeba trzymać jej godzinami na włosach. Tysiąckrotnie przebija WAX i inne maski nawet te z górnej półki.

Kupuję ta maskę regularnie i nie wyobrażam sobie bez niej codziennej pielęgnacji włosów.

Używałam już wszystkiego, WAXa,jedwabiu, masek po 300zł...

Jest bardzo tania, a działa cuda.

Maska świetnie się spłukuje, nie obciąża włosów, a mimo to chroni je, wygładza.
Moje włosy są bardzo zniszczone, łamliwe i suche na końcówkach a przetłuszczają się u nasady.

Po trwałej ondulacji poprawiła mi kondycję włosów, bez konieczności ich ścinania. Fajnie sprawdza się na kręconych włosach jak i na prostych.

Proste włosy są fajnie wygładzone, a kręconym nadaję fajny efekt skrętu.

Ja nie widzę żadnych minusów tej maseczki.
Świetna kremowa, gęsta konsystencja. Idealne opakowanie z którego można do końca wybrać produkt. Kapitalny, piękny zapach, który utrzymuje się na włosach.

Posiada aktywne serum - mleczko królewskie i powiem, że nie wiem co to jest ale to "COŚ" pielęgnuje moje włosy - sprawia, że czuję się jak w SPA.

Jest to moja obiektywna recenzja. Po prostu uwielbiam ten produkt, używam go po każdym myciu głowy i zawsze do niego wracam.

NIE ODDAM GO ZA ŻADNE SKARBY!Używam tego produktu od: 2 lat

zabójcza :D

Jestem zmuszona dać tej masce KWC:) dla mnie może konkurować z Glorią :)
+ dogłębnie nawilża włosy (radzi sobie nawet z suchymi końcówkami)
+ praktycznie nie ma silikonów
+ piękny zapach
+ dobra konsystencja (gęęęęsta)
+ odżywia
+ cena
Minusów nie posiada :)
Dodam ze mam w pojemności 300 ml (nie wiem czy ta mniejsza się przypadkiem nie różni składem)
Polecam wszystkim, zwłaszcza do suchych, zniszczonych włosów :D

Używam tego produktu od: 1-2 mies.
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Lubie

Doprowadziłam moje włosy do takiego stanu , że sterta dobrych szamponów , odzywek , sprayów nic nie dawały - włosy suche , zniszczone , matowe , poplątane , normalnie katastrofa. Szampon i odzywka z tej serii dawały minimalny efekt . Jedynym rozwiązaniem było obcięcie włosów trochę za ramiona (w moim przypadku poszło dość sporo włosów) i zacząć dbać o nie od samego początku , a nie wtedy , kiedy będą już we fatalnym stanie. Minęło już kilka miesięcy gdy używam tej maseczki w połączeniu z jedwabiem . I chociaż włosy odrosły , są jak nowe. Mięciutkie , nawilżone, gładkie , zero rozdwojonych końcówek. Plus za śliczny zapach , ładne opakowanie , fajna konsystencję .

Używam tego produktu od: nie wiem dokładnie
Ilość zużytych opakowań: dwa

zero efektu

Jak dla mnie to zwykła, drogeryjna maseczka, aplikacja jest dość uciążliwa, kosmetyk dosłownie spływał z moich włosów. Po zmyciu żadnego efektu nie zauważyłam. Mam przesuszone włosy, zależało mi na poprawieniu ich wyglądu, jednak ta maska nie robi z nimi absolutnie nic.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zdecydowanie TAK.

Jest świetna. Włosy po jej użyciu są bardzo miękkie, świetnie nawilżone, błyszczące i zregenerowane. Jest wydajna, pięknie pachnie, a zapach ten utrzymuje się przez długi czas.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Bardzo fajna

Kupiłam ją przypadkiem, i nie żałuje.Szczerze mówiąc myślałam tak jak dziewczyny poniżej- zwykła drogeryjna maseczka.Jakież było moje zdziwienie po pierwszym użyciu ;) Maseczka ma piękny zapach który utrzymuje się długo na włosach, fajną konstystencje, dzięki której jest dość wydajna a co najważniejsze włosy są po niej bardzo fajne, odżywione, lśniące, dobrze radzi sobie z rozdwojonymi końcówkami :) Polecam dla bardzo zniszczonych włosów, jak narazie najlepsza odżywka ze sklepu i w tym przedziale cenowym. ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Skuteczna :)

Bardzo dobra do mocno przesuszonych włosów :)

- głęboko nawilża, po zastosowaniu nie musiałam dawać innych odżywek

- ułatwia rozczesywanie

- włosy są miękkie i gładkie

- dodatkowo plus za ładny zapach

Polecam ;)

Używam tego produktu od: dawna

b.dobra; )

Chciałam zacząć od tego,że ma zniszczone włosy od prostownicy, są przede wszystkim suche,matowe i szorstkie.Zastosowanie tej maseczki powoduje:
1.łatwiejsze rozczesywanie
2.włosy błyszczą
3.lepiej się układają
4.są troszkę wygładzone(bynajmniej nie widać tych małych sterczących włosków na czubku głowy)
5.włosy ślicznie pachną i są miękkie w dotyku.
Mam teraz zamiar codziennie stosować tą maseczkę,żeby poprawił mi się stan włosów na dłużej.
a i trzymam tą maseczkę z 40min;)
Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobra

Bardzo fajna maska, szczególnie jeśli ją potrzymać nieco dłużej niż zalecane 1-2 minuty ;)

Moje włosy ostatnio zrobiły się naprawdę byle jakie, takie bez życia zupełnie, jakieś przesuszone, nie układały się... Postanowiłam je poratować jakąś nową odżywką i szukając odżywki trafiłam na maseczkę.
Jest gęsta, konsystencja sztywnego kremu. Ładny kolor i zapach rozprowadza się ładnie. Wydajność średnia (w wypadku moich długich włosów w ciągu miesiąca zużyłam 1/2 opakowania, jakieś 10 użyć)

Na początek zafundowałam im kurację codzienną, trzymałam maseczkę kilkanaście minut i spłukiwałam. Po kilku takich dniach włosy zaczęły się robić ładniejsze, lepiej nawilżone, bardziej miękkie.

Poużywałam dłużej i edytuję recenzję, dodając piątą gwiazdkę :)
Nie znalazłam dotąd maseczki drogeryjnej lepiej działającej na moje włosy :) Po trzecim skończonym opakowaniu nadal kosmetyk baaardzo mi odpowiada i wracam do niego. Efekt ślicznych włosów, likwiduje puszenie się końcówek, czego inaczej doświadczam, bo mam dość długie włosy, zaczynające się przesuszać na końcach.

Polecam!

Doskonały efekt :)

Już po pierwszym użyciu widać poprawę. :) Włosy są lśniące, gładkie, miękkie i ładnie pachną. Maseczka świetnie rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje.

Stosuję ją raz lub dwa razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

nie polecam

Nie wydajny, uciążliwa aplikacja, zapach nie utrzymuje się na włosach. Efektów jakichkolwiek brak. Nie polecam, chyba że ma się idealne włosy, tylko do podtrzymania ich stanu, co jakiś czas można nałozyc.