Olay, Regenerist, Micro - Sculpting Cream (Krem ujędrniająco - modelujący)

Olay, Regenerist, Micro - Sculpting Cream (Krem ujędrniająco - modelujący)

Krem ujędrniająco - modelujący został stworzony, aby optycznie podnieść i napiąć wyselekcjonowane obszary starzejącej się skóry na twarzy - wokół oczu, owalu twarzy i szyi. Kosmetyk redukuje zmarszczki i linie mimiczne, przywraca skórze elastyczność i jędrność oraz piękny owal twarzy. Łączy stężenie kompleksu aminopeptydowego z substancjami wzmacniającymi komórki skóry oraz cennymi proteinami morskimi. Wzmacnia strukturę wewnątrzkomórkową kwasem hialuronowym. Tworząc na powierzchni skóry siateczkę nawilżenia, dostarcza 50% więcej składnika nawilżającego niż jakakolwiek inna formuła stosowana przez Olay. Dzięki temu regeneruje objętość i kształt ponad 10 milionów komórek skóry, przywracając, komórka po komórce, piękny owal twarzy. Regularne stosowanie daje rezultat porównywalny do liftingu oraz pomoże zapewnić optymalne i intensywne nawilżenie skóry.

nadspodziewanie dobry

Mam z tym czymś niezły kłopot. ;)
Trudno było namówić mnie do kupna kremu do twarzy od producenta proszków do prania, mydeł, powideł, kostek do toalet i innych takich. Nigdy nie oszczędzałam na kremach i wolałam te od wyspecjalizowanych producentów. Ale nie mogłam już wytrzymać, koleżanki pieją na temat Regenerista, padło więc i bęc. Raz kozie (twarzy) śmierć. ;)

No i muszę się dopisać do wszystkich poniższych peanów. Krem jest naprawdę porządny, bardzo - bardzo. Mam cerę wymagającą, 35-letnią. Brak spektakularnych zmarszczek, nieliczne mimiczne. Problemem jest przetłuszczanie cery i jej nadwrażliwość. I z tymi atrakcjami krem poradził sobie świetnie. Zero podrażnień; przeciwnie - gęba jakby ukojona, odprężona, dobrze odżywiona. Plus - delikatne zwężenie porów. Wygojenie malutkich bliznek po wulkanicznych niespodziankach. Kolejny plus, większy - Regenerist bardzo dobrze zachowuje się pod oczami - po cieniach śladu nie ma, a w tym temacie niejeden Dior czy Clinique u mnie kapitulował.
Owal trzymam nieźle, trudno mi więc napisać cokolwiek o napinaniu. Ale na pewno skóra jest zbita, jędrna.

Nie mam się do czego przyczepić. Zmilczę nawet te cholerne parabeny w składzie, zresztą moja dermatolożka twierdzi, że w dawkach kremowych są bezpieczne i trzeba by się w litrach kremu taplać, by w ogóle zacząć nieśmiało wspominać o jakimś niebezpieczeństwie.

Piątka nieco na wyrost, ale niech tam... Mocna czwórka z plusem na pewno. Świetny krem z Superpharmu za 56 zeta w promocji - toż to bajka jakaś. :)

Używam tego produktu od: 1 m-c

Tak, tak, tak: to KWC

Krem idealny pod każdym względem: ładne opakowanie, przyjemnie pachnie, konsystencja i wchłanianie o.k, nie uczula, doskonale nawilża, wygładza, ujędrnia i napina skórę, z czasem rozjaśnia przebarwienia i zwęża pory. Przy jego wcieraniu stosowałam zalecany masaż twarzy, szczerze polecam.

bardzo dobry krem

Krem ma same plusy:
+ łatwo się wchłania
+ bardzo dobrze nawilża
+ wspaniale ujędrnia
+ rano skóra jest mięciutka i taka delikatna
+ podnosi skórę jakby w górę
+ ładnie pachnie
+ wydajny
+ ładne opakowanie (czerwone, eleganckie)

- cena

Spełnione obietnice!

Do tej pory obce mi były produkty firmy Olay. Przechodziłam obok nich obojętnie nie zwracając nawet na nie większej uwagi. Kupowałam raczej kremy drogie a w okresach "kryzysu" wybierałam produkty z niskiej półki cenowej. A Olay zawsze był gdzieś pomiędzy ... więc niezależnie od kondycji portfela był albo "za tani" albo "za drogi".
Krem dostałam w prezencie i błogosławię ten dzień :-)
Oto mam swój KWC!!!
Krem jest po prostu doskonały.
Odpowiada mi w nim delikatny, niedrażniący zapach i cudownie lekka konsystencja.
Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry twarzy ani oczu, co często się zdarza ... wiele kremów musiałam "odstawić" ze względu na pieczenie i zaczerwienienie oczu.
Na wiele godzin pozostawia skórę w poczuciu komfortu.
Stosuję go na dzień i na noc i zgodnie z zaleceniami producenta wykonuję w trakcie aplikacji krótki masaż aż do momentu wchłonięcia kremu.
Moja skóra jest wyraźnie odmłodzona dzięki doskonałemu nawilżeniu. Zauważalne jest lepsze napięcie, wygładzenie i elastyczność skóry.
Na efekt trzeba poczekać nieco dłużej niż obiecane przez producenta 4 dni, ale po tygodniu efekt jest zaskakujący!
Krem jest wydajny - jestem hojna dla swojej skóry i nakładam go bez oszczędzania - starcza na ponad miesiąc.
Dzięki silnemu działaniu nawilżającemu świetnie sprawdza się jako krem pod makijaż.

Dodatkowy ogromny plus za widoczną poprawę kondycji skóry mojej szyi.

Przy zakupie warto zwrócić uwagę na opakowanie. Z serii Regenerist dostępne są kremy na dzień a także na noc w białych opakowaniach - a to nie one są przedmiotem mojej oceny. Regenerist , o którym piszę jest zamknięty w czerwonym słoiczku i jego pełna nazwa brzmi: REGENERIST Micro Sculptig Cream (Krem ujedrniająco - modelujący).
Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte trzecie opakowanie

o tak :):)

podobnie jak Reniz podeszłam sceptycznie do reklamujących "możliwości" tego kremu-miło jest dla odmiany być pozytywnie zaskoczoną-krem ma boski zapach-konsystencja rewelacyjnie się rozprowadza i wchłania-skóra jest gładka, no i faktycznie modeluje kontury twarzy, wprawdzie nie po reklamowanych 4 dniach ale warto poczekać te parę dni dłużej na efekty :)acha, no i co jest też ważne jest bardzo wydajny. Już czekam na swoje urodziny-taki prezent właśnie sobie zażyczę :)

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

yes, yes, yes

Krem jest po prostu rewelacyjny! Początkowo podeszłam do niego nieco sceptycznie, jednak już po kilku dniach wiedziałam, ze ten krem "wpłynie na moje życie". Nie myliłam się-od tej pory stosuję go codziennie i wiem, że nie zamienię go na żaden inny. Krem cudownie się wchłania, skóra staje się elastyczna, sprężysta i widzę, że cera staje się gładsza.
Dzięki mojej opinii krem zakupiła już moja siostra oraz kuzynka-wszystkie tak samo jak ja są nim zachwycone.

Używam tego produktu od:6 m-cy

rewelacyjny...

ten krem zmienił moje podejście do stosowania kremów:D już po kilku dniach moja cera poprawiła się i wygładziła, zniknęły przebarwienia a skóra stała się jakby bardziej sprężysta - na pewno kupię kolejny słoiczek:) i nie wiem czy jest balsam do ciała ale chętnie nabyła bym również taki własnie balsam...

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca

fajny

Bardzo dobry krem, dobrze się wchłania,wygładza i napina twarz. Dobrze trzyma się na nim makijaż:-).Wydajny. Zarówno konsystencja zapach, jak i opakowanie są na plus.
Ogólnie produkt godny polecenia.

Czy kupie ponownie? Nie wiem. Tyle jest nowinek na rynku do wyprobowania;-) Napewno kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od:2 mies

moje odkrycie ;))

Jestem pod wrażeniem tego kremu. Kupiłam na allegro ( w dobrej cenie ) i się zachwyciłam.
Super konsystencja, piękny zapach i widoczne efekty.
Skóra wygładzona, napięta. Faktycznie wymodelowana.
Krem stosowałam na dzień, idealny pod makijaż.
Krem bardzo wydajny. Słoiczek wystarczył mi naprawdę na długi czas. Teraz poluję na kolejną "okazję" cenową.
Lubię wracać do sprawdzonych rzeczy.