L'biotica, Moc Natury Wax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka do osłabionych włosów z proteinami mlecznymi

Intensywnie regenerująca maseczka Wax Latte to wyjątkowy produkt zalecany szczególnie do odbudowy osłabionych i zniszczonych włosów.

Wyróżniającą cechą maseczki jest jej woskowa konsystencja która wraz z oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów oraz protein mlecznych zapewnia skuteczną, kompleksową regenerację i pielęgnację włosów.

Proteiny mleczne od starożytności uważane są za eliksir młodości! Zawierają duże ilości minerałów takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, witaminy A, D, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują osłabioną i zniszczoną strukturę włosa.

Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.

Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.

Maseczka zalecana jest do włosów:

-bardzo osłabionych i zniszczonych,

-pozbawionych blasku u szorstkich,

-łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride,Cetearyl Alcohol (and) Cetearteh-20 , Hydrolized milk protein (and) Lactose, amodimethicone, Isopropyl myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Guar hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylparaben, propylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methychloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, triethanolamine, Hexyl Cinnamal.

Cena: 17zł / 250g

/m/

super

skuszona opiniami kupiłam ten wax i bardzo mile mnie zaskoczył.
Stosowałam go raz w tygodniu w cieple, okolo 30 minut.
Efekt:
- miekkie, wygładzone włosy,
- nie przyspiesza przetłuszczania
- sypkie włosy
- ladny, mleczny, delikatny zapach
- wydajny
- nie uczulił mojej wrazliwej skóry glowy

największy plus dla niego, za ladne wygladzenie moich pocieniowanych wlosów, co oznaczano odstające kosmyki, a ten wax ladnie to zlikiwdował

Używam tego produktu od:paru miesięcy

przyjemna

Bardzo dobra maska, pewnie dałabym jej 5 gwiazdek, gdyby nie fakt, że poznałam już tę do włosów suchych i zniszczonych, która wg mnie jest odrobinę lepsza ;)
Maska cudownie pachnie, mlecznie, słodko. Zapach utrzymuje się na włosach i nie daje o sobie zapomnieć, co bardzo mi się podoba.
Ponadto nawilża i odżywia włosy, są wyraźnie gładsze, bardziej mięsiste i zdrowsze.
Ale! Wg mnie są trochę zbyt matowe, przez co nie wyglądają tak zdrowo i ładnie jak po masce do włosów zniszczonych.
Mimo wszystko bardzo polecam, bo to naprawdę solidna porcja odżywienia dla włosów.

bardzo dobra maseczka

Jest to moja trzecia maseczka z tej serii, do tej pory używałam moc natury wax do włosów suchych i zniszczonych oraz do włosów bląd,ta dla blondynek jak do tej pory wypadła najlepiej,zaś najsłabiej do włosów suchych i zniszczonych,co do tej maseczki to nie mam żadnych zastrzeżeń,włoski fajnie nawilżone,gładkie i w porównaniu do dwóch poprzedniczek to ona daje największą puszystość,jednakże jest również najsłabiej regenerująca ale jako maseczka do pielęgnacji jest idealna.
Ja stosuję serię wax w ten sposób,że myję włosy co drugi dzień a więc nakładam maseczki na zmianę raz do blądów ,przy następnym myciu właśnie tę mleczną jako pielęgnację no i przy kolejnym do zniszczonych,oczywiście stosuję je w sposób tak,że nakładam maseczkę potem czepek na to ręcznik suszarką mocno nagrzewam i tak chodzę z tym kompresem godzinę,bardzo ciężko jest rozczesać włosy (brak silikonu:)) ale ja nakładam zawsze odrobię jedwabiu tej samej firmy najpierw na całą długość a potem jeszcze trochę na końcówki-mam włosy do ramion,regularnie rozjaśniane cieniutkie i delikatne ale w idealnej kondycji,zadbane na całej ich długości łącznie z końcówkami a wszystko to dzięki maseczką moc natury wax:)

Używam tego produktu :miesiąc

Ulubiona

Mam włosy szybko przetłuszczające się, cienkie, łamliwe, rozdwajajace się, na moje włosy maseczka działa cuda :)

Plusy:
-niska cena
-mega wydajność
-zapach :love: pyszna mleczna latte :)
-dobra konsystencja, świetnie rozprowadza się po włosach, nie skapuje
-zakładam na maseczke czepek i trzymam in 15 minut pod prysznice
- maseczka łatwo sie spłukuje
- pozostawia pachnące włosy
-nie obciąża moich cienkich, tustych włosków!
- na drugi dzień mam puszyste, miękkie i lśniące włosy
-wolniej się przetłuszczają
- sa jakby "pełniejsze" oraz grubsze :)
- świetnie nawilża i odżywia moje włosy

Minusy:

-nie zauwazyłam :)

Mam osłabione włosy, myję codziennie na dodatek szamponami głównie z apteki przeciwłupieżowymi, które strasznie wysuszaja włosy. Włosy rozjaśniam min co pół roku, więc nie są zniszczone- maseczka jest dla meni w sam raz- wzmacnia i odżywia. Dla zniszczonych włosów bedzie za słaba :)

Używam tego produktu od:2 miesiace

moim zdaniem- najlepsza

Moim zdaniem jest to najlepsza maseczka spośród wszystkich. Póki co używałam tylko tę z saszetki, ale jak gdzieś wyłapię w aptece, to kupuję całą paczkę.
Ma przede wszystkim przyjemny, mleczny zapach; nie obciąża włosów; świetnie je pielęgnuje- włosy są puszyste i miękkie w dotyku, aż chce się je gładzić i przeczesywać palcami!
Do tego dosyć tania i wydajna, jak wszystkie maski z tej serii (;

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki (każda starczyła na dwa mycia)

To nie to;/

Niestety podpisuje się pod recenzją koleżanki poniżej. Maseczka nie powinna nosić miana maseczki, a co najwyżej odżywki. Lekko zmiękcza i ujarzmia włosy, ale ich nie regeneruje:(. Inne produkty Lbiotyki są dużo lepsze i z czystym sumieniem je polecam np. maseczka do włosów blond, czy włosów zniszczonych, one są super.

Używam tego produktu od: 1 msc

blee

Niestey popsuje opinie tej odzywcw z jedynego powodu : ona nie robi NIC na moich wlosach!! tzn nic dobrego, bo wogole to jednak cos robi - niszczy mi wlosy! mam po niej slabe, cienkie, i suche,lepiej juz jak jej nie uzywam, nigdy nie kupie, zapuszczam wlosy i szukam czegos co naprawde odzywia. To jakiś badziew, bez kitu, gdy mialam wax do wlosow suchych i zniszczonych czulam ze to naprawde dziala, mialam zdrowe wlosy, bylam zadowolona, a tu to ja wogole nie pojmuje ze to nazywa sie odzywką :/

Używam tego produktu od:4 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 i o 1 za dużo

Jestem na TAK !

Piękny mleczny zapach, wydajna, fajna kremowa konsystencja, przyjemnie się nakłada, nie skapuje. Włosy po niej są nawilżone, jakby "cięższe", wypełnione :) Błyszczące, suchość znika, zapach pozostaje przez pewien czas. Czy obciąża- nie wiem, chyba nie zauważyłam.

Dodam, że moje włosy są ogólnie chyba dość zdrowe ale trochę przesuszone- klima w pracy, ogrzewanie w domu, suszenie co 2 dzien po myciu (chociaż suszarką jonizującą i chłodnym powietrzem).

EDIT ! Odejmuję gwiazdkę bo używałam też miesiąc maskę z tej serii do włosów suchych i zniszczonych I JEST LEPSZA :)

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

przyjemny :D

Bardzo lubię to maseczke, u mnie zadziałała lepiej niż ta do suchych i zniszczonych, ładnie wyrównała nawilżenie między końcówkami a resztą włosów (mam rozjaśnione i farbowane;p) i to chyba jej najważniejsza zaleta :D ma jeden silikon a pozatym bardzo "bogaty" skład, świetnie pachnie, tak waniliowo-mlecznie, jest wydajna- używam co 3-4 dni a mam jeszcze pół opakowania (wax zagraniczny starczał mi na 4-5 użyć), wydaje sie ze troche regeneruje ale nie jest to jakiś spektakularny efekt, no i ciut obciąża i za to zabiore jedną gwiazdke
Ogólnie jak najbardziej polecam, napewno ja jeszcze kiedyś kupie

Udany WAX

Po pierwsze pieknie pachnie:) używam go juz od jakiegos miesiąca, jest dobry jak inne waxy, sprawia, ze wlosy w krotkim czasie staja sie bardziej zregenerowane, bardziej gladkie i blyszczace. Aktualnie nie potrafie sie zdecydowac, ktory WAX tej firmy lubie najbardziej :D wiem jedno - bede ich uzywac jeszcze dlugo, dlugo, bo nawet nie chce mi sie eksperymentowac z innymi maseczkami (mniemam,ze gdzies jest ideal, ale narazie nie bede go szukac).Używam tego produktu od:okolo miesiaca