Nisim, FAST, Akcelerator do włosów (Zestaw: szampon + odżywka)

Nisim, FAST, Akcelerator do włosów (Zestaw: szampon + odżywka)

Rewolucyjny zestaw regeneracyjno-odżywczy do włosów. Zawarte w nim naturalne ekstrakty ziołowe, witaminy i aminokwasy pozwalają na optymalne pobudzenie i penetracje struktury włosa powodując jego szybki przyrost.
Regularne używanie nasyca i odżywia włosy wszystkim co jest wymagane aby pobudzić, odżywić i utrzymać przyśpieszone tempo wzrostu włosów. Większość użytkowników zauważa szybszy przyrost w ciągu 3-4 tygodni!
Stosowanie zestawu FAST doprowadza włosy do wzrostu tak szybkiego jak to tylko możliwe - nawet do 45% szybciej. NISIM stworzył F.A.S.T. - własną zastrzeżoną mieszankę naturalnych składników ziołowych i niezbędnych aminokwasów od których zależy, że włosy rosną szybko i są zdrowe.
Dostępne tylko w zestawie.

Strata tyle kasy , efekty marne ...

Po wiem tak używałam ten , produkt rok , rok nisim fast i i rok grow fast razem 2 lata , czyli dwa lata marnowania kasy i głupota totalna . Po wiem tak włosy przed używaniem tych szampanów miałam piękne grube , odkąd zaczęła je traktować tą chemią .. to wychodziły mi garściami , owszem sa dłuższe ale .... nie wiem czy to zasługa szamponów czy zasługa witamin , Ledwo widzie te włosy .. zrobiły się rzadkie jakbym była ciężko na coś chora .. Dziewczyny nie dajcie się omamić nie pomaga .... NIE POLECAM !!!!

Katastrofa

Zdecydowanie odradzam!
Przez ten szampon i odżywkę włosy zaczęły mi strasznie wypadać, a do tego, po pewnym czasie, przestały rosnąć. Zapach do przyjemnych nie należy, strasznie chemiczny. Po umyciu włosów szamponem, są bardzo sztywne i splątane, odżywka jednak dobrze je zmiękcza.

Plusy:
- odżywka dobrze zmiękcza włosy

Minusy:
- zapach
- konsystencja
- powoduje wypadanie włosów
- włosy przestają rosnąć(po odstawieniu kosmetyków na szczęście szybko wracają do normy)
- wysusza
- utrudnia rozczesywanie

Używam tego produktu od: cztery miesiące
Ilość zużytych opakowań: po połowie opakowania

Super przyspieszacz

Na efekt trzeba czekać , nie okłamujmy się , ja pierwsze zauważyłam po około miesiącu. Włosy ruszyły z kopyta. Jednak ważne jest stosowanie dzień w dzień , regularnie.
Odżywka fajnie nawilżała i zmiękczała mi przy tym włosy, które po szamponie niestety były dość splątane.
Zapach nie jest rewelacyjny, czuć że jest to naszpikowane chemią ale do przeżycia. Ogromny plus za wydajność przy codziennym myciu starczył mi na ponad miesiąc. Odejmuje jedną gwiazdkę bo niestety przesuszał. Polecam każdemu, kto chce przyspieszyć porost włosów

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania odżywki i szamponu

TAK!!!!

Na efekt nie mogłam się doczekać,ale cierpliwie myłam głowę dzień w dzień...Po czterech tygodniach zmierzyłam włoski i zdziwiłam się,że są dłuższe o 4 cm!!! Liczyłam na 2,5 ponieważ włosy rosną mi wolno (1,5 cm na mc).
W następnym miesiącu było 3,5 także nadal super :). Zaczynam trzeci miesiąc z tym szamponem. Planuję jeszcze 4 miesiące i zrobię przerwę(strasznie mnie irytuje to codzienne mycie głowy-ale czego się nie zrobi...:))Dodam,że używam dwa razy w tygodniu maski z olejku rycynowego,oliwy z oliwek,ojejku kokosowego,amli i jajka,piję kilka razy w tyg.pokrzywę i łykam silicę-więc na efekt mogło złożyć się wszystko na raz ... Ale wracając:
Nisim FAST-Plus za :
*wydajność
*Zapach
*konsystencję
Minus:
*cena...ech :(Używam tego produktu od:ponad dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:zaczynam trzecie

Katastrofa...

Jedna wielka katastrofa...
Nigdy więcej !!

Jedyny plus to :
+ zapach (jak szampony w salonach fryzjerskich)

Natomiast minusy :
- przede wszystkim, co najważniejsze ZATRZYMAŁ wzrost mojego włosa! (bez stosowania żadnych specyfików włos rósł 2cm/msc, przy stosowaniu zestawu NF wzrost włosa dosłownie się zatrzymał !
- przy używaniu odżywki na skalp wypadała mi ogromna ilość włosów!
- cena

Totalna porażka, nigdy więcej.Używam tego produktu od: ponad miesiąca

dziala

Jestem zadowolona z zakupu. Produkt bardzo wydajny. Mam juz drugi miesiac, a wciaz sporo zostalo mimo, ze niemal codziennie myje nim wlosy. Takze cenowo nie wychodzi zle jesli sie wezmie pod uwage na ile starcza.

Ale to nic - najwazniejsze, ze dziala. Wlosy rosna szybciej, a dowodem na to, ze to nie fotomorgana jest to, ze moje sporo rozjasniane wlosy maja znacznie wczesniej widoczne odrosty niz przed uzywaniem zestawu.

Kiedys moglam farbowac raz na miesiac - teraz musze czesciej. No ale zalezy mi by odrosly jak najszybciej po pewnej mocno niefortunnej wizycie u fryzjera.

Sam szampon jest wysokiej jakosci. Wlosy po nim sa szorstkie, bo on nie zawiera silikonow, za to juz po uzyciu odzywki z tej serii latwo sie rozczesuja. Ja jeszcze dodatkowo uzywam po jedwabiu farouk, aby je nawilzyc i wygladzic.

Zestaw nie ma zapachu, ma brzydkie opakowania, ktore w dodatku moga sie mylic (szampon i odzywka wyglada prawie tak samo). Ja jednak znalazlam sposob i opisalam butelki dodatkowo pisakiem. Mozna tez przelewac do innego opakowania jak ktos lubi.

W sumie obietnice sa spelnione. Produkt nie jest bez wad - przez jakis czas powstal mi lupiez - ale sam przeszedl, bo uzywalam zestawu mimo to.

Nie zauwazylam zwiekszonego wypadania, o czym czytam w recenzji ponizej. Wlosy tez nie sa finalnie szorstkie dzieki odzywce i jedwabiu. A rosna szybciej i o to chodzi.

Polecam.

Używam tego produktu od: poczatku kwietnia

nie polecam

Nisim Fast może i działa na porost, ale co z tego skoro osłabia włosy. Mi w ogole nie wypadały a gdy zaczełam stosowac nisim to na grzebieniu mam okropną ilość włosów.
Strasznie wysusza włosy. Nie kupię drugiego opakowania.

Kocham...i nienawidzę;)

Po raz kolejny stosuję zestaw Nisim Fast. Za każdym razem przyrost moich włosów jest znaczący, a to wszystko bez tracenia czasu na wcierki, mazidła i inne cuda. Kupuję - przyjeżdża - myję włosy - efekty postępują. Jest to mój ulubiony kosmetyk przyspieszający wzrost włosów. Trzeba być jednak przygotowanym na możliwe niedogodności, oczywiście to kwestia osobnicza. U mnie problemem jest:
- konsystencja. Zanim nałożę szampon Nisim, wolę umyc głowę innym szamponem, bo Nisim fajnie się pienił i trafiał do wszystkich zakamarków skóry głowy
- brak działania nawilżającego. Przy moich suchych włosach po Nisimie mam na głowie szopę. Żeby tego uniknąć muszę sprytnie operować odżywką Nisim - nakładam ją na skórę głowy, a na długość włosa nakładam inną, nawilżającą odżywkę.

Po dłuższym stosowaniu tego zestawu czuję się zmęczona i zapachem, i konsystencją, i szorstkością włosów, jaką powoduje. Jednak DZIAŁA, jak żaden inny kosmetyk, które stosowałam do tej pory i jestem pewna, że kiedyś znów do niego wrócę.

Używam tego produktu od:długo

słaby zestaw

Według mnie ten zestaw nie spełnia wymagań. Nie zauważyłam szybszego wzrostu włosów. Dodatkowo bardzo podrażnił mi skórę głowy (zawiera SLS), a włosy się po nim strasznie przetłuszczają. Myje wieczorem włosy i już pod wieczór są tłuste!! Ma też zalety, włosy są po nim miękkie, ale to tyle co zauważyłam z poytywów.

Używam tego produktu od:2 mc

Bardzo Dobry

Moim zdaniem swietny zestaw na porost włosów dla tych którzy nie mają czasu na wcierki olejki itd. Odkąd stosuje ten zestaw włosy dość sporo mi urosły jednak trochę bardziej mi się przetłuszczały. Pewnie dlatego ze odżywkę nakłada się na skórę głowy(zawiera 1 silikon łatwo zmywalny) jednak dla takiego efektu warto. Zestaw ma w miarę przyjemny zapach i wygodne opakowanie. Włosy po odżywce były miękkie i ładnie sie układały. Jedynym minusem jest cena 90 zł to sporo pieniędzy jak na taki zestaw + koszt przesyłki.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy z przerwami

Uuuuuwielbiam!

Uwielbiam ten zestaw :) z pewnością mój KWC!
Zapach ma uniwersalny, więc nie przeszkadza mi podczas mycia się (a było wiele takich, których odrzucały mnie i kręciły w nosie), dobrze się pieni (w sumie powinna być to wada, bo zawiera w sobie Sodium Laureth Sulfate...ale mnie on aż tak bardzo nie przeszkadza, da się go przeboleć;)). U mnie było widać efekty po trzech tygodniach. Mam krótkie włosy, dlatego je zauważyłam (i inni) po tak krótkim czasie.
Włosy stały się miękkie, lśniące...Cud, miód i orzeszki:)!
Cena jest wygórowana... Ale warta cacka ;).

Używam tego produktu od: 12 czerwca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

działa

Używałam Nisimu Fast (szampon i odżywka) przez ponad miesiąc. Maksymalne przyspieszenie wzrosu zaobserwowałam w ostatnim tygodniu stosowania. Rodzina i znajomi również byli zdziwieni jak szybko włosy "ruszyły". Sądząc po odrostach, włosy mogły urosnąć ok 2 cm/miesiąc.
Poza tym stwierdzam, że szampon znacząco wpłynął na ich kondycje. Były błyszczące, "sypkie", wyjątkowo gładkie. Już samo użycie szamponu sprawiało, że włosy wyglądały bardzo zdrowo.
Szamponu i odżywki używałam codziennie. Szampon stosowałam właściwie tylko na skórę głowy/masowałam/zostawiałam na ok 3 minuty/zmywałam i nakładałam odżywkę.
Mam problem z wypadającymi włosami - zestaw Fast ani nie zmniejszył, ani znacząco nie przyspieszył ilości gubionych włosów.
Z pewnością jeszcze raz kupię ten zestawUżywam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1(szampon + odżywka)