IsaDora, Velvet Touch (fluid do cery suchej/normalnej)

IsaDora, Velvet Touch (fluid do cery suchej/normalnej)

Podkład o lekkiej, kremowej konsystencji, dzięki której niezwykle lekko rozprowadza się na skórze.

Zapewnia skórze uczucie komfortu przez cały dzień.

Dzięki zawartości pigmentów otoczonych silikonem sprawia, że twarz staje się wyjątkowo gładka, a jej koloryt całkowicie się wyrównuje.

Umożliwia zróżnicowany stopień krycia: od średniego do pełnego.

Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Zawiera składniki nawilżające i regenerujące. Dla skóry normalnej, mieszanej i suchej.

moj nr 1 na lato!

Krem SPF 60 + Isadora Velvet Touch --- IDEALNIE zlewa sie odcieniem i kolorem z moja skora, ktora jest lekko opalona latem - uzywam odcienia sand beige. Na zime jest dla mnie lekko "przyciemny" i wtedy wygladam w nim mniej naturalnie, dlatego zmieniam podklad na inny, w ktorym odcien bardziej mi pasuje.

Konsystencja jest super, bo lekka a kryjaca i naprawde zlewajaca sie ze skora, latwo sie go rozprowadza i szybko, a co najwazniejsze: nie widac go na twarzy, nie podkresla porow i o to mi caly czas chodzi! Na czole sie jednak u mnie swieci mimo przypudrowania (nie mam suchej cery, a nie chce uzywac podkladow do tlustej, bo mi jednak nie sluza), wiec uzywam tam czegos innego, matujacego. Ale to nie szkodzi, rzadko kiedy moge znalezc podklad, ktory sie nadaje u mnie na cala twarz, wiec musze kombinowac...

Miodzio!

Długo szukałam czegoś do mojej suchutkiej skóry i w końcu trafiłam. Buźka jest nawilżona, ale się nie klei. Idealnie po nim rozprowadza się puder.
Dodam, ze mam naprawdę suchą skórę i ratuję ją także kremem Avene. Może to połączenie taje tak doskonały rezultat. Opakowanie też mi pasuje, bo nie lubię podkładów z pompką. Dla mnie najlepszy. Długo nie będę szukac nowego.

ilość zużytych opakowań: ...2

miekka kołderka

Zaczne od drobnej korekty, otoz w zgloszeniu podano cene 50złotych, podczas gdy w MArrionaud kosztuje ponad 70 to malenkie sprostowanie:D Bardzo odpowiada mi ten fluid, jest wlasnie miekki, delikatny, lekko sie rozprowadza i co wazne nie tworzy maski. Jest taki aksamitny. Uzywam go zarowno solo jak i z baza. Na czas wiosenno-zimowy gdy nie jestem zbrązowiona jest idealny, bo ciemniejsze odcienie niestety sa zbyt żółte jak dla mnie.

ilość zużytych opakowań: zuzyte jedno bedzie pewnie powtorka

dla mnie najlepszy

W końcu udalo mi sie wyszukać podkładu idealnego dla mnie.Mam skóre normalną, a ten podkład sprwadził sie idealnie. Dobrze kryje,ale nie wysusza skóry,rewelacyjnie sie rozprowadza nie tworzy maski i dośc dlugo utrzymuje sie na twarzy. Używam go na zaminę z hydralight tej firmy i oba są godne polecenia :)

Zawiodłam się...

Od dłuższego już czasu poszukuję podkładu do cery suchej i wreszcie za namową Wizażanek zakupiłam ten podkład w wersji mini, która aktualnie weszła na nasz rynek. I muszę powiedzieć, że dobrze zrobiłam nabywając tą zmniejszoną pojemność, bowiem podkład nie sprawdza się na mojej skórze.
Niby przeznaczony jest dla suchej skóry, ale mocno podkreśla przesuszone miejsca (czego nie robi np. Loreal, którego używałam wcześniej).
Możliwe, ze to "zasługa" żelu, który aktualnie używam do buźki, bo na moim "zimowym kremie" pod tym względem zachowuje się OK.
Kolejnym minusem jest zbyt mała wydajność - na gąbeczkę muszę nałożyć dużo więcej (niż przy Lorealu) tego specyfiku aby pokryć całą twarz. Dodatkowo odnoszę wrażenie, że jest dość tępy w nakładaniu, nie ma dobrego "poślizgu" i jest za suchy. Nie podchodzi mi zupełnie. Nie wiem dlaczego producent przeznacza go dla suchej skóry ?
Jedynym plusem jest to, że ładnie wyrównuje koloryt skóry i nie tworzy maski. Ładne kolorki, nawet ja - bledziuch totalny wybrałam coś dla siebie.

jak dla mnie super

jest to pierwszy podklad, ktory jest idealny dla mojej cery. ladnie sie rozprowadza, delikatnie kryje, nie wysusza. twarz po nim jest gladka i zmatowiona. nie mam zastrzezen takze co do jego trwalosci. uzywam najjasniejszego odcienia, ktory jest idealny, nie widac ze mam cokolwiek na twarzy :)

Dosyć dobry

Dobra jakość. Nie kryje może zbyt dobrze, ale jak na moje potrzeby wystarcza. Dobrze sie rozprowadza, ładnie pachnie, kolorek łatwo dobrać. Nie tworzy maski, na mojej twarzy utrzymywał się ok. 6-7 godzin.

dobry

kosmetyk godny polecenia,dobrze się rozprowadza,miły zapach ,cena również nie przeraża,warto spróbować[zresztą większość produktów tej firmy godna jest polecenia],odcień też nie trudno dobrać.