Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych cellulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.
- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

na rozstępy, antycellulitowe, ujędrniające, wyszczuplające, nawilżające
w tubie
lekkie
żel
serum
zapachowa
z defektami

Takie 3-

Niby działa skóra jest gładka i napieta, ale używanie tego serum to koszmar. Przy pierwszym użyciu poparzyłam sie po peelingu posmarowałąm sie tym serum i musiaam szybko iśc pod prysznic z zimna woda skóra stała sie czerwona i nie moglam tego wytzrymac a nie jestem wrażliwa. Teraz kiedy wiem ze trzeba uzyc go odrobinke jest troszke lepiej ale po wsarowaniu wq ciało strasznie pala mnie dłonie i skóra na bokach palców. Nie kupie juz tego serum. Zauważyłam że mam na łydkach przy kolanie dużo pajączków i myśle ze to od tego balsamu pomimo ze łydek nim nie smaruje. Totalna masakra. Te dwie gwiazdki tylko za to że w miare dzialatzn ujędrnia nie usówa cellulitu. Używam tego produktu od:miesiaca

brrrr...

zakupiłam to serum miesiąc temu sugerując sie opiniami forumowiczek,dotyczących również innych produktów antycellulitowych Eveline.Wybrałam akurat to serum,głównie ze względu na to ,że podobno bardzo rozgrzewa,a że jestem okropnym zmarzluchem,to pomyślałam,że przy okazji zwalczania cellulitu troche się rozgrzeję:)A tu sie okazało ,że w moim przypadku stało sie zupełnie odwrotnie.Po nałożeniu i wmasowaniu czułam okropne zimno w nogi,dosłownie nie mogłam sie rozgrzać,szczególnie uciążliwe to było przed spaniem.W dzień to jeszcze jak cie mogę:),owijałam folią nogi i tak z tym chodziłam ,lecz mimo to i tak mi było zimno.Może powodem jest to,że jestem bardzo szczupła i nie mam jako takiego tłuszczu do spalania tylko średnio rozwinięty cellulit?Poza tym powiększyła sie ilośc popękanych naczynek,nie zauważyłam też jakiegoś ujędrnienia a wręcz chyba nawet gorzej.Ta niska ocena jest bardzo subiektywna i podyktowana tym,że na mnie on po prostu nie działa tak jak "powinien". Za "plus" moge mu dodać,ze dobrze sie wchłania i wygładza skórę.

dla mało wrażliwej skóry

Moim zdaniem działa, fajnie się wchłania ale ma jeden duży minus...przynajmniej dla mnie. Po jego stosowaniu zauważyłam na udach całe mnóstwo popękanych naczynek :(
Wcześniej uważałam, że mam dość wytrzymałą skórę, więc nie przejęłam się ostrzeżeniem (które nawiasem mówiąc zauważyłam dopiero ostatnio ;)). Radzę więc uważać, bo teraz nie mam pomysłu jak się ich pozbyć :/

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Bardzo dobry produkt

Kupiłam ten produkt ze względu na niską cenę i bardzo zachęcającą reklamę. I już po pierwszym użyciu odkryłam masochistyczną przyjemnośc płynącą z jego stosowania :D wprawdzie w ciepłe dni efekt rozgrzewający może działac na nerwy, ale da się to znieśc. Powalającego efektu antycellulitowego nie zaobserwowałam, za to skóra zrobiła się jędrniejsza, a rozstępy (nawet te głębokie) stały się niewidoczne. Na spektakularne wyszczuplenie chyba za wcześnie, ale pokładam w nim duże nadzieje :) co do konsystencji, nie mogę się doczepic, bo nie mam problemu z nakładaniem, cena też jak najbardziej ok. Minusem jest to, że podejrzanie szybko się kończy :)polecam nakładac po masażu gąbką antycellulitową, wrażenia niezapomniane :D

Ilość zużytych opakowań:2,5

Bez rewelacji

Kupiłam kosmetyk 3 tygodnie temu, na szczęście w promocji. mając sentyment do doskonale działającego Lipostop również z tej firmy, myślałam,że ten żel będzie również bardzo dobry, Ale rozczarował mnie.
Na początku plusy:
- wygładza skórę, która jest bardzo gładka :)efekt krótkotrwały, ale bardzo przyjemny
- szybko się wchłania
Więcej jest minusów...
- nie pomaga w zwalczaniu cellulitu
- efekt rozgrzewania jest różny, czasami go wcale nie czułam. Rozgrzewanie odczuwalne było po wieczornej kąpieli, a rano przed pracą jak nałożyłam żel, to żadnego grzania nie czułam
- talia osy- reklama
Jeżeli ktoś chce wygładzić skórę to będzie zadowolony. Reszty u mnie nie robi. Nie polecam

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1-y

szału nie ma

Nie liczyłam na cud kupując ten produkt bo wiadomo że cm nie znikną same,trzeba trochę wysiłku w to włożyć:)
Zaczynając od plusów:
ujędrnia i wygładza skórę
po 3 tygodniach zauważyłam że moje ,,boczki\ się zmniejszyły ale bez szału ;)
w miarę wydajny
i w sumie na tym kończą się plusy.Nie zauważyłam żadnych efektów związanych z podniesieniem pośladków ,a szkoda.no i to gorąco przez pierwsze 5 dni nie mogłam wytrzymać,ale teraz już wcale tego nie czuje.:)

Używam tego produktu od:3tygodni

przereklamowany

Konsystencja dość gęsta,zapach nie za bardzo przyjemny.Efekt rozgrzewający bardzo silny,skóra mocno piecze dlatego osoby posiadające skórę wrażliwą mogą sobie zrobić nim ::krzywdę::.Ujędrnia ale nie odejmuje obiecanych centymetrów w pasie.Cena przystępna