Braun, Suszarka SPI 2000 DF Satin Hair Colour

Braun, Suszarka SPI 2000 DF Satin Hair Colour

ceneo

Urządzenie łączy w sobie siłę oraz delikatność, dzięki technologii ochrony koloru, czyli kontrolowania odpowiedniego przepływu ciepłego powietrza. System zapobiega powstawaniu tzw. gorących punktów w czasie suszenia, a tym samym redukuje negatywne skutki gorącej stylizacji, niebezpiecznej szczególnie dla farbowanych włosów. Suszarka posiada także unikalną nakładkę chroniącą kolor. Jej wyjątkowość polega na tym, że miesza chłodne powietrze, przepływające przez suszarkę z gorącym, generowanym przez jej silnik. Włosy są szybciej chłodzone, a uszkodzenia spowodowane zbyt gorącym podmuchem eliminowane. W rezultacie suszarka BRAUN Satin Hair Colour idealnie suszy, a nie wysusza. Dodatkowo, aby stylizacja była skuteczna, urządzenie posiada regulowane 3 stopnie ciepłego i 2 zimnego nawiewu oraz funkcję szybkiego wyrzutu zimnego powietrza dla utrwalenia efektu stylizacji.

Dane Techniczne:
- jonizacja
- zimny nadmuch.

Cudna !!!

Fantastyczna suszarka
włosy cudowne błyszczące niespodziewałam się takiego efektu, a jednak jest. Zachwyciała mnie funkcja Ionic nie wiem czy to zwykła joanizacja czy z jakims dodatkiem, ale włosy wyglądają na zdrowe ( mam inną z jonaizacją i nie ma tego efektu ) jedyny misus jest za duża i trochę ciężka, może da się przyzwyczaić do tej wielkości. Gorąco polecam zakup tego produktu napewno wart sojej ceny Używam tego produktu od:1m

dla mnie bomba!

W suszarce tak naprawdę znalazłam tylko jeden minus, tak jak zauważyła przedmówczyni;) jest troszkę za duża, ale tłumaczę to sobie tym, że w mniejszej suszarce nie dałoby się upchnąć tylu dobrodziejstw technologicznych.
Funkcje które posiada suszarka:
+ jonizacja (dla mnie rewelacja, bo włosy naprawdę lśnią!)
+ szybki dostęp do przycisku strumienia zimnego powietrza (użyty na koniec fryzury ładnie utrwala kosmyki)
+ możliwość regulacji temperatury suszenia
+ moc suszarki jest naprawdę powalająca! najbardziej chłonne włosy (jakie niestety posiadam) suszy w kilka (a nie kilkadziesiąt) minut

Ogólnie rzecz biorąc-naprawdę rzecz godna polecenia!

Używam tego produktu od:miesiąca

idealna suszarka

Plusy :
- super designe, nawprawdę elegancka suszarka idealna na prezent
- duża ilość nakładek
- funkcja jonizacji naprawdę działa - włosy nie puszą się ani nie elektryzują
- duża ilość ustawień nawiewu i temperatury
- suszarka błyskawicznie suszy, mam długie i gęste włosy a jej zajmuje ich wysuszenie kilka minut
- nie niszczy włosów co przy częstym suszeniu jest bardzo istotne
- wygodny kabel z uchwytem

minusy
-trochę duża i cieżka, czasem przydaj sie pomocna dłoń przy stylizacji

Edycja :)
Chciałam tylko dodać, że po prawie roku odkąd używam posiadam ta suszarkę to wszystko z nią dalej w porządku. Nie stało się z nią nic złego, wygląda wciąż jak nowa mimo częstego użytkowania. Po prostu porządny i wytrzymały produkt.

Ilość zużytych opakowań: nie dotyczny

Bardzo dobra.

Moja wygrana w konkursie na wizażu :)

Plusy:
-świetny nowoczesny wyglad
-jonizacja
-nakładki
-nawiew ciepłego i zimnego powietrza które razem sie mieszaja
-włosy po wysuszeniu nie są przesuszone
-silny nawiew
-w czasie jonizacji włacza sie zielone światło co nadaje jej naprawde kosmiczny wygląd ;)

Minusy:
-znalazłam jeden: jak dla mnie suszarka jest za duza i za cieżka,po paru minutach jej trzymania przy suszeniu bolą mnie ręce,mniejsza bylaby wygodniesza.

Podsumowując-bardzo dobra suszarka która myślę że posłuży mi długie lata.Bardzo istotne jest takze to ze nie niszczy tak włosów prz suszeniu.

Używam tego produktu od:2 tygod.

świetna

Bardzo dobra suszarka, plusy za:
+ estetyczny, niemal futurystyczny wygląd,
+ niezawodne działanie,
+ jonizacja (automatyczna, nie trzeba uruchamiać funkcji),
+ ochrona włosów farbowanych (funkcja generuje najwyższą możliwą dla zdrowych włosów temperaturę),
+ długi kabel i uchwyt na powieszenie.

Dzięki suszarce włosy są miękkie, przyjemne w dotyku, nie wysuszają się i kolor faktycznie nie bladnie. Nie ma efektu przetłuszczania włosów. Polecam dla każdej "farbowanej" Wizażystki i nie tylko :)
Nie kupię następnej, gdyż mam nadzieję, że ta będzie służyć mi na lata :)

Używam tego produktu od: grudnia zeszłego roku