Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i aloesem

Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i aloesem

Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, pieczenie spowodowane zabiegami kosmetycznymi takimi jak demakijaż czy henna. Przynosi ulgę i powoduje ustąpienie uczucia tzw. "ciężkich powiek" charakterystycznego dla zmęczonych oczu.

Mały koszmar

Krem kupiłam niedawno i chciałam poczekać z recenzją ale niestety krem nie dał mi szansy;) Wbrew zapewnieniom producenta krem nie łagodzi podrażnień i pieczenia. Wręcz odwrotenie. U mnie, już po pierwszej aplikacji skóra piekła, oczy łzawiły i swędziały. Myślałam, że to wypadek przy pracy ale powtarzało się to po każdym posmarowniu. Poza tym pozostawia lepiący film. Na szczęście krem niedrogi i wyrzucenie go do kosza nie będzie bolesne.

Ilość zużytych opakowań: odrobina 1

?wietny

Co? niesamowitego.
Nigdy nie u?ywa?am ?eli,ale postanowi?am spróbowa?.
By?am pewna,?e ca?e oczy b?d? mi si? klei?,bo jestem przeczulona na tym punkcie,a tu wsmarowuj? ?el i nic nie czu?.Zupe?nie.Wch?ania si? b?yskawicznie,tak?e po 2 minutach mo?na spokojnie robi? makija?.Idealny dla wiecznie spó?nionych!Polecam

U?ywam tego produktu od:m-ca
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie 1

SUPER *****

Jest wspaniały. Naskórek wokół oczu przestał mi się złuszczać, wspaniale nawilża skórę oraz daje przyjemne uczucie lekkiego chłodu. wieczorem na moje zmeczone oczka jest niczym kojący balsam. Szybko sie wchłania, nie podrażnia. Jest bardzo tani :):):) Polecam ten na noc a rano z babką lancetowatą :):):)

najgorszy

Najgorszy z całej serii. Konsystencja gęstego żelu, dobrze się nabiera i rozprowadza. Mało higieniczne opakowanie, lepsza byłaby tubka. Dobrze się wchłania, nie wałkuje się. Trzymany w lodówce lekko chłodzi. Jednak nic poza tym nie daje. Nie łagodzi, nie uspokaja, nie usuwa uczucia zmęczenia. W dodatku przy pierwszych aplikacjach lekko szczypie. Pomyślałabym, że sama sobie jestem winna, bo jest do używania na oczy podrażnione kosmetykami, a ja chciałam go używać na zmęczone praca przy komputerze, jednak skoro na początku szczypie, to na podrażnienia też by raczej nie pomógł.

zdecydowanie NIE

Zachęcona ceną kupiłam - i nie kupię więcej bo nie warto...Krem jest ciężki,nie wchłania się, dziwnie pachnie - działania nie zauważyłam (jakiegokolwiek) no moze oprócz tego że skóra pod oczami się strasznie kleiła...Porównując do kremu z arniką tej samej firmy(który też jest nie za bardzo) - nie zasługuje nawet na ten jeden punkt...

rewelacyjny

To kolejny żelik z Flos-Leku, który przekonuje do siebie dosłownie po kilku zastosowaniach. Jakies kosmetyki podrażniły mi górne powieki - skóra pomarszczyła się i zaczęła łuszczyć, powstały czerowne plamy. Gdy arsenał aktualnie używanych kosmetyków pod oczy nie pomógł, przypomniałam sobie o Flos-Leku - i skutek był prawie natychmiastowy - po parokrotnej aplikacji (w tym na noc) ustąpiło zaczerwienienie i złuszczenie, skóra stopniowo wygładziła się. Przy okazji odkryłam, że jest to najskuteczniejszy środek na opuchnięcia wokół oczu. No i do tego ta cena - polecam gorąco!