Nivea, Summer Beauty Smooth Legs (Balsam brązujący `Gładkie nogi`)

Nivea, Summer Beauty Smooth Legs (Balsam brązujący `Gładkie nogi`)

Stworzone specjalnie dla potrzeb jasnej oraz ciemnej karnacji, balsamy Summer Beauty zapewniają skórze naturalną i równomierną opaleniznę oraz widoczny efekt powolnego odrastania włosków na nogach. Po około 5 dniach stosowania skóra nabiera pięknego, wakacyjnego wyglądu.

Nowa formuła, wzbogacona substancją delikatnie opalającą oraz olejkiem z pestek winogron i ekstraktem z Gingko:
- stopniowo tworzy naturalną
i równomierną opaleniznę,
- spowolnia odrastanie włosków,
- intensywnie nawilża skórę przez cały dzień.

nie

Jeżeli chodzi o balsamy brązujące to próbowałam większość dostępnych w drogeriach. Mam bardzo jasną karnacje, ciężko mi się opalić, ale w tym wypadku odpadały i balsamy. Albo sztuczna żółta opalenizna, albo masakryczne smugi nawet gdy próbowałam równomiernie wmasować.

Ten Nivea jest inny. Mam wersje jaśniejszą i już po kilku dniach moje nogi zabarwiły się na lekko brązowy, naturalny kolor
+ nie wysusza
+ może rzeczywiście troszkę opóźnia porost włosków.

Edit
- jednak żółty :(
- śmierdzi

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Przydatna nowość

Brązujący balsam do nóg, rzadsza depilacja...brzmi jak dziwny, nikomu nie potrzebny wynalazek..a jednak- przyjemna niespodzianka.
Stał się moim nowym "must have".
Nogi wyglądają naprawdę dobrze. Nad innymi balsamami brązującymi ma niebywałą przewagę- nie pachnę po nim jak pieczony kurczak, zapach jest miły i łagodny. Nawilża skórę, staje się przyjemna w dotyku. Co do depilacji...do tej pory musiałam poświęcać jej znacznie więcej czasu, aby mieć idealnie gładki nogi. Teraz przestała być moim problemem.
Ale żeby nie było tak idealnie, balsam pozostawia smugi, więc trzeba zatroszczyć się również o częste pilingi i zwrócić uwagę na równomierne nakładanie.

Mam wersję dla ciemnej karnacji, którą polecam, bo lubię natychmiastowe rezultaty. Już po 2-3 zastosowaniach mam nogi, których nie wstydzę się pokazywać w letnich sukienkach:)

przyjemniaczek

Szukałam kremu - balsamu , który nie będzie mnie podrażniał po depilacji. W drogerii chwyciłam coś na chybił- trafił i jestem pozytywnie zaskoczona. Balsam świetnie nawilża, zapach jest niesamowicie przyjemny, włoski faktycznie odrastają wolniej no i najważniejsze równomiernie pokrywa opalenizną. Zawsze miałam problem z samoopalaczami bo wychodziły mi smugi a tutaj wszystko idealnie pokryte. Używam balsamu do jasnej karnacji i mimo, że nie smaruję nóg codziennie już po pierwszym razie widać jasną, równą i delikatną opaleniznę. Używam tego produktu od:1 miesiąc