Ziaja, Med, Kuracja Drenująca, Żel pod oczy przeciw obrzękom

Średnia ocena: 4.86/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Lekka, żelowa konsystencja, nie zawiera kompozycji zapachowych. Ogranicza ryzyko migracji składników produktu do worka spojówkowego.Usprawnia drenaż limfatyczny, poprawia mikrocyrkulację w naczyniach kapilarnych. Zapobiega zatrzymywaniu wody w skórze i powstawania "worków pod oczami". Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Zapewnia przyjemne uczucie chłodu.

żel
kremy pod oczy

nie radzi sobie kompletnie

Niestety, ten żel nie radzi sobie z obrzękami kompletnie. Lubię wszelkiego rodzaju żele, ale ten to porażka. Nie zauważyłam żadnego działania.

Hm, system mówi, że za mało napisałam, ale nie wiem, jak jeszcze napisać, że żel nie redukuje obrzęków w najmniejszym stopniu. ;) Mam wrażenie, że to w ogóle sam żel fizjologiczny bez żadnych specjalnych składników.

dla świadomych użytkowników:)

żele na opuchliznę mają to do siebie że mogą trochę szczypać w oczy nawet jeśli się do nich nie dostaną. ważne jest to żeby wykonywać odpowiednio drenaż wokół oka wtedy efekty będą świetne:) on nie zadziała tak sam po prostu po nałożeniu. ziaja nie zawiodła mnie po raz kolejny:) polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Nie wiem, co o nim sądzić

Cienie i worki pod oczami są moim utrapieniem od zawsze. Nie mogę ich zamaskować żadnym korektorem, nawet PanStickiem Max Factora, po prostu przebijają i już. W aptece polecono mi ten krem, zachwalając, że innym pomógł "już na drugi dzień" i że 10 zł to żaden wydatek. Oczywiście, nie majątek. Krem nie działa, lekko nawilża okolice wokół oczu. Mimo obietnic producenta nie eliminuje ani obrzęku, ani cieni. Nawet ich nie spłyca. Nic.
Ale jest dla mnie rzecz jeszcze gorsza. Minutę po nałożeniu tego żelu, oczy zaczynają mnie piec i szczypać. Nie wiem, dlaczego produkt apteczny aż tak działa na moje oczy, które nie są ani wrażliwe, ani uczulona na nic nie jestem. Nie ma też możliwości, żebym niechcący wlała sobie ten krem do oka. Moje oczy reagują tak, jakbym sobie na powieki nałożyła spirytus albo inny mocny alkohol. Daję dwie i pół gwiazdki za nawilżenie, a może krem się kiedyś "namyśli" i zacznie spełniać swoją funkcję. Wielki zawód na Ziai, bo ich produkty lubię.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

przeciw obrzękom?

Ta jasne.
Może lekko usuwa wory i tym podobne. Lekko usuwa, co ja gadam? Po prostu może stają się trochę mniej widoczne, ale bez żadnych cudów.
Miałam już lepsze żele pod oczy, niestety ten nie spełnił moich oczekiwań.
Nie kupię ponownie.
Miejsce zakupu: Super-Pharm

Na 3 +

Po miesiącu stosowania mogę powiedzieć, że to lekki, dobrze wchłaniający się żel,wydajny i za niewielkie pieniądze, apteczny (dla mnie to ważne).
Nie zauważyłam,aby coś zrobił z moimi cieniami, za to troszkę zmniejszył opuchliznę po nieprzespanej nocy. Gdy się przesadzi z ilością, potrafi bardzo szczypać. Nie wiem czy kupię ponownie, dla mnie troszeczkę za agresywny, pracuję dużo przed komputerem i potrzebuję czegoś co będzie super nawilżać, koić, zmniejszy cienie i prewencyjnie na pierwsze zmarszczki, których się w pracy dorobiłam. Nadal szukam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

na opuchliznę nie pomaga

Nie pomógł mi wystarczająco na opuchliznę, żeby można było mówic o jakichś efektach, ale podpuchniętę oczy mam od dzieciństwa i nie mam pojęcie czy to się kiedyś zmieni, może taka moja uroda ;)
W dobrym stopniu nawilża skórę, chociaż mam wrażliwą cerę - nie podrażnił. Oczy nie szczypią, nie są zbyt zaczerwienione.
Oczywiście plus za niską cenę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

ok

Mam dopiero 21 lat, ale cerę naczynkową, więc mam opuchnięte oczy i cienie. Produkt poleciła mi farmaceutka, wzięłam na spróbowanie, bo kosmetyki tej firmy są tanie i w sumie nic nie ryzykowałam... Efekt był dobry do 3 dni, ale potem jakby przestał na mnie działać... W sumie to działa, ale jak nakładam make-up to po godzinie opuchlizna wraca. Nie wiem - może dlatego, że dużo czasu spędzam przy komputerze? No, ale ten krem robi u mnie cokolwiek, jako jeden z niewielu (większość to pieniądze wyrzucone w błoto...), więc polecam. Dla osób z podobnym problemem polecam żel z kofeiną w roll-onie Garniera, efekty po ok.tygodniu, ale im dłużej go używam, tym lepiej dla mojej skóry.

Używam tego produktu od:miesiąca

niespodziewany

fajny! skromny i niepozorny, zuzyty do ostatniej kropli (co u mnie nie jest normą) nie jest spektakularny, ale nie jest gorszy od wysokopołkowców- pod względem składu, działania i ceny jak najbardziej do polecenia

Używam tego produktu od: 1 rok

świetny

Skromny i tani, działa znakomicie! robi to co powinien - drenuje, usuwa wory pod oczami, a przy tym nie skleja ze sobą zmarszczek w straszne zaprasowanki i nie klei się przez 2 godziny, nadaje się pod makijaż i ładnie się wchłania.
Dla mnie to odkrycie roku! Od lat używam tego typu żeli na opuchlizny i jakość tego żelu jest porównywalna z 10-krotnie droższymi innych, aptecznych marek

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Najlepszy z tanich

Bardzo dobry żelik. Pomaga mi zwalczyć poranną opuchliznę. Nie zauważyłam czy zmniejsza zmarszczki itp ale napewno działa kojąco na skórę i lubie go używać. Dobrze się wchłania. Nie używałam pod makijaż więc nie oceniam. Bardzo wydajny. Bezzapachowy. Przezroczysty żel. Być może odczuwalny "szczypiący" dla osób nieprzyzwyczajonych do antyopuchliznowych kremów. Ja chyba jestem już uodporniona bo nic nie odczuwam po aplikacji. Lepszy od Flos leków razem wziętych. Polecam

Używam tego produktu od:2 tyg

Działa, ale szczypie

Opakowanie: Minimalistyczne, higieniczne i wygodne. Nie mam zastrzeżeń.

Konsystencja i zapach: Bezwonny, przezroczysty, lekki żel. Błyskawicznie się wchłania.

Działanie: Robi to co powinien - zmniejsza obrzęki i opuchliznę. W kilka minut można pożegnać spędzające sen z powiek wory pod oczami. Jest tylko jeden minus, ze względu na swoje silnie drenujące właściwości pochodna hespedryny lekko szczypie tuż po aplikacji. Stąd staram się używać tego żelu doraźnie, w przypadku opuchlizny, zwykle używając czegoś delikatnego i nawilżającego pod oczy.

Dostępność: Apteki i sklepy firmowe Ziai.

bardzo skuteczny i tani :)

Żel jest bezwonny, bezbarwny. Jest to produkt zaskakująco dobry! Cena jest bezkonkurencyjna. Żel jest skuteczny już przy pierwszym użyciu. Stosuję go tylko na noc i to wystarcza. Jest bardzo wydajny. Opakowanie "ziajowe", skromne :) Ale kto lubi tę markę, ten się nie czepia :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy