L´Oreal Professionnel, Volume Expand, Mineral CA (Spray unoszący nasadę włosów cienkich i delikatnych)

Innowacyjna gama kosmetyków z technologią Mineral CA wzbogaconą mineralnym wapniem, nadająca objętość włosom cienkim i pozbawionym sprężystości. Dostarcza włosom budulca i odbija je u nasady. Nadaje długotrwałą objętość.
Sprężyste i lekkie, włosy nabierają objętości.
Zapach cytrusowy.

Super!

Kupiłam spray zachęcona opiniami, i nie zawiodłam się :) Mam cienkie włosy, łatwo się je układa ale zawsze efekt był taki sam czyli: oklapnięte włosy i nie najlepszy wygląd. Po użyciu sprayu włosy są bardzo leciutkie i puszyste co daje im większą objętość jak zapewnia producent. Spray ślicznie pachnie, a włoski po nim wyglądają na zdrowe. Nie liczyłam na jakiś super "push-up" ale efekt jest zadawalający. Polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

DObry

Po opiniach z wizazu spodziewałam się, że bedzie lepsze. Tym bardziej ze maska z tej samej serii jest super.
Fakt włosy wogole nie są sklejone ani obciązone, są bardziej lekkie i puszyste, rzeczywiście nie są oklapniete a lekko odbite od skóry głowy.
Spray ułatwia rozczesywanie.
Jednak efekt w porównaniu do ceny troche marny.

Używam tego produktu od:1 mc

działa

wlosy mam cienkie, delikatne i nieco klapniete, nie za bardzo wierzylam w to ze ten spray moze zdzialac takie cuda, troche podobnie dzialajacych kosmetykow juz przetestowalam i za kazdym razem pojawialo sie rozczarowanie a tu prosze dla odmiany mila niespodzianka :) ten spray dziala dziala dziala :) uzywam go tak jak jest napisane na opakowaniu czyli pryskam nasade mokrych wlosow, rozczesuje i susze suszarka, efekt naprawde zaskakuje, wlosy sa super odbite ale nie sztywne, preparat nie wzmaga przetluszczania, ladnie pachnie

Używam tego produktu od:pare uzyc
Ilość zużytych opakowań:zaczelam pierwsze

genialny!

Kiedy kupiłam ten spray podchodziłam do niego z dystansem, bo nie spodziewałam się, że jakikolwiek kosmetyk jest w stanie tak po prostu unieść nasadę włosów (trochę ich było na mojej półce), ale zaryzykowałam i muszę przyznać, że byłam w szoku, gdy użyłam go pierwszy raz! On na prawdę działa! Włosy uniesione jakbym suszyła na grubą szczotkę, w dodatku piękny zapach (kojarzy mi się z dzieciństwem, nie wiem czemu:P).
Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie