Schwarzkopf Gliss Kur, Asia Straight, Balsam do włosów

Schwarzkopf Gliss Kur, Asia Straight, Balsam do włosów

Kosmetyki Gliss Kur Asia Straight zawierają dodatek cennych, orientalnych składników - stosowanego w medycynie tradycyjnej, nawilżającego mleczka bambusowego oraz ekstraktu z orchidei o działaniu nawilżającym i wygładzającym. Natomiast owocowo - kwiatowa kompozycja zapachowa, łącząca nuty melona, białej róży, fiołków, drzewa sandałowego, wanilii, drzewa cedrowego i piżma, podkreśla harmonię, elegancję i wysublimowane kobiece piękno.
Linia Gliss Kur Asia Straight dzięki systemowi regeneracji komórek, działa nie tylko na zewnętrzną powierzchnię włosów, ale także na ich strukturę wewnętrzną.
Za sprawą pozyskiwanych z owczej wełny protein keratyny (identycznych jak te występujące we włosach), kosmetyki Gliss Kur przenikają w głąb włosa, regenerując jego strukturę i wzmacniając go dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Włosy stają się elastyczne i są chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych - takich jak ciepło suszarek czy promienie słoneczne. Z kolei zawarte w formule dodatnio naładowane cząsteczki, rozpoznają ujemnie naładowane, zniszczone fragmenty zewnętrznej powierzchni włosa i wypełniają je, neutralizując ubytki.

kiepski

Niestety, z całej gamy produktów Gliss Kur ten jest chyba najsłabszy.. Plusy to ładny zapach i odżywienie włosów. Ale minusów jest znacznie więcej:
- nadmiernie obciąża włosy
- następnego dnia są już mocno przetłuszczone (a zwykle myję co 3 dni)
- efekt prostowania bardzo słaby
- włosy są matowe, nie błyszczą (jak po innych odżywkach).
Nie polecam. Na pewno więcej nie kupię.

słaby

hm, jakość adekwatna do ceny. miałam nadzieję, że ten balsam sprawi że moje włosy będą się lepiej układały, ponieważ delikatnie się kręcą i niestety nie mogę ich nigdy ujarzmić bez użycia prostownicy, a nie chcę już ich niszczyć pod wpływem wysokiej temperatury. no ale do rzeczy:
plusy:
+cena
+ładny zapach
minusy:
-absolutnie nie zauważyłam żadnego wygładzenia czy też wyprostowania włosów. wręcz przeciwnie-miałam wrażenie że bardziej się puszą
-po użuciu odżywki bez suszenia włosów (prawie nigdy nie używam suszarki, ponieważ gdyby do prostownicy i farby do włosów miała dojść jeszcze suszarka, to bym pewnie nie miała już połowy moich włosów xd) włosy są nieprzyjemne w dotyku, wysuszone, po prostu siano!
ale każdemu pasuje coś innego. za taką cenę można wypróbować, jednakże cudów nie ma.
jedną gwiazdkę daję za cenę i zapach :)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Średni...

Kupiłam go razem z szamponem. Na początku byłam z tego duetu zadowolona. Włosy były naprawdę wygładzone, z połyskiem i nawet trochę jakby prostsze...Ale z czasem przestało działac. Teraz po umyciu mam siano, a na drugi dzień wyglądają strasznie tłusto. Nie nakładam go zbyt dużo, a jednak koszmarnie obciąża. Cóż, miłe złego początki;/

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Niezły

Włosy po tej odżywce są świetne w dotyku, czuć, że są mocniejsze. Lecz nie ma żadnego efektu prostującego. No może jak ktoś ma mocno kręcone włosy to wyjdą z tego fale, ale wątpie.
Odżywka lekko obciąża włosy, więc nie można jej dużo nakładać.

Używałam tego produktu :rok temu

i tak i nie

W sumie z balsamu byłam zadowolona bo wygładza włosy (a to jego główne zadanie), ładnie pachnie, dość wydajny, tani(kupiłam w promocji z szamponem za ok.10zł). No ale nie skuszę się raczej na niego bo podrażniał skórę mojej głowy(szampon z resztą też). Gdybym miała długie włosy pewnie stosowałabym go od połowy głowy:) Sumując kosmetyk godny polecenia ale niekoniecznie dla mnie:( a szkoda

Używam tego produktu od:2 m-cy

Niezły produkt (na pewno lepszy od szamponu z tej serii)...odżywia włosy ,są po nim miłe w dotyku i mniej się puszą.

Ma bardzo ładne opakowanie oraz miły zapach ;] Cena również nie jest wygórowana

Jednak nie kupię go więcej poonieważ lubie próbować inne kosmetyki a ten zdecydowanie nie jest idealny ;(

Używam tego produktu od:2 msc

świetny

kupiłam ten kosmetyk kiedyś przez przypadek. był tani to sobie pomyslałam, że co mi szkodzi ;) Jego działanie zdziwiło mnie i to nieźle;) Miałam włosy puszące się, zawsze na głowie stała mi szopa.... Po zastosowaniu balsamu włosy były gładkie i ładne. Mam włosy przetłuszczające się ale ten kosmetyk nie sprawia że przetłuszczają się jeszcze bardziej xD ogólnie jestem zadowolona;) jedyne co mi się nie podoba, to to że są trochę przyklapnięte. ale tylko troche, więc da się wytrzymać ;p

Używam tego produktu od:pół roku z przerwami

strata pieniędzy

Kupiłam ten produkt wraz z szamponem z myślą o delikatnym wygładzeniu włosów, tak, aby po umyciu nie puszyły się i nie wywijały w różne strony, mam włosy proste, tak jak wspominałam czasami na wilgoci mogą się delikatnie wywijać.
Kosmetyk nie zrobił z moimi włosami absolutnie nic, nie wygładził ich w żaden sposób, nie zauważyłam też innych właściwości pielęgnacyjnych, dla mnie to pieniądze totalnie wyrzucone w błoto. Nie polecam.

Używam tego produktu od: maja 2009

Słaby

Skuszona reklamą, opisem na opakowaniu i poniekąd Waszymi nie najgorszymi recenzjami, zakupiłam ten balsam i jestem bardzo niezadowolona. Moim zdaniem jest bardzo słaby, żeby nie powiedzieć beznadziejny.

Już przy nakładaniu miałam wrażenie, że skleja i usztywnia mi włosy, a dawałam go malutko.

Nie liczyłam na super efekty, ale w życiu nie spodziewałabym się, że zrobi mi z włosami takie coś. Po wysuszeniu (bo tak kazali ;p), moje włosy były okropne! Suche, twarde, napuszone, siano! Naprawdę straszne. Rano musiałam znowu myć włosy, bo z takim czymś na głowie nie dało się wytrzymać.

Dla mnie okropny, odradzam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: początek 1

świetny zapach

Dałam tylko 3*, ponieważ producent obiecuje gładką fryzurę i takie tam inne bajery, co jest oczywiscie bajeczką. Jednak pomijając ten fakt balsam jest naprawdę fajny. Nawilża włosy, wygładza ich strukturę, oczywiście wewnętrzną, bo o prostowaniu to nawet nie ma co marzyc ;P Wlosy są gładsze, bardziej lsniące, jednak kosmetyk może obciążac włosy. Największym plusem jest zapach.. :D zresztą chyba glownie dla niego kupuję ten balsam

Używam tego produktu od: kiedy go wprowadzono
Ilość zużytych opakowań:wiele

W porządku

Balsam bardzo miło mnie zaskoczył:). Włosy są po nim po prostu piękne i moich przetłuszczających się włosów nie obciąża w ogóle jak większość specyfików. Uważam że mógłby być lepszy ponieważ w sumie to nie poprawił kondycji moich farbowanych włosów zbytnio. Ma bardzo fajną konsystencję, w przeciwieństwie do produktów LOreal nie jest wodnisty no i ten śliczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

cudowna

Razem z szamponem zdziałał wiele na moich włosach. Przy spłukiwaniu czuć, że włosy są śliskie i rozplątane. Pięknie pachnie i na prawdę działa. Nie wieże, że jakiś kosmetyk wyprostuje włosy, ale może to bardzo ułatwić. Po wysuszeniu na szczotce są bardziej proste, wygładzone, ale nie obciążone. Parę ruchów prostownicą i jest pięknie ;). Polecam

Używam tego produktu od:roku