Yves Rocher, Pure Calmille, Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc

Yves Rocher, Pure Calmille, Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc

Łagodny krem do twarzy na dzień i na noc, wzbogacony o wyciąg z rumianku. Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

?!

Sam krem nie jest zły, wydajny, łatwo się rozprowadza, świetnie nadaje pod makijaż, nie roluje, ale co to za zapach ?! Krem jest tak naperfumowany, że aż niedobrze się robi. Niestety musiałam go oddać, bo nie byłam w stanie się do tego przyzwyczaić.

Używałam tego produktu dwa tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: -

Polecam!

Ideał! Próbowałam wiele kremów- mam cerę trądzikową a jednocześnie przesuszoną na skutek stosowania wysuszających maści i peelingów. Kremik trafił w moje ręce przez pomyłkę ale pomyłką to on nie jest ;] Super konsystencja- szybko się wchłania, krem idealnie nawilża nie przetłuszczając a zawarty w nim rumianek łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry :)Po prostu idealny :)))

Super kremik

Lekki, nawilża, ale nie pozostawia tłustego filmu.
Po tygodniowym stosowaniu (razem z innymi produktami z tej serii) kondycja mojej cery naprawdę się poprawiła, jest nawilżona i nabrała blasku.
Ładnie pachnie.
Zakrętka jest trochę niestabilna, często krzywo się zamyka, ale sam kosmetyk super.