Uriage, Hyseac, Soin Actif aux AHA (Krem z kwasami AHA)

Uriage, Hyseac, Soin Actif aux AHA (Krem z kwasami AHA)

Krem z kwasami AHA przeznaczony do skóry tłustej, trądzikowej z niedoskonałościami, zaskórnikami, rozszerzonymi porami i nierównościami na powierzchni skóry. Innowacyjne połączenie kwasu glikolowego i argininy (tzw. kompleks amfoteryczny) zapewnia właściwy poziom pH preparatu przy jednoczesnym kontrolowanym i powolnym uwalnianiu w jednostce czasu kwasu glikolowego.
Formuła produktu zawiera 2% kwas jabłkowy oraz 7% ester kwasu jabłkowego, dając łagodne działanie złuszczające aktywnie redukując liczbę zaskórników. Skóra staje się gładka, czysta, bardziej matowa i promienna. Skuteczność produktu potwierdzona w badaniach klinicznych.
Wskazania: Skóra mieszana i tłusta z tendencją do powstawania zaskórników, z rozszerzonymi porami i nierównościami skóry.
Skład: kompleks kwasów AHA nowej generacji, pirocton olaminy, fitosfingozyna, wyciąg z wierzbownicy.

Skład: Aqua (Water), DI-C12-13 Alkyl Malate, Cyclopentasiloxane, Corn Starch Modified, C14-22 Alcohols, Glycolic Acid, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Malic Acid, Cyclohexasiloxane, Sodium Hydroxide, C12-20 Alkyl Glucoside, Arginine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Diphenyl Dimethicone, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Parfum (Fragrance), Piroctone Olamine, Isohexadecane, Xanthan Gum, Phytosphingosine, Butylene Glycol, Polysorbate 80, Lecithin, Hydrolyzed Wheat Protein, Sorbitan Oleate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Metabisulfite (04.07.2011.)

Cena: 42zł / 40ml
/m/

Dla mnie superowy

Witam,
Bardzo odpowiada mi ten krem. Jest bardzo lekki i wydajny. Miły zapach. Bardzo ładnie matowi skórę. Super się wchłania. Rano skóra wygląda na rozjaśnioną, napiętą, zdrowszą. Zmniejsza pory. Skóra jest miła w dotyku i nawilżona. Zauważyłam mniejszą liczbę zaskórników. Dla mojej skóry rewelacja. Takiego kremu szukałam. Chociaż następnym kremem podobnym do tego będzie Effaclar Duo.

dobry

Wbrew poprzednim opiniom ten krem mi podpasował. Mam cerę mieszaną, wrazliwą, z widocznymi przebarwieniami i od czasu do czasu zmianami trądzikowymi.

Plusy:
zmiękczył, wygładził mi cerę
zmiany szybciej ustepuja
ładny,świezy zapach
wydajny (to lekka emulsja)
szybko się wchłania
na razie nie zauważyłam przesuszenia
rano skóra jest lekko rozjaśniona i pary jakby mniej widoczne

Minusy
lekko szczypie, buzia bywa zaróżowiona zaraz po uzyciu
trudnodostepny (wyłacznie w aptekach)

Stosuje około 3 tygodnie, na noc. Na dzień-krem z filtrem (duże stężenie kwasu)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie, na noc

Brak efektów.

Mam cerę mieszaną, problemową, szczególnie na czole (częste niespodzianki :zakórniki + pryszcze), a ten krem niestety nie zniwelował w żaden sposób krostek. Nie przeciwdziałał także ich powstawaniu. Nie zauważyłam też, by skóra stała się gładsza i bardziej promienna, co w przypadku kwasów powinno być normą. Jedyny plus, jaki zauważyłam to szybsze wysychanie pryszczy, ale przecież ten krem nie powinien dopuścić do ich powstawania! Dobrze, że wydatek nie był zbyt duży. Zdecydowanie nie polecam.

Nie działa!

Krem z kwasami AHA powinien złuszczać skórę i pomóc pozbyć się zaskórników, rozszerzonych porów, drobnych krostek. Ten niestety tego nie robi:-( Po pięciu tygodniach stosowania nie zauważyłam u siebie żadnych efektów. Stan skóry w ogóle się nie poprawił. Dodam, że miałam już do czynienia z kwasami owocowymi (Nuxe), więc moja skóra nie jest na nie uodporniona. Ten krem po prostu nie działa.Używam tego produktu od:ponad miesiąc