Herba Studio, Best, Tonik do cery trądzikowej

Herba Studio, Best, Tonik do cery trądzikowej

Kosmetyki serii Best przeznaczone są do pielęgnacji cery młodej ze skłonnością do łojotoku i trądziku.
Tonik likwiduje zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych, zmniejsza łojotok, zamyka rozszerzone pory. Systematycznie stosowany zapewnia młodzieńczej skórze zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Crataegus Monogyna & Orthosiphon Stamineus & Hamamelis Virginiana Extract, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Melaleuca Alternifolia Oil, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben.

Cena: 8zł / 160g
/m/

Świetny

Uwielbiam ten tonik.

+ zapach - ziołowy, naturalny, dosyć specyficzny, niektórym może śmierdzieć ale ja go bardzo lubię
+ herbaciany kolor, taki naturalny
+ niska cena
+ wydaje mi się, że dobrze oczyszcza
+ daje uczucie odświeżenia
+ nie ściąga, może nawet lekko nawilża

Toniki to mój konik, ale uwielbiam głównie te najtańsze, np. z Ziaji. Ten również na stałe zagości w mojej łazience, wydaje mi się dużo lepszy od jakiegokolwiek z Ziaji.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Spisuje się bez zarzutu!!

Bardzo dobry tonik, trądziku nie leczy, ale nie taka jego rola. Odświeża, matuje, łagodzi zmiany, poprawia wygląd skóry. Dużo fajnych składników, trochę chemii w składzie, ale jak na tę kategorię cenową to ideał. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/ 160 g

Podoba mi się.

W tej kategorii na prawdę dobry tonik. Szukałam czegoś tańszego , kiedy deficyt budżetowy mam, i trafiłam na ten tonik. Bardzo mi się podoba, fakt , że śmierdzi olejkiem z drzewa herbacianego i mocznikiem, ale skład faktycznie imponujący, naturalny i mam wrażenie czystej, świeżej cery, takiej zdrowej. Cera się rozjaśnia, jest promienna i matowa. Trochę go mało,ale jest bardzo tani (7,58zł).

Używam tego produktu od:2 tyg.

Rodzimy geniusz!

Toniki cudów nie zdziałają, ale żyć bez nich trudno ;)
+cudowny skład, cud, miód i maliny
+fajny, ziołowy zapach
+wysusza niedoskonałości, dezynfekuje
+nawilża, łagodzi
+bez alkoholu
+polski, tani
+/-trudno dostępny (polecam aptekę Dbam o Zdrowie, odbiera się w aptece za darmo)

Z wielką chęcią wzięłam się za testowanie całej serii.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

takiego toniku szukałam :)

Może i tonik nie pachnie cudownie, ale mnie to w ogóle nie przeszkadza - to nie perfumy, w których liczy się zapach tylko produkt który ma leczyć. Bardzo dobry skład toniku i jego kolor, który kojarzy mi się z naparami ziołowymi i mnie to przekonuje bardziej niż reklamowane toniki z TV. Tonik jest łagodny - nie przesusza skóry, równocześnie nie powoduje nowych "niespodzianek". Można przecierać nim twarz kilka razy dziennie, bo pozostawia uczucie nawilżonej twarzy i nie ma potrzeby użycia kremu, jak po większości toników do cery trądzikowej. Na większe wykwity, gdy jest taka potrzeba używam punktowo Afronisa, natomiast Best używam do codziennej higieny. Twarz jest po nim bardziej promienna, bardziej zdrowa, a "zmiany skórne" szybciej znikają - u mnie zagości na dłużej na półce. Dodam jeszcze, że przecieram nim też oczy bez żadnych obaw - mam wrażenie jakbym rumiankiem je przemywała. Mnie zachwycił i na pewno skuszę się na żel do mycia twarzy i krem.