KWC LogobyWIZAŻ logo
Szczoteczki do zębów dla dzieci

Jordan Step By Step, Szczoteczka do zębów dla dzieci 6-9 lat

Kupi ponownie: 100% osób
    kosiecka
    5 lipca 2020 o 16:37
    Ach te jednorożce :)
    Szczoteczka marki Jordan nie mogła do nas nie trafić. Wszystko za sprawą obrazka na którym widnieje postać jednorożca, które są wprost uwielbiane przez moją córkę. Więc jak tu się oprzeć? Oczy kota i trafiła do koszyka z zakupami. Szczoteczka przeznaczona jest i dostosowana dla dzieci w przedziale wiekowym 6-9. Myślę, że producent wykonał tu dobrą robotę, i nie chodzi tu jedynie o te jednorożce, które przyciągają jak magnes. Szczoteczka sprawdza się dla takiego wieku jeszcze niby małych rączek i buzi, ale jeszcze nie na tyle dużych by stosować produkty dla dorosłych bardzo dobrze dzięki wysokiej jakości z jaką została wykonana. Odpowiednio jest dostosowana wielkość, zarówno główki, która wszędzie dotrze, jak i rączki. Nie jest jakoś szczególnie wyprofilowana, ale dobrze leży w dłoni. Pomimo braku antypoślizgowej powierzchni powierzchnię córka nie miała problemów podczas mycia. Włosie jest gęste i miękkie, dzięki czemu dziąsła nie są narażone na podrażnienia. Są dobrej jakości - nie wypadały ani szybko nie odkształciły się na boki. Jak wcześniej wspomniałam uchwyt szczoteczki ozdobiony jest obrazkiem jednorożca, który przez cały okres użytkowania pozostał bez zmian - kolory się nie starły co przy codziennym użytkowaniu przez mniej więcej okres 3 miesięcy jest bardzo dobrym rezultatem. Dodatkowo do szczoteczki została dołączona osłonka na główkę szczoteczki. Mycie zębów tą szczoteczką jest przyjemne i co ważne skuteczne bo obejmuje całe ząbki oraz pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ząbki są dobrze oczyszczone z osadu i resztek jedzenia.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    Krowa1989
    5 stycznia 2019 o 15:13
    5 / 5
    Każdy etap przeszliśmy z marką Jordan
    Kwestia dbania o higienę jamy ustnej jest dla mnie niezwykle istotna, dlatego i u córki staram się wpajać dobre nawyki. Jedną z pomocnych w tej kwestii czynności jest wybór szczoteczki do zębów. Spośród dostępnych w sklepie wybieram te właściwe i daję wybór dziecku, bo chyba każda z nas wie jaką frajdą jest sam wybór przedmiotu, który najbardziej wpadnie nam w oko. Młoda, jak wybierze już swoją wymarzoną szczoteczkę, to cały czas wypytuje kiedy w końcu będzie mogła umyć nią zęby. Tak więc metoda działa. ;-) Bardzo często nasz wybór pada właśnie na szczoteczki marki Jordan. Teraz mieliśmy już 3 etap dla dziecka w wieku 6-9 lat. Pozostałe 2 od Jordana również kupowaliśmy. Ja jestem zadowolona z ich jakości, a młodzież zachwycona designem. Włosie tejże szczoteczki jest miękkie i nie kłuje w delikatne dziąsła dziecka, a jednocześnie na tyle porządne, że nie rozłazi się na boki już po kilku dniach. Włoski są różnej długości, a przedłużona i zaokrąglona główka pozwala na dotarcie do każdej szczeliny, co pozwala na dokładniejsze umycie zębów. Rączka szczoteczki jest pogrubiona i pokryta matowym tworzywem, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się. Generalnie młoda nie zgłaszała żadnych uwag i z przyjemnością używała szczoteczki. Całość wykonana jest porządnie i estetycznie. Nic nie pęka, nie odłamuje się, materiał nie zmienia się w trakcie użytkowania. Plastik jest gładziutki, nie ma żadnych odstających elementów. Dopracowane jest na 100%. Do wyboru mamy wiele różnych wzorów. Kolorowych, ale jednocześnie estetycznych i ładnych, które nie mają nic wspólnego z tandetną pstrokacizną. Czasami szczoteczki dostępne są w zestawie z przyssawką albo/i plastikowym pojemniczkiem zabezpieczającym włosie przed zanieczyszczeniem, np. na czas podróży. Szczoteczki dostępne są niemalże w każdym większym markecie i drogeriach, a cena nie przekracza 10 zł, więc nie jest to duży wydatek, a wzmian otrzymujemy dobry jakościowo produkt. My ze swojej strony polecamy i z pewnością do tego 9 roku życia jeszcze niejedną szczoteczkę Jordana zużyjemy.

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    IzabellaInez
    4 maja 2020 o 12:49
    4 / 5
    Całkiem spoko
    Moja córcia zdecydowała się na tą szczoteczkę ze względu na przyjemny kolorowy obrazek, szczoteczka sama w sobie całkiem spoko, średnio twarde włosie nie podrażnia dziąseł, dociera do każdego żabką i dobrze się trzyma w rączce. Jedyny minusik dość szybko się strzępi, jeszcze ani razu nie wytrzymała nam miesiąca. Niewiem czy to jakość wykonania czy siła mycia mojej gwiazdy ale jest to minusik dla nas

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Skunksica
    16 marca 2019 o 20:40
    Naprawdę rewelacyjne
    Szczoteczki Jordan towarzyszą moim dzieciom w zasadzie od pierwszego ząbka. W tym czasie próbowaliśmy różnych szczoteczek, ale i tak ostatecznie szczoteczki tej firmy wygrywały z innymi, zarówno pod względem jakości jak i wygody użytkowania, na względach ekonomicznych kończąc. Tak było i tym razem i na kolejnym etapie dbania o zęby ostatecznie postawiłam na te szczoteczki. Tak jak napisałam wcześniej są one trwałe i wytrzymałe, włosie nie zużywa się szybko. Są wygodne w użytkowaniu zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Dzieciom wygodnie myje się nimi zęby i podobają im się kolorowe obrazki. Wielkość główki szczoteczki jest odpowiednia do wielkości buzi dziecka, podobnie długość szczoteczki jest odpowiednia. Stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalający.

3 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne