Jordan, Step by Step, Szczoteczka do zębów dla dzieci 0-2 lat

Jordan, Step by Step, Szczoteczka do zębów dla dzieci 0-2 lat

Jordan Step by Step to szczoteczka do zębów specjalnie zaprojektowana dla pierwszych ząbków dziecka.

akcesoria dla dzieci
oczyszczające

pierwsza szczoteczka

szczoteczka urzekła mnie swoim kształtem, jak i wyborem kolorystycznym. poręczna przez co dziecko świetnie nią operuje. miękkie włosie które jest przyjemne dobrze czyści ząbki. szczoteczka wybrana z polecenia i sama też ją polecam. świetnie daje radę przy ząbkującym dziecku, bardzo pomaga. polecam i na pewno kupię ponownie.

Bardzo delikatnie włosie

Szczoteczka ma bardzo delikatne, miękkie włosie, przez co szybko się zużywa. Moje dziecko póki co ma tendencję do gryzienia szczoteczki i wyjadania pasty, zamiast szczotkowania, więc zmiana szczoteczki następuje bardzo często.

Szczoteczka ogólnie jest bardzo dobra. Delikatnie oczyszcza płytkę nazębną, nie podrażnia dziąseł. Dobrze leży w ręce zarówno dziecka jak i dorosłego. Bogata oferta kolorystyczna oraz antypoślizgowa powierzchnia ułatwiająca utrzymanie szczoteczki w małej rączce sąa dużym plusem.

Na środku włosia posiada niebieski pasek wyznaczający miejsce, gdzie należy aplikować pastę.

Jedyne co mnie zastanawia, to rozpiętość cenowa tego produktu. Ponieważ spotkałam pojedyncze sztuki po ok 10 zł oraz dwupak, które kosztowały ok 12 zł. Nie wiem skąd taka różnica i zastanawiam się czy ma to przełożenie na jakość produktu.

Bardzo dobra szczoteczka

Używam tej szczoteczki od pierwszego mleczaka . Szczoteczka ma delikatne włosie , bardzo dobrze czyści zęby , idealnie dopasowana do małej rączki z dodatkowym masazerem/gryzakiem , jest ogólno dostępna w bardzo dobrej cenie . Dla mnie jest to bardzo dobry produkt

Pierwsza szczoteczka!

Na szczoteczkę od jordan zdecydowałam się do córki na rozpoczęcie przygody z myciem zębów.
Od początku i ja i córka bardzo ją polubiłyśmy. Ma wygodny uchwyt- przez co dziecko 9 miesięczne samo chwyta i próbuje myć swoje ząbki. Włosie średnio twarde, ale delikatne i przyjemne w dotyku. Istnieje wiele kolorów - więc każdy wybierze swojego ulubieńca.

Idealna do małej rączki

Szczoteczka idealna do małej dziecięcej rączki, która chce robić wszystko sama. Moja córka uwielbia myć nią zęby, a ze względu na kształt szczoteczki nie boję się, że włoży ja zbyt głęboko do buzi. Ma miękkie włosie, które delikatnie czyści zęby, nie podrażniając przy tym dziąseł. Oprócz tego część szczoteczki jest gumowa, więc spełnia funkcję gryzaka. Otwór w środku umożliwia łatwe trzymanie szczoteczki. Dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Odpowiednią dla dzieci do dwóch lat.

Super szczoteczka dla dzieciaczka

Super szczoteczka od pierwszego ząbka. Jest idealnie miękka. Jej budowa pozwala na łatwy chwyt mała rączką dziecka. Jesteśmy zadowoleni :)

Szczoteczki są często w rosku na promocji i ogólnie łatwo dostępne

Idealna dla higieny pierwszych ząbków

Szczoteczkę używało każde z moich dzieci na początku przygody z pierwszymi ząbkami i z wyrobieniem malutkiej rączki do mycia ząbków. Każde miało swoją w swoim ulubionym kolorze i z ulubionym obrazkiem. Jest to dość poręczny produkt do małej rączki, sprawnie i dokładnie myje każdy ząbek, włosie jest dość miękkie i wchodzi w każdą szczelinę międzyzębową . Praktyczna okrągła rączką bardzo ułatwia trzymanie i przez dziecko i przez mamę.

Świetna szczoteczka na początek drogi :)

Szczoteczki Jordan dla maluszków kupowałam najpierw dla mojego syna jakieś 4 lata temu, a teraz chętnie do nich wracam bo moja córka zaczyna przygodę z myciem ząbków.
Szczoteczki dostępne są często w dwupakach w promocyjnej cenie co jest dużym plusem. Dostępne są w różnych kolorach. Posiada wygodny uchwyt dla maluszka ale i dla dorosłego wygodnie jest aby pomóc przy szczotkowaniu. Szczoteczka posiada cześć masującą co jest bardzo praktyczne przy zabkowaniu, a i na początku dzieci poprostu gryzą szczoteczkę więc nic ich nie podrażni.

Mój bobas ją uwielbia, więc lubię i ja

Na przestrzeni kilkunastu lat bardzo wiele zmieniło się w świadomości rodziców jeżeli chodzi o higienę naszych pociech. Zaczęto zwracać uwagę na słuszność mycia ząbków już od pojawienia się tego pierwszego, do tego pastą z odpowiednią ilością fluoru. Także i ja zaufałam opinii dentystów i systematycznie, dwa razy dziennie szczotkuję ząbki mojej pociechy.

Opakowanie które posiadam to dwupak. Szczoteczki są zapakowane jak wszystkie inne tego typu produkty, czyli z wierzchu transparenty plastik, a druga strona to kartonik z wszelkimi niezbędnymi informacjami. Producent przygotował też na nim perforację, która znacznie ułatwia dostanie się do środka. Poza tym może jest to drobiazg, ale podoba mi się, że można wyjąć jedną sztukę, a druga wciąż jest dokładnie zabezpieczona przed kurzem czy zanieczyszczeniami.

Moja wersja to extra soft, czyli super delikatna. Końcówka jest rzeczywiście mięciutka, nie drapie. Jednocześnie producent zadbał o jej jakość, nie strzępi się, nie rozwarstwia, włoski nie wypadają. Jej kształt jest odpowiedni, niewielki, pastę mieści spokojnie, wygodnie się szczotkuje, mieści się w małej buźce dziecka. Początkowo dziwił mnie kształt trzonka, ale z czasem dostrzegłam jego zalety. Jest szeroki, ma wypustki i przestrzeń antypoślizgową, co ułatwia manewrowanie ją. Poza tym mój bobas uwielbiam tej części używać jako gryzak. Przechodzi teraz bardzo uciążliwie ząbkowanie i widzę, że masaż tymi wypustkami przynosi mu dużą ulgę. Pewnie nie takie jest zastosowanie :D chociaż czytając opinie widzę, że nie tylko my na to wpadliśmy. Najważniejsze, że się sprawdza, no i trzonek również jest bardzo wytrzymały, szkody nie wyrządzają mu nawet ostre ząbki.

Samo szczotkowanie przebiega bez większych problemów, a wręcz z przyjemnością. Nie wiem, czy jest to zasługa szczoteczki, ale mój bobo ją uwielbia, na sam jej widok się śmieje i pomimo, że nie ma jeszcze półtora roku, to już sam bardzo lubi swoje ząbki szczotkować (oczywiście po uprzednim dokładnym ich wyszorowaniu przeze mnie). Dopóki on ją będzie lubił, to i ja :D to tak pół żartem, jednak z czystym sumieniem mogę ją polecić. Cena do jakości wypada w tym produkcie naprawdę korzystnie.

Idealna od samego początku przygody z myciem ząbków.

Szczoteczkę tę kupiłam, gdy tylko mojemu synkowi wyrżnęły się pierwsze mleczaki. Akurat trafiłam na dwupak w cenie 12 złotych.
Szczoteczki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, a żywe barwy zachęca maluszki do chwytania (mój młody łapie szczoteczkę niezwykle chętnie zawsze, gdy tylko jest w pobliżu). Produkt ma też fajny kształt, dopasowany do małej rączki, który jednocześnie współpracuje z dłonią dorosłego "pomocnika". Wyprofilowana główka zdecydowanie ułatwia szczotkowanie, zaś włosie jest na tyle delikatne, że nie powoduje uszkodzeń w obrębie dziąseł, które też synkowi czyszczę. Plusem jest również uchwyt z wypustkami masującymi, mający zastosowanie jako gryzak i rzeczywiście nieźle sprawdza się w tej wersji u ząbkującego malucha.
Podsumowując: jak dotąd po prawie 2-miesięcznym stosowaniu nie widzę wad tejże szczoteczki i z pewnością będę po nią ochoczo sięgać aż do ukończenia przez mojego synka 2 roku życia.

Idealna dla malych ząbków

Szczoteczka Jordan byla pierwsza na jaka natknęłam sie w internecie szczoteczka dla mojego malucha. Obojgu moim dzieciom od razu przypadla do gustu. Szczoteczka ma miekkie, ale nie za miekkie wloski i raczke idelana do gryzienia przez male zabki lub podraznione dziaselka gdy te zabki jeszcze nie dokonca sie wyrżneły.

Bardzo fajna

Pierwsza szczoteczka mojej córki, którą bardzo polubiła. Uchwyt jest ciekawie pomyślany, bo może służyć również za gryzak, a jego kształt ułatwia trzymanie szczoteczki w małych rączkach. Główka szczoteczki jest mała, więc idealna do pierwszych ząbków, a włosów miękkie. Bardzo polecam, szczoteczka rewelacja!