KWC LogobyWIZAŻ logo
Palety do makijażu

Too Faced Under The Christmas Tree, Breakaway Makeup Face & Eye SetPaletki do makijażu

4,8 na 55 opinii

Kupi ponownie: 60% osób
    Claudiadolce
    1 stycznia 2019 o 13:18
    Zestaw marzenie
    Piękne kolory, świetna pigmantacja, dobre blendowanie, wspaniałe opakowanie, atrakcyjna cena! Bardzo podoba mi się ten zestaw. Dostałam go w prezencie i to był jeden z tych trafionych prezentów, bo naprawdę wszystko mi się odpowiada w tym zestawie. Cienie delikatnie się osypują, ale nie odejmę za to gwiazdki, bo osypują się naprawdę lekko, a mało które cienie rzeczywiście nie pozostawiają zbędnych śladów. Tusz też mnie zadowolił. Nie maluje się nim wygodnie, ale to dlatego, że jest w rozmiarze mini. Poza tym podoba mi się efekt na rzęsach. Całość wygląda uroczo i efekt jest śliczny. Od niedawna korzystam z kosmetyków Too Faced, mam już też inne produkty poza powyższym zestawem i marka mnie w ogóle nie zawodzi. Polecam wszystkim Under The Christmas Tree póki jeszcze jest dostępny :)
    Zalety:
    • -pigmentacja
    • -kolory
    • -twałość
    • -cena
    • -opakowanie
    • -wydajność
    • -dobór produktów w zestawie
    Wady:
    • Maleńkie wady, które przyszły mi do głowy:
    • -kształt paletek, który ciężko schować do kosmetyczek (mimo to, wyglądają pięknie)
    • -delikatnie się osypują, ale nie jest to szczególnie problematyczne
    Używa produktu od:tydzień
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    beautyAleks
    5 kwietnia 2020 o 11:07
    4 / 5
    Ten zestaw to pierwsze kosmetyki tej firmy w mojej kolekcji i musze przyznać, że jestem zachwycona. Tusz do rzęs jest genialny, pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy, niestety czasami zostawia lekkie grudki, ale się nie osypuje nawet po całym dniu noszenia. Palety są także bardzo dobre. Cienie fajnie napigmentowane, raczej się nie osypują. Ciemne cienie bardzo intensywne, można wymalować nimi bardzo ładną kreskę na oku. Kupiłam ten zestaw w promocji i nie żałuję swojego zakupu. A do tuszu powrócę jeszcze nie raz
    Zalety:
    • -cienie/kolorystyka
    • -tusz do rzęs to mój hit
    • -pigmentacja cieni
    • -cena zestawu w promocji
    • -opakowanie na magnes
    Wady:
    • -oryginalna cena
    • -opakowanie jest ładne ale z wierzchu może się szybko zabrudzić
    Używa produktu od:kilka miesięcy

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Czarnah91
    9 grudnia 2018 o 16:53
    Idealny zestaw na prezent
    Bardzo fajny zestaw do makijażu w kształcie choinki w którym znajdują się dwie palety z cieniami , paleta do konturowania w której w skład wchodzą rozświetlacz, bronzer i róż. Dodatkowo dodana jest też miniatura kultowej maskary Better Than Sex , którą bardzo lubię. Cienie są bardzo ładne, jest ich dużo, dobrze się blendują , minimalnie się osypują. Moje serce skradł rozświetlacz , jest delikatny ale pięknie prezentuje się na twarzy. Zestaw udało mi się dorwać na promocji ale muszę przyznać że standardowa jego cena za taką ilość produktów w zestawie nie jest jakoś super wysoka tym bardziej że jakość jest na prawdę dobra. Opakowanie jest śliczne, idealnie nadaje się na prezent.
    Używa produktu od:miesiąc

Nilkkaa
    18 marca 2020 o 21:18
    Bardzo dobry produkt
    Zestaw dostałam na święta mam Dużo różnych palet dostałam zestaw rok temu i mogę przyznać ze po żadna paletę tak często nie sięgam jak właśnie po tą jakoś jest dobra ciebie nie robią plam super się rozcierają kolory są moim zdaniem dobrze wybrane paletą już prawie wykorzystana do końca polecam każdemu jedyny minus to taki ze najmniejsza paletą do konkurowania ma 3 produkty rozświetlacz róż i bronzer który niestety jest dosyć ciepły i źle wyglada na mojej cerze fajna była tez masakra która mogłam przetestować i która jest moim hitem ale w wersji wodoodpornej bo ta niestety czasem mi się rozmazywała produkt jak najbardziej wart polecenia
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

anetaaneta1
    2 marca 2019 o 3:26
    Idealny
    Zakochałam się w tym zestawie jak tylko go zobaczyłam! Zestaw składa się z trzech palet - 2 paletki cieni do powiek oraz jedna zawierająca bronzer, rozświetlacz i róż. Ponadto znajdziemy w nim minaiturkę tuszu Better Than Sex. Palety cieni są doskonałe - maty wyraziste, bardzo dobrze się z nimi pracuje, osypywanie delikatne. Natomiast cienie brokatowe są po prostu przepiękne "robią" cały makijaż - idealne na wieczór. Całość na 6, jeśli uda Wam się gdzieś ją jeszcze dorwać to nie zastanawiajcie się!
    Używa produktu od:miesiąc

Produkty podobne

Zobacz także inne Palety do makijażu